Přejít na obsah

startování


Alesss

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

chci se Vás zeptat, nevíte čím by to mohlo být. Při nastartování hlavně po ránu, se mi krátce ozve takový drnčivý zvuk (ne plechy),ale jako startér když díl točí nebo nevím co to může být?

Nebo zas někdy za tepla nechce naskočit až teprve s přidáním plynu (u 1,6i)

Dejte vědět svůj názor díky.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

chci se Vás zeptat, nevíte čím by to mohlo být. Při nastartování hlavně po ránu, se mi krátce ozve takový drnčivý zvuk (ne plechy),ale jako startér když díl točí nebo nevím co to může být?

Nebo zas někdy za tepla nechce naskočit až teprve s přidáním plynu (u 1,6i)

Dejte vědět svůj názor díky.. :)

Taky mi to sem tam škrtne. Měly by to být ložiska v startéru. Tak mi to bylo řečeno tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mi to taky delalo, starter zustane v prevodovce, nevrati se zpet, vyndat vycistit promazat loziska tam malem zadne nejsou zadrhava to o bordel, nekde jsem to tady popisoval staci hledat :)

Myslíš, že to může mít vliv i na to startování? že to občas jenom točí a nechce to naskočit, pak přidám plyn a hned to chytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mi to taky delalo, starter zustane v prevodovce, nevrati se zpet, vyndat vycistit promazat loziska tam malem zadne nejsou zadrhava to o bordel, nekde jsem to tady popisoval staci hledat :)

Myslíš, že to může mít vliv i na to startování? že to občas jenom točí a nechce to naskočit, pak přidám plyn a hned to chytne.

To je přece jasný, že starter má největší vliv na startování! Máš to už v názvu tohoto užitečného "elektromotoru" :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mi to taky delalo, starter zustane v prevodovce, nevrati se zpet, vyndat vycistit promazat loziska tam malem zadne nejsou zadrhava to o bordel, nekde jsem to tady popisoval staci hledat :)

Myslíš, že to může mít vliv i na to startování? že to občas jenom točí a nechce to naskočit, pak přidám plyn a hned to chytne.

To je přece jasný, že starter má největší vliv na startování! Máš to už v názvu tohoto užitečného "elektromotoru" :prc:

To ju, ale on točí normálně (zdá se), ale nechce naskočit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky,nemůžu nastartovat.Vypnu zapalování a po druhým pokusu už to nastartuju.Udělá to zvláštní zvuk.Ale v létě to vůbec nedělá,jen když mrzne po ránu.Źhaviče,naf.filtr,čidlo u termostatu byli měnění a přes VAG,bez závad...A dělá to samý,aj mýmu kamošovi to dělá taky.TAk poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ lozisko v pohode,pri 80tis. km .Hlavní kamen urazu byla vrácecí civka,ten valec byl uz hodne zanesený tak to neslo tak ciste.Jen jsem si hral s tukem ktery tam dam,jen kdyby nekdo chtel tak jsem vzal mogul LV 2-3 a smichal s trochou motoro. oleje Castrol GTX 5w-40 takze takove sintetický tuk :p

a konzistence aby se to prelívalo ,ale nekapalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...