Přejít na obsah

Nezatvaranie okien na elektricke ovladanie


JozefDrahovsky

Doporučené příspěvky

Na fabii som mal elektricke ovladanie okien len na prednych dverach. Ked som auto dialkovym ovladacom zamkol tak sa automaticky zatvorili. Lenze zadne na kluku zostali otvorene.

Preto som si objednal paket PHZ Elektricke ovladanie okiem vpredu a vzadu. Bohuzial nefunguje to ani tak ako na fabii. Ked dialkovym ovladanim zamknem auto, tak sa nezatvoria ani predne okna.

Vie niekto poradit ako a to?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fabii som mal elektricke ovladanie okien len na prednych dverach. Ked som auto dialkovym ovladacom zamkol tak sa automaticky zatvorili. Lenze zadne na kluku zostali otvorene.

Preto som si objednal paket PHZ Elektricke ovladanie okiem vpredu a vzadu. Bohuzial nefunguje to ani tak ako na fabii. Ked dialkovym ovladanim zamknem auto, tak sa nezatvoria ani predne okna.

Vie niekto poradit ako a to?.

Pokial viem tak sa to da vyriesit jedine montazom alarmu ktory ma tuto funkciu.Ale mozno ti niekto tu poradi aj nieco bez toho alarmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, bohužiaľ riešenie na zatváranie okien z výroby neexistuje - na zatváranie okien funguje jedine finta podržať kľúčik v zámku. Čo je ale krajne nepraktické, keď má človek diaľkovo ovládané CZ.

Na starších F1 to šlo riešiť úpravou softvéru v RJ komfortu, a potom fungovalo dlhšie podržanie tlačítka na DO. Na novších F1 aj F2/R to už nejde, a jediné riešenie je pri domontáži alarmu namontovať aj modul, ktorý predĺži zatvárací impulz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Áno, bohužiaľ riešenie na zatváranie okien z výroby neexistuje - na zatváranie okien funguje jedine finta podržať kľúčik v zámku. Čo je ale krajne nepraktické, keď má človek diaľkovo ovládané CZ.

Na starších F1 to šlo riešiť úpravou softvéru v RJ komfortu, a potom fungovalo dlhšie podržanie tlačítka na DO. Na novších F1 aj F2/R to už nejde, a jediné riešenie je pri domontáži alarmu namontovať aj modul, ktorý predĺži zatvárací impulz...

Ked mas dialkove, nemusis drzat klucik v zamku, je treba dlhsie podrzat tlacitko odomykania/zamykania a okna sa same otvoria/zavru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...