Přejít na obsah

Při startu


Komárek

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam problém - před startováním studeného motoru všechny kontrolky zhasnou (klasika), nastartuju a jakmile klíč pustím, tak se ještě rozsvítí a zhasnou kontrolky ABS a ESP. Je to normální nebo je něco špatně?

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tohle se mi dělalo, ABS a ASR, bylo to nízkým napětím v síti po nebo při startování, taky mi pát tejdnů na to odešla baterka, s novou baterií ty kontrolky už nikdy neblikli.

Baterii jsem dal před nedávnem taky novou, ale nemá to žádný vliv - za studena tyto 2 kontrolky stále občas zlobily - včera jsem zkusil vyměnit pojistku. Zatim jsem startoval 2x a je to OK, tak uvidim jak se to bude vyvíjet dál

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byla pojistka, po její výměně jsem startoval cca. 5x za studena (hlavně ráno) a už to neproblikává.

Vyřešeno -_-

Jakou jsi vyměnil pojistku? Díky

Byla to jedna z těch malých - 5-ti ampérovka. Čtvrtý sloupec z leva (i z prava), hned druhá od zhora :palec2:

Díky! Mě pro změnu se rozsvítí kontrolka při prokluzu kol! Svítí stále, i když vypnu motor a znovu nastartuji svítí dál, až když se rozjedu, tak po pár vteřinách zhasne!? Stává se mi to hlavně když napadne sníh a je kluzko! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Jakou jsi vyměnil pojistku? Díky

Byla to jedna z těch malých - 5-ti ampérovka. Čtvrtý sloupec z leva (i z prava), hned druhá od zhora :palec2:

mam podobny problem s rozdielom, ze mi to urobi len sem-tam. Spociatku som myslel, ze to je bateria, vymenil som, je to lepsie, ale stale to sem tam blikne. Poistku si vymenil v poistkovom boxe na lavej strane palubky, alebo v tom na baterii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou jsi vyměnil pojistku? Díky

Byla to jedna z těch malých - 5-ti ampérovka. Čtvrtý sloupec z leva (i z prava), hned druhá od zhora :palec2:

Díky! Mě pro změnu se rozsvítí kontrolka při prokluzu kol! Svítí stále, i když vypnu motor a znovu nastartuji svítí dál, až když se rozjedu, tak po pár vteřinách zhasne!? Stává se mi to hlavně když napadne sníh a je kluzko! ;)

zazil som nieco podobne, u mna bol problem, ze hadicka k posilnovacu, ktora je pripojena na hadici veducej od vzd. filtra ku klapke, nebola zapojena - profici v servise na nu zabudli... U mna je skryta pod odbockou odvetravania klukovej skrine, preto to na prvy pohlad nebolo vidno. skus si to skontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zazil som nieco podobne, u mna bol problem, ze hadicka k posilnovacu, ktora je pripojena na hadici veducej od vzd. filtra ku klapke, nebola zapojena - profici v servise na nu zabudli... U mna je skryta pod odbockou odvetravania klukovej skrine, preto to na prvy pohlad nebolo vidno. skus si to skontrolovat

Tam se určitě podívej, jak píše mysiax. Může tam být tajně vyhlížející zakopaný pes lol

Určo bych se tam mrknul i u své Octy RS, ale nevím zda to umístění je shodné jako u Octávky starý!!? :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...