Přejít na obsah

Bazar mě napálil !!!


Hondaaa

Doporučené příspěvky

Z 320 na 120 to je opravdu děs.

Jen bych to neházel jen na AAA já si prostě myslím že v AAA je to možná bezpečnější nakupovat než v nějakém malém. Auta se stáčejí všude!!! Nejen v AAA u menších autoservisů bych řekl že je šance větší že narazíte na stočený. Tady se vytváří dojem že jedině AAA jsou ti zloduši, a je z toho taková móda, jako třeba nadávat na paroubka :*-)), ale to není pravda stačí skoro všichni.

Navíc, když se podívám jen tady na foru kolik lidí si nechá auto stočit tak bych taky neházel vinu jen na autobazary. I když z tohoto důvodu pak možná zjištujete takové hrozné stočení. Jednou to stočí prodejce podruhé autobazar a k vám se dostane auto skoro nové lol.

Naši zákonodárci myslet nechtějí. Bylo by to jednoduché. Stačilo by do velkého technického průkazu přidat k políčku technické kontroly, políčko najeto, kam by ti na stk vždy zapsaly stav tachometru a hned by se zlodějnám méně dařilo. A to je pouze jeden jednoduchý způsob. Takých můžeme vymyslet...

Jenže vůle něco řešit není.

Ono hodně lidí nadavá na AAA i já jsem kdysi říkal: AAčko? - Nikdy si tam auto nekoupím - no a v dubnu 2008 jsem si tam byl pro Octavku 2.0, 2002 - najeto 98 470 - no nevím... - zatím jsem spokojen - tento měsíc mě čeká STK apod - tak uvidím co a jak.

Jen nevím zda jste si toho někdo všiml, ale u AAA je opravdu hodně divné, že se jejich Octavky pohybují především mezi 98 - 100tis. najetých - dokonce tam mají 2.0, 1999 s udajným najeto 86 984 - tak o tom pochybuji, už i já jako velký laik.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono hodně lidí nadavá na AAA i já jsem kdysi říkal: AAčko? - Nikdy si tam auto nekoupím - no a v dubnu 2008 jsem si tam byl pro Octavku 2.0, 2002 - najeto 98 470 - no nevím... - zatím jsem spokojen - tento měsíc mě čeká STK apod - tak uvidím co a jak.

Jen nevím zda jste si toho někdo všiml, ale u AAA je opravdu hodně divné, že se jejich Octavky pohybují především mezi 98 - 100tis. najetých - dokonce tam mají 2.0, 1999 s udajným najeto 86 984 - tak o tom pochybuji, už i já jako velký laik.... :aggressive:

Na 100% stočeno.. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu asi tolik, auta stočená jsou a budou a to že někdo koupí auto s dokladem a už se nestará o jeho další ověření k tomu jen napomáhá, já kupoval auto od soukromné osoby se serviskou, zjistil, jsem si v jakých servisech to bylo servisováno.. volal jsem do všech , da se říct že mě všude mile překvapili.. ( stav výmeny rozvodů, brzd , vše sedí.. ) na autu mi sedí i počet km ( dle jednotky ) takže ačkoli průběh na naftě 81kW 01/02rok 150tis km, se nezda příliš reálný , vypadá to že sedí.

Doporučuju kontrolovat , kontrolovat. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

http://www.andy-auta.cz/

jedinečný bazar stočených aut

když sem kupoval,taky sem se byl podívat na místní skvělá vozidla. Tak třeba 2002 bez servisky najeto 145 tisíc. 2004 se serviskou najeto 170 tis. A takhle se to opakovalo ve všech případech. A pak mi říkal kámoš,že byl na STK v Sezimově Ustí,kam to vozí rovnou na nákladáku na STK a vida,stav tacho nějakých těch TOUR se pohyboval kolem těch 150 tis. Ale byli tam i starší kousky co měli 320,340 i 380. Proč ale v bazaru mají jejich auta najeto nejvíc 190? Ale podle prodejců to na place stojí,tak jak to přivezli. Fakt jak o Sněhurce :) Od nich brát opravdu jen 3 letý s knížkou kde těch 50 tis v německu je tak nějak normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem auto z bazaru. jsem z Přerova a byl jsem si pro miláčka až v usti nad labe. Zhánel jsem 2,0 a byly v tu dobu jen dva jeden z usti a druhy z hodonina mysli. Jedno melo tažné a druhe střešni šibr- jinak vše stejne a i vlastně rozdílna cena akm. Když jsem to koupil mělo to nalítano asi 114tis km. Rok 2001 combi. jel jsem ke kámošovi do škodovky- olomouc- hlaváček, protože se mi rozvitila kontrolka- závada na elektromotouru- žlutá. byl jsem celý rozklepaný!!! Jen to vymazal- chudá směs. Jinak řekl že to vypadá dobře. Poznal že to mělo měneni blatnik přední pravej- spolujezdec. já bych to nerozeznal!!!Jinak na vagu nic nezjistil. ani skutečné km!! Potom jsem jel k dalšími mechcanikovi ten to napíchl také - opět se rozvitila žlutá kontrolka- opet chudá směs. A jinak mi řekl že auto mám dobré i zpodek- měnil mi rozvodák- při 130 tis km a tvrdí že ten rozvodák nebyl měnen.Otázka je jestli srovnávat ujeté km s rozvodákem!!! Jinak měnil jsem brzdy a jinak auto šlape!! hned šel na přestavbu lpg a super spotřeba 9l na 100km log. Jsem max spokojen. Co se tíče km tak jsem taky nevěřil...je to stejně jen psychologická vec- a myslim i nemoc aut- stáčené km. Lépe se jezdí v autě co má tak do 150 tis km, než jezdit s autem co má 200a vice km. Auta mužou šlapat obě a i mužou zlobit obě!! Je jen na byvalím a součastným majitelům jak se staraly a starají o auta. Tod muj názor ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se tak divíte že se stáčejí km jsme prostě národ blbců kteří si myslí že TDI z roku 2002 bude mít najeto 80 000km vždyť je to blbost a nehledě na to když to auto je přivezený z venku to že tomu autu nic není a že bylo pravidelně servisovánu je vám k ničemu když na tacho bude 200 000km ,ale jakmile se stáhnou km na nějakých 120 000km lidi po tom okamžitě skočí prostě to tak u nás je chce to před koupí auta jen trochu přemýšlet !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně můžu jen říct že mám Octavii 1.6 SR a rok výroby 10/99 a nalitáno 142000,bylo kupované nové a mám ji uz rok po tátovi...Maximalni spokojenost. Takže určitě najdete auta co po nejakych důchodcích maji 80000 ale samozrejme jsou i stocene,je to hnus, takove auto bych asi nechtěl. A sám bych to při prodeji určo neudělal, pač je o podfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně můžu jen říct že mám Octavii 1.6 SR a rok výroby 10/99 a nalitáno 142000,bylo kupované nové a mám ji uz rok po tátovi...Maximalni spokojenost. Takže určitě najdete auta co po nejakych důchodcích maji 80000 ale samozrejme jsou i stocene,je to hnus, takove auto bych asi nechtěl. A sám bych to při prodeji určo neudělal, pač je o podfuk.

Pokud by jsi auto prodával a stočit km by pro tebe znamenalo větší peníze za odkup, tak věř tomu, že by jsi dotoho jistě šel.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to věc názoru a nátury...a k tomu že auta co maj 5 a více let nemůžou mít okolo 50000km.....jen dodám: prodal jsem FI 5 let stará a měla 43000km...poctivých....serviska....faktury atd....

Tím jsem chtěl říct jen to jak to chodí, já auto stočené neprodával, ale stočené koupil....

Jestli to není tajný - za kolik jsi tu F1 prodal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, taková auta jsou. Prodával jsem 1.3 Getze protiúčtem při koupi FII, po 4 letech a 6 měs. Měl najeto 42.000 km, koupen nový v 2/2003. Vykoupeno za 130.000,- vč. zim.kol. Auto se prodalo nové majitelce, od dealera Škoda (kde ho měli asi za 150.000,-) ho koupil Autobazar Štěpánek u Lidic. Auto očesali :) i o vyjímatelný popelník a prodali do 4 dnů za 177.000,- K mému úžasu ho koupila řidička o 4 ulice dál ode mě :):) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky trochu přidám do mlýna :)

Proč by nemohli mít AAA slušný auta, pokud budu důchodce a prodám svoji servisovanou Feldu 1.3 MPI z roku 97 jako můj kolega z práce, která měla po 10 letech 43 000 km za 50 tKč a oni ji prodají za 80 tKč a někdo ji koupí, určitš bude spokojenej. Bohužel nejsme ještě tak finančně vyspělá země, abychom si mohli kupovat všichni nová auta. Právě podle spousty vašich příspěvků výše jsem se rozhodl jít do novýho auta, ikdyž jsem měl jen akontaci 50 tKč.

Prodejce kterej mi nabídl nejlepší cenu včetně leasingu jsem z celé republiky našel v Pardubících a jsem naprosto spokojenej :palec2:

Nemusím řešit kolik mám nebo nemám, vím to jistě, že jsem to koupil s 11 km na tachometru. Schválně jsem si nechal od pordejce udělat fotky, po tom co to došlo z Kolbenky, včetně interiéru, kde bylo tacho (9 km), při převzetí tam bylo 11 km a když jsem si pro něj přijížděl, viděl jsem týpka co to vezl z myčky na benzínku, jak tomu dával trochu hrabačku. Na benzínce jsem se ho zeptal, jestli to bylo zahřátý a hned jsem ho spucoval, omolouval se a ukázal mi na budíkách že to bylo :)

Mj, vím že každej si nemůže dovolit úplně nový auto, ale pokud potřebuji rodinný vůz a neměl bych na O2 v kombajnu, klidně si koupím Kiu nebo Logana, cena ji jinde, materiály, bezpečnost možná taky, ale vím, že to mám nový a prvních pár let do toho liju jen benzín a olej. Taky jsem chtěl hroooozně moc O2 RS, ale byla hustě drahá, tak jsem si koupil rychlou motokárku a jsem vážně spokojenej. A každýmu přeju ať jednou v životě zažije ten pocit, když jede ve "svým" novým autě, ta vůně, ty pocity, že se na Vás každej dívá je úžasnej a k nezaplacení. Kdo si koupil nový auto mi dá za pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna toho Logana nevím. Známí ho mají nového a furt se jim tam něco sere :feve:

tak,tak. Znám člověka co si teď tluče hlavu o zeď,kvůli koupi logana. Já najel na octě skoro 30 tisíc,koupil sem jí když měla 200 tis a nedal sem do ní zatim korunu(kvůli závadě) a on až mu skončí záruka se z toho asi po..... a to s tim najel zatim stejně jako já.

Jo a sjeli ste si někdo s loganem? To není jízda. To je běz!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkám, proč se těch loganů tolik objevuje v bazaru a přitom to nejsou zase tak moc starý auta.....

K těm kilometrům: určitě se vždycky najde pár kousků, které jsou míň ježděné. Vlastní příklad-naši Š105 máme 23 let a za tu dobu jsme s ní najezdili 92 000Km a to byla jednou za rok cesta na dovolenou a fúra kratšího ježdění(návštěvy, stavební materiál, výlety....) ale auto bylo samo jen rodinné. Feldu 1,3 jsme koupili před 4mi roky a do dnešního dne jsme na ní najeli 35 000. Celkově má 110 000Km. Takže jsou i auta s menším nájezdem. Moje okta má teď 79 400Km. Při koupi měla 76 200 Km za cca 7 let provozu,což odpovídá zhruba 10 000Km za rok. Navíc moji motorizaci si většinou kupovali (a kupují) lidé s menším nájezdem Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky trochu přidám do mlýna :)

Proč by nemohli mít AAA slušný auta, pokud budu důchodce a prodám svoji servisovanou Feldu 1.3 MPI z roku 97 jako můj kolega z práce, která měla po 10 letech 43 000 km za 50 tKč a oni ji prodají za 80 tKč a někdo ji koupí, určitš bude spokojenej. Bohužel nejsme ještě tak finančně vyspělá země, abychom si mohli kupovat všichni nová auta. Právě podle spousty vašich příspěvků výše jsem se rozhodl jít do novýho auta, ikdyž jsem měl jen akontaci 50 tKč.

Prodejce kterej mi nabídl nejlepší cenu včetně leasingu jsem z celé republiky našel v Pardubících a jsem naprosto spokojenej :palec2:

Nemusím řešit kolik mám nebo nemám, vím to jistě, že jsem to koupil s 11 km na tachometru. Schválně jsem si nechal od pordejce udělat fotky, po tom co to došlo z Kolbenky, včetně interiéru, kde bylo tacho (9 km), při převzetí tam bylo 11 km a když jsem si pro něj přijížděl, viděl jsem týpka co to vezl z myčky na benzínku, jak tomu dával trochu hrabačku. Na benzínce jsem se ho zeptal, jestli to bylo zahřátý a hned jsem ho spucoval, omolouval se a ukázal mi na budíkách že to bylo :)

Mj, vím že každej si nemůže dovolit úplně nový auto, ale pokud potřebuji rodinný vůz a neměl bych na O2 v kombajnu, klidně si koupím Kiu nebo Logana, cena ji jinde, materiály, bezpečnost možná taky, ale vím, že to mám nový a prvních pár let do toho liju jen benzín a olej. Taky jsem chtěl hroooozně moc O2 RS, ale byla hustě drahá, tak jsem si koupil rychlou motokárku a jsem vážně spokojenej. A každýmu přeju ať jednou v životě zažije ten pocit, když jede ve "svým" novým autě, ta vůně, ty pocity, že se na Vás každej dívá je úžasnej a k nezaplacení. Kdo si koupil nový auto mi dá za pravdu.

Já jsem s Octavkou spokojen a to ju mám chvíli. Já jsem náročnej co se týče interiéru u aut a proto Kia ani Logan by u mě šanci neměla a navíc mi ty auta připadají hodně pozadu....

Je to věc názoru... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...