Přejít na obsah

Náraz zezadu, nárazník OK!


Seiger86

Doporučené příspěvky

Včera jsem kroužil po Ruzyni, přede mnou v připojovacím pruhu nějakej kloboučník ve favoritu zastavil, já jsem stihl zabrzdit, ale paní v passatu za mnou už ne a práskla to do mě. Byla to taková rana, že jsem poskočil o 3 metry dopředu, když jsem vystupoval z auta, tak jsem myslel, že budu mít zbořenej zadek, ale pak jsem byl hrozně překvapenej, že nárazník to až na pár škrábanců přežil!!! Nechápu to, byla to opravdu hrozná rana, ale na nárazníku není nejmenší prasklinka. Akorát mám strach, jestli to vydržely další věci, který jsou pod nárazníkem a nejsou vidět. S paní jsem to sepsal, v pondělí zajedu do servisu, ať se na to kouknou. Minimálně bych teda chtěl přelakovat nárazník. Stalo se vám někdy taky něco takovýho, že třeba s nárazníkem nic nebylo a pod nárazníkem bylo něco KO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem kroužil po Ruzyni, přede mnou v připojovacím pruhu nějakej kloboučník ve favoritu zastavil, já jsem stihl zabrzdit, ale paní v passatu za mnou už ne a práskla to do mě. Byla to taková rana, že jsem poskočil o 3 metry dopředu, když jsem vystupoval z auta, tak jsem myslel, že budu mít zbořenej zadek, ale pak jsem byl hrozně překvapenej, že nárazník to až na pár škrábanců přežil!!! Nechápu to, byla to opravdu hrozná rana, ale na nárazníku není nejmenší prasklinka. Akorát mám strach, jestli to vydržely další věci, který jsou pod nárazníkem a nejsou vidět. S paní jsem to sepsal, v pondělí zajedu do servisu, ať se na to kouknou. Minimálně bych teda chtěl přelakovat nárazník. Stalo se vám někdy taky něco takovýho, že třeba s nárazníkem nic nebylo a pod nárazníkem bylo něco KO?

pokud je naraznik ok,tak by mela byt i vyztuha ok,mas tam tazne?Nafotto a ukaz tam bod narazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to byla taková prda, tak se ta energie musela někde vyřádit. Pokud jsi nestál na brzdě, tak je jen dobře. Ale radši si nech ten nárazník sundat a podívat se za něj.

Umej si pořádně blatníky a podívej se proti světlu, jestli tam není nějaká vlnka. Je lepší to udělat teď, než si za rok drbat hlavu. To už tu babu nikde nedoženeš a hlavně jí to ani nedokážeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to byla taková prda, tak se ta energie musela někde vyřádit. Pokud jsi nestál na brzdě, tak je jen dobře. Ale radši si nech ten nárazník sundat a podívat se za něj.

Umej si pořádně blatníky a podívej se proti světlu, jestli tam není nějaká vlnka. Je lepší to udělat teď, než si za rok drbat hlavu. To už tu babu nikde nedoženeš a hlavně jí to ani nedokážeš.

Na brzdě jsem stál, ale jenom trochu, aby to auto nejelo, a stejně tím nárazem mě ta noha asi šla z pedálu dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mne se něco podobného stalo na křižovatce. No boreček za mnou kecal ze spolujezdce a bylo to. Nepoposkočil jsem sice 3 m ale také jsem myslel, že zadek bude zdecimovanej více. Byla tam jen prasklinka a bohužel i z určitého pohledu důlek, tak jsme to sepsali a bylo to. V servisu mi poradili výměnu celého blatníku. Stálo to myslím něco přes 10 000,-, platila jeho pojišťovana. Ale byl jsem překvapenej co zadní nárazník vydrží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava stála 10200,- Nejvíc stál lak a kit zadního nárazníku, drahá taky byla vzpěra pod nárazníkem, která byla promáčklá do V

takže vidíš, že na první dojem se nedá spolehnout. Taky už se mi stalo, že do mně chlap ze zadu narazil a jako že prej pardon a chtěl jet dál. Sice to nakonec opravdu nic nebylo, ale radši jsem si to s ním sepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do mě taky jednou narazila sice hezká slečna, taky šupa jako blázen a kdyz sem vylez ven, tak tomu nic nebylo, fakt taky jen škrábnutej nárazník, ale zvednul jsem plato v kufru, a když sem to vyděl myslel jsem že omdlím. kdyby tam nebyla rezerva tak nevim kdy to zkončí. nárazník se hezky vráti do puvodního stavu ale vše pod nim o 10cm dovnitř, tehdy oprava asi 60.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nedá.

Já osobně zatim díky bohu nikdy nehodu ani tohoto typu neměl,ale do mojich ostat.aut už 2x někdo ťuknul.Poprvé do Passatu,volal mi tehdy ten řidič že to do něj prásknul borec s Renaultem 19 a že se teda Passatu pohledově nic nestalo,jen že je trochu odřenej zad.nárazník a vyskočená ta spodní černá lišta a frajerovi upadnul nárazník u toho Renaulta a že na víc to nevypadá a jestli má volat policajty,tak jsem mu řekl at je bez řečí zavolá a sepíšou to,ještě že tak udělal,z venku to sice fakt jen vypadalo na odřenej nárazník,ale po jeho sundání a pak i při pohledu na heveru už to tak nebylo,byl bouchnutej výfuk a ten se ve všech kolenech zohybal,uražená výstuha pod nárazníkem a trochu zvlněnej nosník pod podlahou kufru...výsledek= škoda za 117.000kč.

Po druhé to je nedavno mi to do jedné z Oct.II bouchla zezadu ženská s Fiestou,Fiesta předek pěkně zmaštěj,světla rozsflákaní,nárazník atd.a Oct.II měla jen decentně odřenej nárazník a tím to končilo,nárazník jsem rozleštil pastou a jediné tam zůstaly vytetovaní hlavičky od šroubků jak měla na tí Fiestě přišroubovanou SPZ,jinak i po prohlídce zkonstatováno (radši)i od odborníka že to je netknuté.

Prozatim musim zaklepat na dřevo nehody se mi jinak vyhybaj a doufám že to bude i nadále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak. zažil jsem na jedné služební O I. údajně jen někdo nedobrzdil na křižovatce,autu na první pohled nic nebylo,na nárazníku ani škrábaneček,kufrové dveře zavíraly jak nové,podlaha kufru a příčka taky na první pohled ok.po půl roce,když někdo potřeboval rezervu,najednou údiv,nešla vyndat.celý prolis na rezervu a nářadí cca o 15 -20 cm zdeformovaný a posunutý dopředu.takže i po bezvýznamném ťukanci,který nárazník přežije,výztuha a to co je s ní spojené nikoliv :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...