Přejít na obsah

Vašut v koncích


brunoos

Doporučené příspěvky

Jako Vašut byl solidně nasr* , škoda, že nemůžu najít Ebena, jak mu vyndali z auta motor, ten za celou dobu neřekl jediný sprostý slovo, to bylo taky mooc dobrý, tuším, že to bylo z pořadu Napalmě s Izerem

Na to si vzpomínám, to bylo dobré. Ho myslím schválně zkoušeli jestli bude sprostý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Vašut byl solidně nasr* , škoda, že nemůžu najít Ebena, jak mu vyndali z auta motor, ten za celou dobu neřekl jediný sprostý slovo, to bylo taky mooc dobrý, tuším, že to bylo z pořadu Napalmě s Izerem

Hledej hledej ... chceme take videt :)

Taky jsem se pokoušel najit ale našel jsem pouze tuto zmíňku:

"Na palmě

Zdeněk Izer a Marek Dobrodinský se 31. prosince objeví v silvestrovském vydání pořadu Na palmě.

V další scénce bude do rozpaků přiveden Marek Eben. Jeho vypůjčené auto, s nímž přijel do práce, nemůže odjet, někdo mu totiž ukradl motor."

To video snad nikde není :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se pokoušel najit ale našel jsem pouze tuto zmíňku:

"Na palmě

Zdeněk Izer a Marek Dobrodinský se 31. prosince objeví v silvestrovském vydání pořadu Na palmě.

V další scénce bude do rozpaků přiveden Marek Eben. Jeho vypůjčené auto, s nímž přijel do práce, nemůže odjet, někdo mu totiž ukradl motor."

To video snad nikde není :( :(

:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...