Přejít na obsah

Podveden při chiptuningu


Tom Rs

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, nechal jsem si chipnout Octávku RS II a Octávku II TDI od jedné známé firmy. Poté jsem zjistil že na firmu které mi to chipovala je podáno několik žalob pro podvod s chiptuningem...

Chystám se na "brzdu" nechat auta přeměřit, podé poreferuji a v případě podvodu podám trestní oznámení....

Stalo se Vám že jste podobně naletěli při úpravě motoru??

Nebo že jste po chipu měli více problému než užitku??

post-13751-1196108955.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nemoh jsem se myslím splést, i když jsem to předtím nečet. Fakt nechápu, že už tu verbež někdo nerozprášil. Taky jsem to už psal, jak známýho zblbli na "super" cenu, když si nechá udělat 3 auta. Tak to udělal a v podstatě jim jen odevzdal cca 30 litrů za hovno, protože přesně to mu s tím provedli. Jen škoda, že si tady pan kolega nepřečet to, co si přečíst měl, včas. To by mě taky zajímalo, kde sehnal, jak píše, jaký "dobrý reference" na tyhle šmejdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nemoh jsem se myslím splést, i když jsem to předtím nečet. Fakt nechápu, že už tu verbež někdo nerozprášil. Taky jsem to už psal, jak známýho zblbli na "super" cenu, když si nechá udělat 3 auta. Tak to udělal a v podstatě jim jen odevzdal cca 30 litrů za hovno, protože přesně to mu s tím provedli. Jen škoda, že si tady pan kolega nepřečet to, co si přečíst měl, včas. To by mě taky zajímalo, kde sehnal, jak píše, jaký "dobrý reference" na tyhle šmejdy.

Dobra reference = pracovnik ABC tuning!! Jinak to asi neni mozny...No jsem zvedavej co nameri na brzde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nemoh jsem se myslím splést, i když jsem to předtím nečet. Fakt nechápu, že už tu verbež někdo nerozprášil. Taky jsem to už psal, jak známýho zblbli na "super" cenu, když si nechá udělat 3 auta. Tak to udělal a v podstatě jim jen odevzdal cca 30 litrů za hovno, protože přesně to mu s tím provedli. Jen škoda, že si tady pan kolega nepřečet to, co si přečíst měl, včas. To by mě taky zajímalo, kde sehnal, jak píše, jaký "dobrý reference" na tyhle šmejdy.

Dobra reference = pracovnik ABC tuning!! Jinak to asi neni mozny...No jsem zvedavej co nameri na brzde.

Ahoj, dnes jsem dal auto na servisní prohlídku a do opravy (nějaký zmrdi mi ho vykradli) poté pojedu na tu brzdu.... Tak doufám že do 14 dnů to budu mít...

Jinak s co se týče ABCTuningu nechápu jak je možné že po tom všem co se o nich píše "inzerujou" na stránkách octaviaclubu.....????

post-13751-1196184402.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my si pod dojmem různých informací více či méně ověřených diskutujeme, jak chcem. Admin se ale zřejmě chce chovat nezaujatě v rámci presumpce neviny.

Chápu ovšem, že pokud tě ta reklama nějak ovlivnila při rozhodování, děkovat mu za tu nestranost asi nebudeš.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím ,že byl moc rychlej ve výběru firmy na Chiptuning. Kdyby si pořádně nejdřív přečetl jednotlivé články tak by do toho určitě nešel s tou firmou . Bohužel v dnešní době má pouze dvě možnosti . Vrátit do původního stavu což není takový problém nebo s tím pořád jezdit a čekat . Na brzdu jsi měl jít ještě před Chipem aby jsi zjistil , kolik má originální motor a potom po provedení Chiptuningu .

Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím ,že byl moc rychlej ve výběru firmy na Chiptuning. Kdyby si pořádně nejdřív přečetl jednotlivé články tak by do toho určitě nešel s tou firmou . Bohužel v dnešní době má pouze dvě možnosti . Vrátit do původního stavu což není takový problém nebo s tím pořád jezdit a čekat . Na brzdu jsi měl jít ještě před Chipem aby jsi zjistil , kolik má originální motor a potom po provedení Chiptuningu .

Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají .

Když jsem to chtěl chipnout tak jsem nevěděl kde, poté jsem viděl jednu pěknou octáku s nálepkou octaviaclubu.

Kouknul jsem na stránky octaviaclubu, kouknul na firmy co tam inzerují a vybral jsem si firmu. Vůbec jsem netušil že se dá takto podvádět.... A tak trochu jsem najivně věřil že firmy co inzerují na octaviaclubu si tohle nedovolí... chyba lávky...

post-13751-1196247897_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím ,že byl moc rychlej ve výběru firmy na Chiptuning. Kdyby si pořádně nejdřív přečetl jednotlivé články tak by do toho určitě nešel s tou firmou . Bohužel v dnešní době má pouze dvě možnosti . Vrátit do původního stavu což není takový problém nebo s tím pořád jezdit a čekat . Na brzdu jsi měl jít ještě před Chipem aby jsi zjistil , kolik má originální motor a potom po provedení Chiptuningu .

Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají .

Když jsem to chtěl chipnout tak jsem nevěděl kde, poté jsem viděl jednu pěknou octáku s nálepkou octaviaclubu.

Kouknul jsem na stránky octaviaclubu, kouknul na firmy co tam inzerují a vybral jsem si firmu. Vůbec jsem netušil že se dá takto podvádět.... A tak trochu jsem najivně věřil že firmy co inzerují na octaviaclubu si tohle nedovolí... chyba lávky...

kde na klubových stránkách jsi to našel???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím ,že byl moc rychlej ve výběru firmy na Chiptuning. Kdyby si pořádně nejdřív přečetl jednotlivé články tak by do toho určitě nešel s tou firmou . Bohužel v dnešní době má pouze dvě možnosti . Vrátit do původního stavu což není takový problém nebo s tím pořád jezdit a čekat . Na brzdu jsi měl jít ještě před Chipem aby jsi zjistil , kolik má originální motor a potom po provedení Chiptuningu .

Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají .

Když jsem to chtěl chipnout tak jsem nevěděl kde, poté jsem viděl jednu pěknou octáku s nálepkou octaviaclubu.

Kouknul jsem na stránky octaviaclubu, kouknul na firmy co tam inzerují a vybral jsem si firmu. Vůbec jsem netušil že se dá takto podvádět.... A tak trochu jsem najivně věřil že firmy co inzerují na octaviaclubu si tohle nedovolí... chyba lávky...

kde na klubových stránkách jsi to našel???

Normál na www.octaviaclub.cz ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, nechal jsem si chipnout Octávku RS II a Octávku II TDI od jedné známé firmy. Poté jsem zjistil že na firmu které mi to chipovala je podáno několik žalob pro podvod s chiptuningem...

Chystám se na "brzdu" nechat auta přeměřit, podé poreferuji a v případě podvodu podám trestní oznámení....

Stalo se Vám že jste podobně naletěli při úpravě motoru??

Nebo že jste po chipu měli více problému než užitku??

Tak je tu někdo kdo byl podveden?

Každý o tom mluví, rád bych někoho komu se to opravdu stalo.

Nebo který měl po chipu problémy s motorem.

post-13751-1196460265.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Tak nikomu se to po chipu "nevysypalo"??

Každý byl spokojen...??

Nazdárek,

před 2 lety jsem jim taky nalít. Nikdo mi neporadil, o diskuzním fóru škoda jsem neměl ani páru a tak jsem sedl k internetu a hledal. Měli hezký stránky a tak jsem to zkusil. Nejdřív, že maj veškeré certifikáty, dělaj normálně pro škodovku a tak. Akce se měla odehrát u jednoho pražskýho prodejce Škoda a nakonec to skončilo v dílně Peguot na Plzeňský ul. v Praze. Někde bych snad ještě našel i kontakty na toho pána, co mi tam valil do hlavy firemní úspěchy a garance :aggressive: Je fakt, že po chipu to jelo, spotřeba dobrá a nekouřilo. Asi po 14ti dnech začala těžce klouzat spojka a né při brutální jízdě ( jak by se mě tady určitě někdo ptal :) ) při obyč předjíždění s rodinou..nakonec jsem musel do origo servisu spojku nechat vyměnit a doporučili jiného odborníka. Předtím jsem byl ale na brzdě, výkon jak výšlap na vrchol hory ale s občesným propadem do údolí...prostě zubatý a opravdu místama i propady na křivce smerem dolů... fuck pán z brzdy říká: pár takovejch jsem tady viděl a byly od ABC, kde jste si to nechal dělat Vy?? Mlčky jsem přitakal, sedl do auta a odjel to čipnout jinam. A naprostá spokojenost.

Ještě kdyby to tady někoho napadlo dát to k ABC : jelikož jsem netušil, že se origo data mají zálohovat, pán z ABC mě ujistil, že mi to uložej u sebe a popřípadě pošlou na CD. Kdyby nějaký problém, vyšlou ke mě oblastního technika, který to vyřeší u mě doma abych nemusel nikam jezdit a kdyby opravdu něco vážného, jsou pojištěni na škodu...Od první ho zavolání a písemnou formou mailu se mnou odmítly telefonovat, jakkoliv komunikovat a už nikdo nikdy se mi z této renomované firmy neozval!!!!

Takže pro zájemce o ABC.....BACHA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...