Přejít na obsah

Stavím sa, že v tomto aute išla žena


megac

Doporučené příspěvky

By me zajimalo, kdo je podle tebe ten vul... :)

Jasne ze ten idiot vzadu. Sice ten semafor mohli projet asi v klidu oba, ale bezpecnej odstup a sledovani provozu je neoddiskutovatelna vec.

Reakce toho zadniho je fakt "okamzita".

Jeronymo: Jen otazka na zaver - rikas ze nekdy lepis na auta pred tebou - co z toho mas? Setkavam se dnes a denne s borcema, ktery mi jedou 2 metry za zadkem, ale zeptat se nektereho z nich jsem sanci jeste nemel.

Neni to zadnej utok proti tobe, jen by me proste zajimalo, co se honi v hlave cloveku, kterej jede za autem pred sebou tak blizko, ze v pripade nouzovyho brzdeni (vleze clovek do silnice, zakopne upadne apod.) nedojde ani signal z oka do mozku a uz se borti plechy.

Myslenkovy pochody techto ridicu jsou mi jaksi neznamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo, kdo je podle tebe ten vul... :)

Jasne ze ten idiot vzadu. Sice ten semafor mohli projet asi v klidu oba, ale bezpecnej odstup a sledovani provozu je neoddiskutovatelna vec.

Reakce toho zadniho je fakt "okamzita".

Jeronymo: Jen otazka na zaver - rikas ze nekdy lepis na auta pred tebou - co z toho mas? Setkavam se dnes a denne s borcema, ktery mi jedou 2 metry za zadkem, ale zeptat se nektereho z nich jsem sanci jeste nemel.

Neni to zadnej utok proti tobe, jen by me proste zajimalo, co se honi v hlave cloveku, kterej jede za autem pred sebou tak blizko, ze v pripade nouzovyho brzdeni (vleze clovek do silnice, zakopne upadne apod.) nedojde ani signal z oka do mozku a uz se borti plechy.

Myslenkovy pochody techto ridicu jsou mi jaksi neznamy.

dovolim si oponovat ;)

kamarat robil skusky na autoskolu a zastavil na oranzovej, podobne ako na videu a zo skusky vyletel :doh

policajt mu na to povedal, ze mohol sposobit nehodu, ked zastavil na oranzovej :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, výklad je nejednoznačný. Jak kde, bych řekl! Já takhle ve Vídni málem

platil pokutu, protože Pán Policista mi vysvětlil, že tu se na signál "orange" již zastavuje...

Naštěstí byl v pohodě a mluvil i English :palec2:

V Česku by se sice jelo dál, nicméně neoddiskutovatelný fakt je, že viník je ten vzadu, ten 2-druhý.

Nikde totiž u nás není v zákoně o Provozu na pozemních komunikacích zmínka, že na signál

ORANGE nesmíte zastavit..

A propos to lepení na zadek: já to nikomu nedělám a když to ti magoři dělají mě, tak jim normálně šlapu

poctivě a na tvrdo na brzdu lol To byste pak viděli, jak jsou vyděšení lol

Pouze 1 z 10 si poté chce pořád vážně hrát, ti zbylí (oněch 9) většinou už mají mezeru alespoň 30 m. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo, kdo je podle tebe ten vul... :)

Jasne ze ten idiot vzadu. Sice ten semafor mohli projet asi v klidu oba, ale bezpecnej odstup a sledovani provozu je neoddiskutovatelna vec.

Reakce toho zadniho je fakt "okamzita".

Jeronymo: Jen otazka na zaver - rikas ze nekdy lepis na auta pred tebou - co z toho mas? Setkavam se dnes a denne s borcema, ktery mi jedou 2 metry za zadkem, ale zeptat se nektereho z nich jsem sanci jeste nemel.

Neni to zadnej utok proti tobe, jen by me proste zajimalo, co se honi v hlave cloveku, kterej jede za autem pred sebou tak blizko, ze v pripade nouzovyho brzdeni (vleze clovek do silnice, zakopne upadne apod.) nedojde ani signal z oka do mozku a uz se borti plechy.

Myslenkovy pochody techto ridicu jsou mi jaksi neznamy.

Jasne vpohode, beru to jako dobrej argument :palec2: ,,ja treba nejsem z tech ,kteri by pri 90km/h trceli cloveku 2cisla za prdeli ,

jde to takhle tezko vysvetlit.),,ve vetsine veci co jsi tady napsal s tebou souhlasim :) tak treba- ........................

dam jeden priklad-2hodiny PM ,banda jezdi z prace jsou dlouhy kolony.... pred tebou rada ,takze je i moznost ,ze ti nevyjde projet na tu zelenou,kterou projel zbytek stojici pred tebou,,,no ale ted si vem zebys jel dejme tomu 40-(50) v kolone za autem,kde je treba ten odstup minimalni,ne nijak extremne samozrejme,ale je-- a na urovni semaforu by ti ten kouzelnik natvrdo skocil na brzdy..ja nevim,..na tom videu je videt,ze ty autaky jedou docela rychle..a urcite by nikdo nepredpokladal ,ze ten typek to tam takhle šlajfne.Odstup tam byl vcelku dobrej.

Nejsem z oboru,takze v takove situaci nevim jak by se to resilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako souhlasím s tím, že ten kdo se lepí na prdel toho druhýho je fakt DEBIL, kdyby byla nějaká krizovka, tak pak asi jen těžko bude něco dělat, a i z toho má člověk takovej blbej pocit, když je to auto nalepený hned za vámi...kdo takhle jezdí tak je to fakt debil!a třeba i za tohle by měli dostávat pokuty, sice to jeasi těžko prokazatelný atd, ale stejně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten, že napr. aj ja sa nikomu nelepím na zadok, ale takmer som dopadol ako ten vo videu. Stačilo, že som chvíľu nepredvídal.....

Podľa mňa vodiči by mali pri takomto brzdení(a neustále predtým) čumeť do spätného zrkadla a predvídať, čo by sa mohlo stať, ak by potrebovali na fleku zastaviť(ja to napr. robím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...