Přejít na obsah

12 V zásuvka


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Ahoj potřeboval bych si udělat 12 V zásuvku na předním panelu jak je rádio. Za ručkou je to dost daleko a je strašně napnutý kabel. Na co byste mně to doporučili napojit?? Můžu to připojit i na napájení co je na rádio?? A případně jestli dávat pojistku .Nebo jestli mám jen protáhnout kabely od dosavadního zapalovače. že by na jenom vedení byly dva ? Ale nevim jestli by to takhle utahla pojistka a jestli to tak muze byt. Neřešil jste to někdo? Díky moc za radu. Lukas

Editováno: , autor: lukkkas123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych si udělat 12 V zásuvku na předním panelu jak je rádio. Za ručkou je to dost daleko a je strašně napnutý kabel. Na co byste mně to doporučili napojit?? Můžu to připojit i na napájení co je na rádio?? A případně jestli dávat pojistku .Nebo jestli mám jen protáhnout kabely od dosavadního zapalovače. že by na jenom vedení byly dva ? Ale nevim jestli by to takhle utahla pojistka a jestli to tak muze byt. Neřešil jste to někdo? Díky moc za radu. Lukas

- pokud by jsi napojoval na stavajici, tak bych pojisklu nereslil, stejne nepredpokladam ze by jsi vyuzival oba najednou, jen zachovej dostatecny prurez dratu

prodavaji se prodluzky, to umisteni je opravdu na prd, sam jsem nadstavoval kabel od napajece pro PDA....

Editováno: , autor: Jeneburg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...