Přejít na obsah

větrné clony


Míra1

Doporučené příspěvky

Může mi někdo prosím poradit,jak přesně patří do roomstera větrné clony?Myslím tím - do které té drážky v dolní - svislé části okna patří.Z návodu to zrovna moc patrné není a nerad bych to tam dal špatně.Díky za radu.

myslis ofuky oken? mno proste do stejne jak jde sklo. Predni jsou az dolu k zrcatku a drzej pradne i samy, zadni jsou trochu volnejsi, tak dej pozor na ty samoleoky,at je neuspinis. drzi to hlavne zane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska som sa odhodlal a kupil som deflektory na predne okna. Po naistalovani som zostal prekvapeny ked som chcel zavriet okna a tie sa 5cm od vrchu zastavili a stiahli sa spat nadol. Uchytenie sa spriecilo so sklom.Po opatovnom dostelovany deflektorov sa spolujazcove okno umudrilo, no soferove stale sem tam zastrajkuje. Uz sa Vam to niekomu stalo? Neviem ci je chyba v mojom naistalovany alebo som kupil "kvalitne deflektory".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska som sa odhodlal a kupil som deflektory na predne okna. Po naistalovani som zostal prekvapeny ked som chcel zavriet okna a tie sa 5cm od vrchu zastavili a stiahli sa spat nadol. Uchytenie sa spriecilo so sklom.Po opatovnom dostelovany deflektorov sa spolujazcove okno umudrilo, no soferove stale sem tam zastrajkuje. Uz sa Vam to niekomu stalo? Neviem ci je chyba v mojom naistalovany alebo som kupil "kvalitne deflektory".

Taky se mi to stalo, ale k origo dodávají takovou plastovou špachtli, tou jsem projel horní hranu těsnění a pak to už bylo v pohodě. Jo a ty pomocný držáčky, myslím že plechový jsem vůbec nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normalne...aj v navode aspon mojich neorigo sa pisalo ze treba to okno donutit aby sa zavralo uplne (na prvy raz sa zastavi lebo si mysli ze tam niekto ma strcenu ruku). No ak to urobis opakovane zavrie sa uplne aj napriek protitlaku. A ked ich konecne zavries, tak ich treba aspon 12h nechat zavrete a nehrat sa s nimi. Gumicky sa roztiahnu a uz by si nemal mat ten problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normalne...aj v navode aspon mojich neorigo sa pisalo ze treba to okno donutit aby sa zavralo uplne (na prvy raz sa zastavi lebo si mysli ze tam niekto ma strcenu ruku). No ak to urobis opakovane zavrie sa uplne aj napriek protitlaku. A ked ich konecne zavries, tak ich treba aspon 12h nechat zavrete a nehrat sa s nimi. Gumicky sa roztiahnu a uz by si nemal mat ten problem.

presne tak, me to jednou udelali i origo. proste to parkrat zkus a ono se to postupne usadi.

Ted me tak napadlo, ze kdybych je ted vyndal, tak tam asi bude foukat :p:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...