Přejít na obsah

Čidla otevření dveří, kapoty a kufru


HonzaV

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi. Rozmýšlím zapojení alarmu do atuíčka a chtěl jsem se přeptat, jak je to s čidlama... Samozřejmě potřebuju, aby to reagovalo na mj všechny dveře a kapotu s kufrem... Jak je to s těma čidlama? V mechanizmu otevírání kapoty jsem našel mikrospínač, asi je od origo alarmu - mohu ho použít? Pak mě zajímají dveře. U řidiče asi spínač je, ne? Ale co ostatní dveře, Jsou tam taky spínače? Popř jak je dodělám? Jde o MR01. A ta samá otázka platí pro kufr. Je tam spínač? pokud ne, jak ho dodělat? Díky moc za rady! Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi. Rozmýšlím zapojení alarmu do atuíčka a chtěl jsem se přeptat, jak je to s čidlama... Samozřejmě potřebuju, aby to reagovalo na mj všechny dveře a kapotu s kufrem... Jak je to s těma čidlama? V mechanizmu otevírání kapoty jsem našel mikrospínač, asi je od origo alarmu - mohu ho použít? Pak mě zajímají dveře. U řidiče asi spínač je, ne? Ale co ostatní dveře, Jsou tam taky spínače? Popř jak je dodělám? Jde o MR01. A ta samá otázka platí pro kufr. Je tam spínač? pokud ne, jak ho dodělat? Díky moc za rady! Honza

Spínače jsou všude jak píšeš, na tý kapotě je asi dodělávanej pro origo alarm, protože bez alarmu tam nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bud signal vemes od stropniho svetla - tudis kdyz otevres nejake dvere tak stropni svetlo se rozsvítí - pak napr. svetlo v kufru take lze pouzit jako cidlo otevreni a kapota - no ja mam napr. orio cidlo kapoty - je hned u zamku. Da se i namontovat nekam jinam

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,dnes jsem zjistil,ze pri otevreni spolujezdcovych dveri se mi nerozsviti stropni svetlo :feve: asi to bude ten mikrospinac nejaky.jinak vsechny dvere funguji. jsem se na to kukal, a nasel jsem nejaky spinac v prahu dole, ktery zatlaci takovy kovovy spuntik na dverich - to je on? nebo to ovlada spinac ve dverich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,dnes jsem zjistil,ze pri otevreni spolujezdcovych dveri se mi nerozsviti stropni svetlo :feve: asi to bude ten mikrospinac nejaky.jinak vsechny dvere funguji. jsem se na to kukal, a nasel jsem nejaky spinac v prahu dole, ktery zatlaci takovy kovovy spuntik na dverich - to je on? nebo to ovlada spinac ve dverich?

To je mikrospínač zámku.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,dnes jsem zjistil,ze pri otevreni spolujezdcovych dveri se mi nerozsviti stropni svetlo :feve: asi to bude ten mikrospinac nejaky.jinak vsechny dvere funguji. jsem se na to kukal, a nasel jsem nejaky spinac v prahu dole, ktery zatlaci takovy kovovy spuntik na dverich - to je on? nebo to ovlada spinac ve dverich?

To je mikrospínač zámku.

Ten kovový špuntík dole v rohu dveří je jen pro to aby při bouračce držela poloha dveří, spínač je přímo uvnitř dveří na zámku a je to tu probíráno mnohokrát, takže hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...