Přejít na obsah

kovový pískavý zvuk


Aischylos

Doporučené příspěvky

Zdravíčko, četl sem zběžně fóra, ale na tohle sem nikde nenarazil, tak se chci zeptat...

Dneska ráno sem jako obvykle vyjel a hned mě zarazilo, že se mi zezadu auta ozýval zvuk jakoby dvě plechovyk narážely o sebe....nevěnoval sem tomu moc pozornost, ale jak jsem si otevřel okno, tak sem zvenku slyšel zvuk jakoby o sebe pískaly-vrzaly dvě kovové plochy...zvuk zesiloval a nabíral na fekvenci s přidávající rychllostí...takže za chvíli byl jednotné pískání...přešlo to samo od sebe až po přejezdu kolejí....

Utíkám s autem hned dneska do servisu, ale chtěl sem poprosit, jestli někdo neví co to je...

Díky moc za reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam ze to bol zaseknuty kamienok a vypadol pri prejazde nerovnosti.

Povacsinou sa zasekne medzi chranicom a brzdovym kotucom v prednom kolese

Díky, díky, díky, díky!

Netušíš, jak se mi ulevilo, máš to u mě...:-)) ptal sem se i kolegů v práci a ti maj stejný názor a pokud si to myslí někdo i zde ulevilo se mi velmi...

Přeji pěkný den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa toto stalo 3krat, prvy krat na dialnici a nemohol som sa toho zbavit ale pocas 200km to prestalo (kamiemienok sa obrusil), druhykrat sa mi to stalo pri schadzani kopca, pomohlo vytocenie kolesa do max rajdu a pohnutie sa, no a trei krat pomohol az srubovak (musel som to odstrabnit sam mechanicky za pomoci srubovaka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahojte,chlapci mal som ten isty problem s kamienkom.Kamienok vypadol pri natoceni kolies a pohnuti sa.Vsetko bolo ok.Ale teraz pozorujem ze ked brzdim v malej rychlosti tak pocujem pravdepodobne na strane spolujazdca cuchanie ked brzdim :(.kolesa som mal dole s prednej napravy nic som nenasiel kotuc nieje zhrdzaveny dosticky su dobre :(neviem si rady :( skusal som aj poriadne zahriatie brzdy aj nejake smyky boli ale nic nepohohlo este raz diki za kazdu radu :)

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...