Přejít na obsah

Tlumiče / Výměna tlumičů


multipas

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdar chlapi. Včera jsem měnil tlumiče přední i zadní. Největší problém mi způsobila levá kost stabíku, v které mi zůstal prasklý torx. Jinak to ško docela ok. Časově cca 3 hodiny, dával jsem Kayaby, který jsou podle mě kvalitou hodně nahoře (japonskaá technologie je japonská technologie :) ) cenově mě to vyšlo na 7 tis-tlumiče, dorazy zadních tlumičů, přední horní uložení+ložisko horního uložení a nějaký ten nový spojovací material (matice poloos a pár šroubů) Mám 1.4 peklo (mpi50KW), najeto 125tkm a byly tam původní tlumiče. Teď je to po výměně jako sto a jedna. Jen nechápu, proč se lidi mordují s vytahováním tlumiče, když stačí pohodlně odstřelit tří šrouby na čepu spodního ramene a povolit matici polosy... Povolovat celou nápravu je hloupost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Môžem Ti napísať, čo mám ja a som spokojný. Mám základný pevný športový podvozok KW, teda tlmiče a pružiny. Je to nižšie asi o 20 mm (malo byť 30, ale je to menej). Na Slovensku stojí KW asi 17 000 korún v tuningshop.sk. Aj ja ho mám odtiaľ. Tlmenie je fantastické, keď idem po dlažobných kockách, auto sa vôbec nekýve. Pružiny sú tvrdšie, ale primerane. Žiaden spolujazdec sa nesťažoval... Auto nemá také veľké medzery medzi blatníkom a kolesom.

post-19160-1216974975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...