Přejít na obsah

Snímač zdvihu jehly


Surger

Doporučené příspěvky

Tak mě postihla nemilá závada.Z ničeho nic mi cuklo auto při jízdě a následně nato se rozblikala kontrolka žhavení. Samozřejmě jsem se vyděsil, zkontroloval všechny světla. Bzdové žárovky jsem pro jistotu vyměnil. Nicméně po nastartování stále blikání žhavení asi tak do 30ti sekund. Dal jsem to včera večer na VAG v Temposervisu v Teplicích u Hypernovy. Technik prý našel závadu na jehle, prý si nemám dělat starosti, chybu vymazal. Moc jsem tomu nerozuměl o jaké jehle mluvil ale budiž. Je fakt že po cestě domů do Bíliny se žádné blikání neobjevilo. Dnes ráno při cestě do práce opět blikání po asi 15ti minutách jízdy, nyní jsem žádné cuknutí nepozoroval. Cestou z práce však mi to jednou při jízdě cuklo. Tak se chci zeptat odborníků zda technik myslel snímač zdvihu jehly když mluvil o jehle. Také co s tím, a případně na kolik mě vyjde oprava.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě postihla nemilá závada.Z ničeho nic mi cuklo auto při jízdě a následně nato se rozblikala kontrolka žhavení. Samozřejmě jsem se vyděsil, zkontroloval všechny světla. Bzdové žárovky jsem pro jistotu vyměnil. Nicméně po nastartování stále blikání žhavení asi tak do 30ti sekund. Dal jsem to včera večer na VAG v Temposervisu v Teplicích u Hypernovy. Technik prý našel závadu na jehle, prý si nemám dělat starosti, chybu vymazal. Moc jsem tomu nerozuměl o jaké jehle mluvil ale budiž. Je fakt že po cestě domů do Bíliny se žádné blikání neobjevilo. Dnes ráno při cestě do práce opět blikání po asi 15ti minutách jízdy, nyní jsem žádné cuknutí nepozoroval. Cestou z práce však mi to jednou při jízdě cuklo. Tak se chci zeptat odborníků zda technik myslel snímač zdvihu jehly když mluvil o jehle. Také co s tím, a případně na kolik mě vyjde oprava.Díky

Urcite mluvil o 3 vstriku se snimacem zdvihu.Sezen si jen drzak se snimacem a trysku prehod.Starsi neni zase tak drahy. Ale pozor na oznaceni at das dobre otviraci tlaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě postihla nemilá závada.Z ničeho nic mi cuklo auto při jízdě a následně nato se rozblikala kontrolka žhavení. Samozřejmě jsem se vyděsil, zkontroloval všechny světla. Bzdové žárovky jsem pro jistotu vyměnil. Nicméně po nastartování stále blikání žhavení asi tak do 30ti sekund. Dal jsem to včera večer na VAG v Temposervisu v Teplicích u Hypernovy. Technik prý našel závadu na jehle, prý si nemám dělat starosti, chybu vymazal. Moc jsem tomu nerozuměl o jaké jehle mluvil ale budiž. Je fakt že po cestě domů do Bíliny se žádné blikání neobjevilo. Dnes ráno při cestě do práce opět blikání po asi 15ti minutách jízdy, nyní jsem žádné cuknutí nepozoroval. Cestou z práce však mi to jednou při jízdě cuklo. Tak se chci zeptat odborníků zda technik myslel snímač zdvihu jehly když mluvil o jehle. Také co s tím, a případně na kolik mě vyjde oprava.Díky

Bacha na odborníky z tempo servisu v Teplicích mě tam 2*uvařily docela brutálně auto a zkurvily zbíhavost takže bejt tebou tak bych zajel k nějakýmu odborníkovy ,od tebe je kousek p.Badalec fyrmu má v Hostomicích a specializuje se na motory TDI mám sním velmi dobré zkušenosti :palec2: a diagnostyku ti klidně udělám není problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kedy si menil palivovy ? filter?

Mne to robilo, ked uz bol zaneseny , presne ta zavada na 3 tom vstrekovaci a obcas to skublo a bolo citit , ze auto uz nema taky vykon a stavalo sa to cca ked som ho trochu pritisol, cez 120km, a vtedy som uz pozoroval ze nema taky tah a za calo blikat zhavenie , a hlavne rano, ked este nebol dostattocne prehriaty a nafta bola hustejsia.

Po vymene filtra vsetko OK.

Skus , mozno ze mas ten sami problem a usetris na zhanaiu 3 trj trisky

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměnil ten palivovy filtr a pak jsem to projel, zatím to necukalo ale blikání kontrolky žhavení nepřestalo. Přemýšlím jestli to blikání kontrolky žhavení bude blikat dokud se třeba ta chyba nevymaže, jestli je uložená a tedy se musí přes VAG vymazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...