Přejít na obsah

Bouvchani v predni naprave


burek

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas,

mam jeden problem.Mam O1 2001 1.9 tdi 66kw a najeto 115 000km...kdyz zabrzdim prudce citim takovou ranu od predni napravy....kdyz brzdim plynule nic vse v poho ale jak na to hnacnu jako by sekola posunuly o 1cm dozadu a oneco zaskubly...nevioim stema kolama to pisu jako prirovnani ale je to divny a nevim co to je?nevite nekdo?dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

mam jeden problem.Mam O1 2001 1.9 tdi 66kw a najeto 115 000km...kdyz zabrzdim prudce citim takovou ranu od predni napravy....kdyz brzdim plynule nic vse v poho ale jak na to hnacnu jako by sekola posunuly o 1cm dozadu a oneco zaskubly...nevioim stema kolama to pisu jako prirovnani ale je to divny a nevim co to je?nevite nekdo?dikec

rána se ozve jen při prudkém brždění?co nerovnosti - díry,přejezdy ...,zajed na stk na kontrolu přední nápravy,jsou povinni ti to prohlédnout samozřejmě za úplatek,navíc ti překontrolují i brzdy,myslím že to budou silentbloky na ramenech ty za předním kolem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak prejezdy a diry v poho to nic neboucha jenom kdyz prudce brzdim...diry kdyz prejedu nic neslysim ale oproti passatovi je to takovy moc hlucny to auto na diry mel jsem passat 98 rok a byl takovej na diry tiichounkej..nevim jestli je to normal u O1..mozna mam v haji aji tlumice asi...nevim noo .. to poznam jak???dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak prejezdy a diry v poho to nic neboucha jenom kdyz prudce brzdim...diry kdyz prejedu nic neslysim ale oproti passatovi je to takovy moc hlucny to auto na diry mel jsem passat 98 rok a byl takovej na diry tiichounkej..nevim jestli je to normal u O1..mozna mam v haji aji tlumice asi...nevim noo .. to poznam jak???dikec

Co takhle ABS, když to bouchá jen, když na to prudce šlápneš?

A s tim hlukem je to normální. Passat je trochu jiný kafe

A ty silembloky stojí cca. 500,-

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak prejezdy a diry v poho to nic neboucha jenom kdyz prudce brzdim...diry kdyz prejedu nic neslysim ale oproti passatovi je to takovy moc hlucny to auto na diry mel jsem passat 98 rok a byl takovej na diry tiichounkej..nevim jestli je to normal u O1..mozna mam v haji aji tlumice asi...nevim noo .. to poznam jak???dikec

Co takhle ABS, když to bouchá jen, když na to prudce šlápneš?

A s tim hlukem je to normální. Passat je trochu jiný kafe

A ty silembloky stojí cca. 500,-

Silentbloky sice stojej třeba 500,- ale další následuje nutná geometrie a ta je dalších 500-1000...

Jinak podle mě to budou oni, něco podobnýho mi to taky dělalo, akorát to nemlátilo a přišlo mi jako by jednou byl podvozek tvrdší a podruhý měkčí, jako by se měnila geometrie, právě díky těm silentblokům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak prejezdy a diry v poho to nic neboucha jenom kdyz prudce brzdim...diry kdyz prejedu nic neslysim ale oproti passatovi je to takovy moc hlucny to auto na diry mel jsem passat 98 rok a byl takovej na diry tiichounkej..nevim jestli je to normal u O1..mozna mam v haji aji tlumice asi...nevim noo .. to poznam jak???dikec

Co takhle ABS, když to bouchá jen, když na to prudce šlápneš?

A s tim hlukem je to normální. Passat je trochu jiný kafe

A ty silembloky stojí cca. 500,-

Silentbloky sice stojej třeba 500,- ale další následuje nutná geometrie a ta je dalších 500-1000...

Jinak podle mě to budou oni, něco podobnýho mi to taky dělalo, akorát to nemlátilo a přišlo mi jako by jednou byl podvozek tvrdší a podruhý měkčí, jako by se měnila geometrie, právě díky těm silentblokům.

Jo sorry, na cenu geometrie jsem zapomněl, protože jsem ty silembloky s geometrií nikdy nedělal zvlášť, ale spolu s dalšími opravami a výměnami.

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...