Přejít na obsah

Nebezpecne rychle couvani


acter

Doporučené příspěvky

Uz jsem videl zajice misto mlhovky, ptaka v pruduchu ke chladici, pirka za steracem....ale to co jsem nasel na svem aute v sobotu, to me vazne prakvapilo :)

Ptaci pirka na kufru....asi jsem moc rychle couval :):w00t1:

post-5923-1196063354_thumb.jpg post-5923-1196063366_thumb.jpg

Mno, to byl úchylnej pták, co ti do té škvírky něco strkal :prc: a vzhledem k tvému rychlému rozjezdu to už nestihl vytáhnout. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem videl zajice misto mlhovky, ptaka v pruduchu ke chladici, pirka za steracem....ale to co jsem nasel na svem aute v sobotu, to me vazne prakvapilo :)

Ptaci pirka na kufru....asi jsem moc rychle couval :):w00t1:

Mno, to byl úchylnej pták, co ti do té škvírky něco strkal :prc: a vzhledem k tvému rychlému rozjezdu to už nestihl vytáhnout. :p

Tento nazor shledavam nevtipnejsim :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jsi jel pomalu a ten pták tě dolétl/dojel a přehlídl a sprostě to do tebe nakouřil :D

Zcela vyjímečně s Tebou musím souhlasit :p

Pomalu jezdnim jen kdyz jedu nekam s Vama....abybch porad nemusel nekde cekat :)

Jinak jezdim jako das :) Uz jsem se naucil davat trojku, cece....to je hukot....100km/hod....uz budu za chvili velkej kluk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...