Přejít na obsah

Bazar mě napálil !!!


Hondaaa

Doporučené příspěvky

át iluze ,ale kamarád má v AAA auto v Ustí nad Labem známého a ten říkal že kilometry se tam stáčejí hlavně u aut kolem 300 000kč . A není to prý praxe jen u AAA v Ustí nad Labem :aggressive:

Když jsem kupoval stála nad 300tis tak snad lol . Ne iluze nemám dělám si prdel věřím že měla taky něco stočíno ale je v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapominate na jednu vec.. Pokud jedete na STK tak vam pokazde kontroluji a zapisuji stav tacho. Tento udaj si vsechny Stanice technicke kontroly archivuji a tim padem se da vypatrat v jake dobe cca byly kilometry stocene pokud napriklad v lednu 2005 auto prijede s 290 000 a v lednu 2007 s 190 000... Je pravda, ze pokazdej nejedete na stejnou stanici TK, ale dnes maji jiz databazi celorepublikove.. Chysta se prave tomuto negativnimu jevu u aut v EU dat za usi jen se o tom jeste nemluvi. Je to jedna z variant, ktera muze pomoci..

Hehe. zase tak pozitivně bych to neviděl. Jsme přeci jen v ČR. Uvedu reálný příklad -min. týden jsem byl na STK a technik se mě při vyplňování těch papírů optal, kolik to má najeto a to tam taky zapsal, aniž by si na místě cokoliv ověřoval, takže asi tak. Jo a když někdo zná Frantu nebo Pepu v servisu, který mu tam nabouchá do servisky razítka, tak proč by nemohl znát Lojzu na STK, který mu tam napíše cokoliv!

s tím se dá souhlasit, ale na druhou stranu si neumím představit, že je tolik předvídavých špekulantů, kteří na toto stáčení km myslí předem na každé instituci kam přijdou........... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim,že v tuto chvíli už neudělaš nic a je to jenom ztráta času a dalšich peněz.Ty bazárnici jsou největší šmejdy a maji napsanou smlouvu tak jakobys kupoval vrak a ne auto...Hrozny! A proto já už mám druhou octávku přímo z MB jako referenčku a bez jediného většího problému.Vysoliš sice o nějakých sto tisic navic ale máš kvalitní auto a nemáš strach že tě to někde nechá...Tak at ti to slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci dík za rady,je v supr stavu a mám tu mršku rád ale pokusím se z majitele vyrazit nějakou korunu.Je to 1 majitel a je to koupeno tady v Brně a je opravdu moc pěkná,nerad bych ji pouštěl do světa.Dám vědět jak to dopadlo,jdu na něho v pondělí ale on zatím nic netuší takže moment překvapení je na mé straně ale jak to dopadne tak to fakt nevím :aggressive

No jak to můžeš vědět, že původní majitel nic netuší, třeba to tady pročítá a směje se. Anebo užzpytuje svědomí. Každopádně je to sviňárna. Přeju hodně štetí při "vyjednávání" a hlavně dobrý konec, jak jsme pochopil jsi s auťákem spokojený, takže asi slevička. Dej vědět, jak jsi dopadl. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

át iluze ,ale kamarád má v AAA auto v Ustí nad Labem známého a ten říkal že kilometry se tam stáčejí hlavně u aut kolem 300 000kč . A není to prý praxe jen u AAA v Ustí nad Labem :aggressive:

Když jsem kupoval stála nad 300tis tak snad lol . Ne iluze nemám dělám si prdel věřím že měla taky něco stočíno ale je v poho

Přesně tak hlavně že ti slouží k plné spokojenosti :palec2: jenom mě to pčekvapilo že to AAA auto má zapotřebí :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim,že v tuto chvíli už neudělaš nic a je to jenom ztráta času a dalšich peněz.Ty bazárnici jsou největší šmejdy a maji napsanou smlouvu tak jakobys kupoval vrak a ne auto...Hrozny! A proto já už mám druhou octávku přímo z MB jako referenčku a bez jediného většího problému.Vysoliš sice o nějakých sto tisic navic ale máš kvalitní auto a nemáš strach že tě to někde nechá...Tak at ti to slouží.

nebral bych to jako ztrátu peněz, spíše času, jestli by některá ze shora uvedených alternativ vyšla-nezbylo nic jiného kdo to na sebe veme jestli bazarník, nebo majitel, takže by rozhodla smlouva o zprostředkování prodeje se stavem km na papíře. Kdyby to došlo tak daleko byla by kompenzace veliká, neb v extrémním případě by i soudní jednání bylo předem vyhrané. Bylo by doloženo že stav km neodpovídá, bazarník by dal ruce pryč a milý původní majitel by musel něco vysolit. Proferuji názor, zkusit všechny možnosti, a když se něco objeví at v servise či STK atd. jít na krev to se nedá prohrát jestliže má auto např.za dva roky o 100 tisíc mín km a je v tom tomto stavu dáno k prodeji prvním majitelem a mám to doloženo!!! A chtěl bych hodně a hodně bych ze začátku přepaloval i nesmyslný částky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

át iluze ,ale kamarád má v AAA auto v Ustí nad Labem známého a ten říkal že kilometry se tam stáčejí hlavně u aut kolem 300 000kč . A není to prý praxe jen u AAA v Ustí nad Labem :aggressive:

Když jsem kupoval stála nad 300tis tak snad lol . Ne iluze nemám dělám si prdel věřím že měla taky něco stočíno ale je v poho

Přesně tak hlavně že ti slouží k plné spokojenosti :palec2: jenom mě to pčekvapilo že to AAA auto má zapotřebí :aggressive:

mě se furt nechce věřit tomu, že to mají áčka zapotřebí, stačí aby je nějaký redaktor z tevize podrobil svému testíku, dal do výkupu auto které je zralé na stočení a pak jen sledoval a zadokumentovával jeho další osud. No apak je bulvární aférka na světě a celý národ se u Tv a v novinách baví jak mají áčka problémy. No nevím stále tomu nemohu uvěřit, že by to dělali jako standart tam kde je to z obchodního hlediska u nich výhodné a prospěšné !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

át iluze ,ale kamarád má v AAA auto v Ustí nad Labem známého a ten říkal že kilometry se tam stáčejí hlavně u aut kolem 300 000kč . A není to prý praxe jen u AAA v Ustí nad Labem :aggressive:

Když jsem kupoval stála nad 300tis tak snad lol . Ne iluze nemám dělám si prdel věřím že měla taky něco stočíno ale je v poho

Přesně tak hlavně že ti slouží k plné spokojenosti :palec2: jenom mě to pčekvapilo že to AAA auto má zapotřebí :aggressive:

mě se furt nechce věřit tomu, že to mají áčka zapotřebí, stačí aby je nějaký redaktor z tevize podrobil svému testíku, dal do výkupu auto které je zralé na stočení a pak jen sledoval a zadokumentovával jeho další osud. No apak je bulvární aférka na světě a celý národ se u Tv a v novinách baví jak mají áčka problémy. No nevím stále tomu nemohu uvěřit, že by to dělali jako standart tam kde je to z obchodního hlediska u nich výhodné a prospěšné !

To jo - ale je to mafie - oni si te najdou a zmacknou ci do soudecku s kyselkou hodej :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

át iluze ,ale kamarád má v AAA auto v Ustí nad Labem známého a ten říkal že kilometry se tam stáčejí hlavně u aut kolem 300 000kč . A není to prý praxe jen u AAA v Ustí nad Labem :aggressive:

Když jsem kupoval stála nad 300tis tak snad lol . Ne iluze nemám dělám si prdel věřím že měla taky něco stočíno ale je v poho

Přesně tak hlavně že ti slouží k plné spokojenosti :palec2: jenom mě to pčekvapilo že to AAA auto má zapotřebí :aggressive:

mě se furt nechce věřit tomu, že to mají áčka zapotřebí, stačí aby je nějaký redaktor z tevize podrobil svému testíku, dal do výkupu auto které je zralé na stočení a pak jen sledoval a zadokumentovával jeho další osud. No apak je bulvární aférka na světě a celý národ se u Tv a v novinách baví jak mají áčka problémy. No nevím stále tomu nemohu uvěřit, že by to dělali jako standart tam kde je to z obchodního hlediska u nich výhodné a prospěšné !

Naopak!Cim vetsi gigant,tim vetsi levarny..Treba u AAA bych to tak videl..Je to velka spolecnost,ktera ma spoustu prachu a konexe a muzou se proti tomu branit..Maji prachy na soudy atd..A i kdyby jim to clovek dokazal,zase to dokazou ututlat a utlumit a smest ze stolu tak rychle,ze si na to za chvili nikdo nevzpomene..A pojede se dal..budou vesele prodavat..A bejem toho,co ty se s nima budes handrkovat neztrati jedinyho zakaznika..Je to fakt jak mafie...Vem si kolik lidi treba z tveho okoli,nebo i tak vubec s nima melo jakykoliv incident..A stalo se jim neco?Nic..Nebo si vemou auto zpatky,aby ti zacpali hubu a prodaji ho jinymu..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě kolik mám najeto já :)

Cosby ti to tajemstvi odhali,jestli chces.. ;)

Radši né lol . Budu AAA věřit, že moje Octavia TDi měla opravdu najeto 60tis. Km když sem jí kupoval bez servisní knížky.

Pokud to někdo upravil i v RJ motoru, tak měla opravdu 60t km lol

Fakt to nechceš znát? :specool:

hm no já mám dovoz z d a jsem druhý český mejitel a podle servisky má nalítano 114tis km už jsem nalítal 22tis km.A podle dvou mechaniků nezávisle na sobě by km mohli odpovídat.otázka na vás zní-lze zjistit km? Podle čeho?jedná se o 2,0 r.v. 2001 combi No a možná je i někdy lepší věřit těm km co jsounapsaná. Měnil jsem těd rozvody a bylo mi řečeno že byly origo od výroby.Měnil jsem je až ted v 126tis!!! :( Dá se tomu také věřit? Dík za odpovědi..No doufám že tady nebudu za blbce! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě kolik mám najeto já :)

Cosby ti to tajemstvi odhali,jestli chces.. ;)

Radši né lol . Budu AAA věřit, že moje Octavia TDi měla opravdu najeto 60tis. Km když sem jí kupoval bez servisní knížky.

Pokud to někdo upravil i v RJ motoru, tak měla opravdu 60t km lol

Fakt to nechceš znát? :specool:

hm no já mám dovoz z d a jsem druhý český mejitel a podle servisky má nalítano 114tis km už jsem nalítal 22tis km.A podle dvou mechaniků nezávisle na sobě by km mohli odpovídat.otázka na vás zní-lze zjistit km? Podle čeho?jedná se o 2,0 r.v. 2001 combi No a možná je i někdy lepší věřit těm km co jsounapsaná. Měnil jsem těd rozvody a bylo mi řečeno že byly origo od výroby.Měnil jsem je až ted v 126tis!!! :( Dá se tomu také věřit? Dík za odpovědi..No doufám že tady nebudu za blbce! lol

u benzínu je to možný, u dieslu výjimka za kterou si v D řeknou tolik, že se to kšeftařům nevyplatí, pokud nemá jinou vadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se furt nechce věřit tomu, že to mají áčka zapotřebí, stačí aby je nějaký redaktor z tevize podrobil svému testíku, dal do výkupu auto které je zralé na stočení a pak jen sledoval a zadokumentovával jeho další osud. No apak je bulvární aférka na světě a celý národ se u Tv a v novinách baví jak mají áčka problémy. No nevím stále tomu nemohu uvěřit, že by to dělali jako standart tam kde je to z obchodního hlediska u nich výhodné a prospěšné !

No, jelikož jsou áčka, opravdu velkým hráčem na trhu a mimo jiné zadávají i televizní reklamu, tak se obávám, že taková aférka jednoduše neprojde. Všimni si, že Občanskej Jouda a pod. probírají aférky které ublíží max. jednotlivcům, ale na kolos si netroufnou.

Prostě je to svinstvo a jednoznačnej podvod. Například mám bratránka v Austrálii a bavili jsme se o podobném tam je to docela těžce hodnocenej trestnej čin (několik let) kterej už skoro zmizel a podobně tam je databáze bouraných vozidel a v případě, že se opravuje plechařína (i promáčklej blatník, říkal že odřenej přelakovanej nárazník ještě projde jako opotřebení a ne jako nehoda) musí se to nahlásit do databáze a je jasný, že auto má nižší hodnotu a po tom taky šlapou a trestaj to. Dokud tady nebude vůle po tom šlapat tak km a nikdy nebourané jedině s velkou rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zrovna u me byl jeden kluk,koupil O1 jestli mu projedu jednotky jestli tam nema naky chyby.Tak sem to udelal vyhodilo mi to chybu 18039 - snimac polohy pedalu plynu (G79): signal prilis velky.sem si rikal ze je to nak brzy,kdyz to ma najeto 100tis i podel servisky,tak sem vycet km z jednotky a jejda valili sme oci oba bylo tam 247996Km.To bylo prekvapko.Bylo dovezeny z D,takze uz stacej i tam!svi.e svinsk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Hehe. zase tak pozitivně bych to neviděl. Jsme přeci jen v ČR. Uvedu reálný příklad -min. týden jsem byl na STK a technik se mě při vyplňování těch papírů optal, kolik to má najeto a to tam taky zapsal, aniž by si na místě cokoliv ověřoval, takže asi tak. Jo a když někdo zná Frantu nebo Pepu v servisu, který mu tam nabouchá do servisky razítka, tak proč by nemohl znát Lojzu na STK, který mu tam napíše cokoliv!

Naše krajiny sa asi v ničom nelíšia. A toto je dobrý príklad. Rodinkárstvo je všade, stačí keď pravidelne vídavam spolu zamestnancov XXX auto a STK. A to v pracovnej dobe. Čo asi tak riešia. A tento bazár má u nás rovnaké meno ako v ČR.

Pre mňa by to bolo posledné miesto na kúpu auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby ti to tajemstvi odhali,jestli chces.. ;)

Radši né lol . Budu AAA věřit, že moje Octavia TDi měla opravdu najeto 60tis. Km když sem jí kupoval bez servisní knížky.

Pokud to někdo upravil i v RJ motoru, tak měla opravdu 60t km lol

Fakt to nechceš znát? :specool:

hm no já mám dovoz z d a jsem druhý český mejitel a podle servisky má nalítano 114tis km už jsem nalítal 22tis km.A podle dvou mechaniků nezávisle na sobě by km mohli odpovídat.otázka na vás zní-lze zjistit km? Podle čeho?jedná se o 2,0 r.v. 2001 combi No a možná je i někdy lepší věřit těm km co jsounapsaná. Měnil jsem těd rozvody a bylo mi řečeno že byly origo od výroby.Měnil jsem je až ted v 126tis!!! :( Dá se tomu také věřit? Dík za odpovědi..No doufám že tady nebudu za blbce! lol

U benzínu se měněj rozvody na 160, takže si to měl dobře. Já měl na původních najeto 150 a měnil jsem je jen pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A A A

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

poslyšte neuvěřitelný příběh, který se stal ...

V srpnu 2001 jsem si vyhlédl v autobazaru AAA AUTO PRAHA, ulice Dopraváků automobil Mitsubishi Pajero Sport v ceně 679 tisíc Kč.

Informační leták sliboval "kvalitní a prověřený vůz za nejlepší cenu" a hošík s kravatou mne ujišťoval, že na vozidlo mám "půlroční záruku na skryté vady".

Složil jsem NEVRATNOU zálohu 14 tisíc korun a už jsem se v tom > vezl...

Následně, při koupi zamluveného vozu o týden později,jsem využil možnosti "nejvýhodnějšího leasingu" u společnosti CCB-Leasing a složil akontaci 50 procent. "Důvěřujte profesionálům!", nabádal mne z reklamy Karel Loprais, šestinásobný vítěz Rallye Paříž - Dakar. "Důvěřujte nejlepším!", radila sympatická Kateřina Hrachovcová. A já blbec jim uvěřil! Poprvé a doufám i naposled jsem uvěřil profesionálům!

Povznesl jsem se nad to, že Všeobecné smluvní podmínky byly napsány titěrným písmem.

Povznesl jsem se i nad to, že mi při podpisu leasingové smlouvy vnutili kartu asistenčních služeb ABA v ceně 2450 Kč, ačkoliv součástí havarijního pojištění vozu u firmy Zurich je asistenční služba ELVIA.

Dále mi ten hodný pán v kravatě předložil účtenku na 1950Kč za lustraci vozidla tuším firmou Cebia, ačkoliv prodejce "garantuje původ vozu".

Ruka ruku myje,pomyslel jsem si. Nebudu dělat dusno kvůli pár tisícovkám.

A záhy jsem se dozvěděl, že ačkoliv "měsíční splátky zahrnují plné povinné ručení" (stále cituji reklamní leták), já si ho budu muset zaplatit sám, protože blebleble. Uvědom si čtenáři, že v té době již byla složena NEVRATNÁ záloha > (O kterou bych přišel, pokud správně rozumím slovu nevratný).

Mitsubishi bylo krásné, byla to láska na první pohled. Ti hoši ho leštili tak, že vypadalo skoro jako ze zlata. Chtěl jsem s ním jet až > tam, kde se hory dotýkají slunce ... žádné jiné auto by to nezvládlo. Nezradím TĚ!, řekl jsem si, vyklopil na stůl třistapadesát tisícovek, hrst drobných ... a podepsal. Abych měl jistotu, že jsem nekoupil špatně, nechal jsem vůz prohlédnout v autorizovaném servisu, kde mne upozornili na to, že vůz byl havarovaný, má vadnou geometrii řízení, jeví závadu převodovky, drobné závady v osvětlení vozidla, sjeté pneumatiky. S každým zařazením rychlosti, kdy se z převodovky ozvalo GRRR (někdy se neozvalo :-) se mne začalo zmocňovat svaté rozhořčení a řekl jsem si DOST! Vzhledem k tomu, že jsem kupoval "kvalitní a prověřený vůz s půlroční zárukou" a na výše uvedené nedostatky, zejména podezřelý stav převodovky a předchozí havárii vozidla mne nikdo neupozornil odvezl jsem automobil do AAA na reklamaci s tím, že kvalitní a prověřený vůz si představuji jinak a trvám na zrušení kupní smlouvy a vrácení peněz. Pánové v reklamačním oddělení, aniž by se vůbec na automobil podívali, zase trvali, na tom, že jsem koupil starší automobil, že jeho stav je tomu odpovídající a není důvod smlouvu rušit. Asertivní technika přeskakující gramofonové desky. Ne, Ne, Ne... Co se dá dělat, za blbost se platí, důvěřuj ale prověřuj ...

Teprve později jsem objevil v Protokolu o zkušební jízdě a předání automobilu - Příloha č.1 ke kupní smlouvě, malililinkatými písmenky napsaný poslední

vychytralý odstavec, ve kterém se praví, že můj automobil patří do skupiny C, což je stav "horší než dobrý ... a doporučuje se důkladná technická kontrola a oprava všech agregátů, zejména motoru, převodovky" ...

"kupující akceptuje veškerá rizika a chápe, že AUTOMOBILE GROUP, a.s. nemůže být a není odpovědná za další opotřebení automobilu a vady automobilu zjištěné kupujícím až po jeho převzetí od prodávajícího". .....A to prosím u auťáku za bezmála třičtvrtě miliónu s najetou sedmdesátkou tisíc kilometrů. Jsou to opravdu profíci! Trošku to hrká ale jedeme dál

.........

Během několika málo dnů, s přihlédnutím k dalším nepříznivým okolnostem mého života jsem přehodnotil svůj původní záměr kvůli kterému jsem Mitsubishi kupoval a usoudil, že mít automobil pochybné kvality je pro mne zbytečným luxusem a rozhodl jsem se na svou žádost zrušit leasingovou smlouvu s vědomím, že na tom prodělám, ale čím dříve smlouvu ukončím, tím prodělám méně.

Reklamní letáček AAA sliboval možnost "leasingovou smlouvu kdykoliv vypovědět". Předpokládal jsem, že leasingová společnost auto vrátí do AAA a vzhledem k tomu, že jsem jej užíval cca 14 dnů, bude jeho cena prakticky stejná s cenou kupní nehledě k tomu, že jsem

stihl do automobilu investovat 30 tisíc korun za prohlídku v autoservisu, seřízení, výměnu oleje a nové pneumatiky. Vůz jsem předával v lepším stavu než jsem jej před čtrnácti dny převzal. Leasingová společnost CCB-Leasing překonala mé nejbujnější představy (od začátku do konce mne oslovovali "Vážený kliente" a "Vážený pane"), vůz ode mne převzala 27.8.2001, prý jej nechala ocenit soudním znalcem (na 500tisíc korun), nabídla více autobazarům a nejvyšší cenu nabídlo právě AAA, totiž 550 tisíc korun.

Záležitost se vlekla dva měsíce navzdory mému několikerému upomínání. Při závěrečném vyúčtování 4.10.2001 mi CCB zaslalo složenkou 16864 Kč. Pokud tomu správně rozumím, leasingová společnost mi naúčtovala všechny zbývající leasingové splátky - "dlužné splátky 510451Kč" a ještě k tomu "penále 23481Kč" za 23 denní prodlení těchto splátek (které jsem měl podle leasingové smlouvy splácet následujících 18 měsíců - podle splátkového kalendáře). Při zjištění, že mi naúčtovali také bezmála 60 tisíc korun havarijního pojištění na následujících 18 měsíců provozu automobilu, který dnes patří někomu jinému, si jako "Vážený klient" přestávám připadat.

Suma Sumárum: Za "zapůjčení" automobilu Mitsubishi Pajero na čtrnáct dní od AAA AUTO PRAHA za pomoci CCB-leasing jsem dal přes 320 tisíc korun!(nepočítám-li mou investici do automobilu 30 tisíc Kč) Tak tomu říkám byznys!

Nevěříte svým očím? Ale ano! Tohle není sen. Zde se sny rozplývají. Od samého začátku jsem se snažil tuto záležitost nazvat celkem velkoryse nedorozuměním - při reklamaci vozidla s jehož stavem jsem nebyl spokojený

(smůla, bylo to céčko) i při vyúčtování leasingu (asi jsem podepsal něco co jsem podepsat neměl, anebo neumím počítat).

Poslal jsem smířlivé dopisy oběma firmám, že tohle snad nemohou myslet vážně. Nic, myslí to vážně ... Tak co, ještě důvěřujete "profesionálům"?

Vít Paroulek

PS: Rozešlete to kam to jde, ať konečně lidi vidí jaký to jsou kurvy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak to AAA vypadá,nevěřím jim ani nos mezi očima :aggressive:

Není to sice můj případ,ale znám jich tucty.Taky znám i pár lidí co tam byli velice spokojeni.Stahování tacho je jen malá část toho,co vás může potkat a nejen AAA.Například spousta aut se prodává jako nebouraných a není to pravda.Laik to ani nepozná,ale to je zas jiná kapitola.

Co se týče toho stáhlého tachometru,záleží co je napsané ve smlouvě a podle toho se dá něco dělat.Já mám u svého např. ve smlouvě napsáno přesný stav tacho a tím pádem je to napadnutelné,ale nekupoval jsem v bazaru.Nemám knim žádnou důvěru a asi ani nikdy mít nebudu,je to síla zvyku ;) Pokud někdo má ve smlouvě,že bazar neodpovídá za stav tacho a nebo podobnou kličku je to sice pech,ale dobře mu tak.Nic ve zlém,ale pokud něco takového podepíšu,musím počítat že v tom může být i nějaká bota.Většinou je a proto bych takovou smlouvu nikdy nepodepsal.

Je prvdou,že hodně aut má tacho stočených a spousta majitelů o tom ani neví.Nevědomost je sladká :)

Závěrem přeju všem co nevědí,aby se to nikdy nedozvěděli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec s toho bazaru vyrazil aspon 10.000 kč na opravu,ve smlouvě o km není vubec řeč takže jsem nakonec rád že to dopadlo aspon takhle,příště už bez noteboku nic nekoupím.Zatím jezdí super a nikdo by to do ní neřekl takže doufám že bude ještš dlouho sloužit.Byla ježděna z 80 procent po dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...