Přejít na obsah

Interier L&K


Svond

Doporučené příspěvky

Seděl jsem v tom tuším loni v Praze na autosalónu. Sedačky jsou moc pěkné v té světle šedé kůži, ale jinak je všechno černé, no a já černou moc nemusím. Mám doma od té doby katalog na tento model, ale foťáky mají potomci na studiích takže foto nemám. Určitě je to dobrá volba už jenom proto že jich moc nejezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seděl jsem v tom tuším loni v Praze na autosalónu. Sedačky jsou moc pěkné v té světle šedé kůži, ale jinak je všechno černé, no a já černou moc nemusím. Mám doma od té doby katalog na tento model, ale foťáky mají potomci na studiích takže foto nemám. Určitě je to dobrá volba už jenom proto že jich moc nejezdí.

No volba by to určitě byla skvělá, ale já bych ty fotky potřeboval spíš pro inspiraci, tak si seženu ten katalog a mrknu nato...dík moc za radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pze jsem cune a hned by to bylo zasrany, a na druhy strane ta cerna ma v prostredni casti obracenou kuzi takze je to super ze ti po tom neklouze zadek apod.

Stejně je to mazec mít takovej interier!!!...můžu akorát závidět!..s tím umazáním máš pravdu, já bych to chtěl do té bílé udělat ve svým, ale taky se toho bojím poněvadž jsem taky prase... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt uz tam je nejaka svetla ne?Co ja si matne pamatuju... a u koho to budes delat nebylo by lepsi to dat alesimu a cely to presit?

Jo, presne toho mam na mysli, uz v unoru mi ukazoval jeho sedacky a mel tam taky tu alcantaru. :palec2:

No, ta svetla uz tam prave je a prijde mi skoda ji davat pryc, takze tim asi nahradim jen tu sitovinu...

post-7739-1196276238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...