Přejít na obsah

Problém a origo alarmem


Dave33

Doporučené příspěvky

Občas se mě spustí samy od sebe všechny blinkry, ale nebliká kontrolka na palubce. Podle dekodéru výbav jsem zjistil, že tam mám mít alarm s dálkovým ovládáním. Takže předpokládám, že to bliká alarm. Sirénu jsem nenašel,patrně ji odmontoval předchozí majitel. Potřebuju se zbavit toho blikání, nevíte kde je umístěna ř.j. alarmu nebo co s tím provést.

Děkuji David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš origo alarm, tak je to funkce komfortní jednotky. Ideální připojit na VAG, tam zjistíš, jestli ti opravdu chybí siréna (bude se psát závada) a taky tam zjistíš příčinu poplachu (blikání směrovek). Jinak jednoduchá zkouška, jestli tam máš alarm: odemkni klíčem, ne dálkou a otevři zadní dveře. Okamžitě se spustí poplach (směrovky + houkačka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš origo alarm, tak je to funkce komfortní jednotky. Ideální připojit na VAG, tam zjistíš, jestli ti opravdu chybí siréna (bude se psát závada) a taky tam zjistíš příčinu poplachu (blikání směrovek). Jinak jednoduchá zkouška, jestli tam máš alarm: odemkni klíčem, ne dálkou a otevři zadní dveře. Okamžitě se spustí poplach (směrovky + houkačka).

Přesně co píšeš jsem udělal a směrovky se spustili. Jde mě o to samovolné spouštění auto stojí v klidu kolem nic nejede a spustí se. Je tam někde otřesové čidlo? Když je to funkce komfortky tak by měl jít alarm úplně vypnout, nebo se pletu?

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na VAGU u Honzy72 jsme zjistili, že tam není čidlo hlídání vnitřího prostoru, ale má tam být, takže ho nějaká dobrá duše asi ustřihla :feve: To byla jedna chyba, ale teď musím najít sirénu a záložní zdroj,protože to vyhazuje chybu 1134- houkačka alarmu. Technik ve Škodovce mě řekl, že houkačka alarmu je za levou mlhovkou, ale je tam prd a IC.

Nevíte někdo, kde je u origo alarmu umístěna siréna a záložní zdroj ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na VAGU u Honzy72 jsme zjistili, že tam není čidlo hlídání vnitřího prostoru, ale má tam být, takže ho nějaká dobrá duše asi ustřihla :feve: To byla jedna chyba, ale teď musím najít sirénu a záložní zdroj,protože to vyhazuje chybu 1134- houkačka alarmu. Technik ve Škodovce mě řekl, že houkačka alarmu je za levou mlhovkou, ale je tam prd a IC.

Nevíte někdo, kde je u origo alarmu umístěna siréna a záložní zdroj ? Děkuji.

sirena moze byt aj zo spodu auta.podobne umiestnena ako paliviove cerpadlo.je to v zadnej polke podvozku.hladaj a najdes.

Ja by som tam tu origo ani nedaval ta stoji za :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sirena moze byt aj zo spodu auta.podobne umiestnena ako paliviove cerpadlo.je to v zadnej polke podvozku.hladaj a najdes.

Ja by som tam tu origo ani nedaval ta stoji za :ble

Díky za radu.

No já ji tam taky nemám nebo je špatná, proto mě to zlobí.

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu.

No já ji tam taky nemám nebo je špatná, proto mě to zlobí.

Pokial ju aj nemas tam kde som hovoril,skus pozriet ci tam kdesi nieje aspon kabelaz,mozno bude aj ustrihnuta.

Ja sa moc nevyznam vo verziach fabie ale to na tom podvozku bolo napr pre auto 11/03 tj MR04 a bola to ktatka fabia.

Najlepsie keby si nakontaktoval dakoho kdo ma podobne auto a podobny rocnik.Viem ze sa davala aj tam kde je motorcek

pre stierace,tak to bolo na jednom obrazku...

Potom asi najrychlesie a najlahsie zajst za cosbym,on sa svojho casu zaujmal o alarmy.By ti tam prehral soft a mal by si to ako DO bez

alarmu.Alebo mozno len namontovat pohybovy senzor s tym,ze by si tam mal porchu.Je viacero moznosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl Cosby blízko mě už bych ho kontaktoval. On se asi někdo v tom alarmu hrabal a ustřihal dráty a proto mě to zlobí, ale pomohl mě taky Honza72 za což mu velmi děkuji.

Velké díky Bóbikovi za fotéčku přesně toto jsem potřeboval.Zítra to auto rozkuchám :):skoda:

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

No ja resim podobnej problem. Potrebuji do fabky MR2007 nainstalovat origo alarm, vsechno je jiz jasne, jen nejak nemuzu najit umisteni sireny. Mam zalohovanou (na tri draty) a podle etky by mela byt umistena pod zadnim levym podbehem. No dneska jsem to rozdelal a zjistil, ze tam nic neni :( teda popravde cekal jsem alespon nejakou pripravu, tj. diry pro pripevneni, ale nikde jsem tam nic nevidel.. :( jen naznacene diry (teda spise desitky naznacenych der).. je mozne ze by tam vubec nebyly nebo patri sirena pravdepodobne jinam? Prikladam dost nepovedene fotky..

tady podbeh jako celek (vrchni cast)

post-4918-1200572854_thumb.jpg

tady jsou videt jen pruchodky

post-4918-1200572838_thumb.jpg

chtel bych to zitra dodelat, tak kdyby se nasla nejaka dobra duse, co by poradila.. :help:

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na své octě taky problém s alarmem....teda jestli je to problém....v případě, že kolem mého auta projede třeba traktor, nebo když je trochu větší hluk, tak se mi zapne alarm a houká to a houká...nebo, že by to bylo tak moc citlivé ??? nevím...uvažuju, že bych ho prostě odpojil akoupil si sklopný klíček na dálku a bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na své octě taky problém s alarmem....teda jestli je to problém....v případě, že kolem mého auta projede třeba traktor, nebo když je trochu větší hluk, tak se mi zapne alarm a houká to a houká...nebo, že by to bylo tak moc citlivé ??? nevím...uvažuju, že bych ho prostě odpojil akoupil si sklopný klíček na dálku a bude klid.

To je jasný, že to je citlivý :D:D Když sem měl ještě polotovar, kde sem měl rezonátor a projel sem ulici plnou aut na 4000 tis. otáček, každý druhý začalo houkat :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...