Přejít na obsah

jedno din changer mp3


Hensel

Doporučené příspěvky

tohle jsem zahlédl na tuning-foru , že to má jeden človíček v golfu 4 (ten to objednal ve VW jako náhradní díl, jenže mi už nenapsal za kolik)

vdo mp3 jedno din changer

sakra tohle sehnat a připojit k symphonii to by bylo, na té stránce je i pdf návod...jen jsem nenašel zd aby to k ní šlo :(

...kompatibilní jen s originálnímy modely autorádií, které podporují ovládání CD měniče (Rhapsody, Beta, Gamma...) ne s rádii, ketré jedou po CAN bus.

Nevím sice proč by jsi to měl objednávat ve VW protože tento měnič ti prodá každý kdo dělá VDO :palec2: ...jo a cena by měla být cca 5190,- (doporučená)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem zahlédl na tuning-foru , že to má jeden človíček v golfu 4 (ten to objednal ve VW jako náhradní díl, jenže mi už nenapsal za kolik)

vdo mp3 jedno din changer

sakra tohle sehnat a připojit k symphonii to by bylo, na té stránce je i pdf návod...jen jsem nenašel zd aby to k ní šlo :(

...kompatibilní jen s originálnímy modely autorádií, které podporují ovládání CD měniče (Rhapsody, Beta, Gamma...) ne s rádii, ketré jedou po CAN bus.

Nevím sice proč by jsi to měl objednávat ve VW protože tento měnič ti prodá každý kdo dělá VDO :palec2: ...jo a cena by měla být cca 5190,- (doporučená)

Fane a co Symphony? to by to neumělo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...