Přejít na obsah

Podveden při chiptuningu


Tom Rs

Doporučené příspěvky

Nazdárek,

před 2 lety jsem jim taky nalít. Nikdo mi neporadil, o diskuzním fóru škoda jsem neměl ani páru a tak jsem sedl k internetu a hledal. Měli hezký stránky a tak jsem to zkusil. Nejdřív, že maj veškeré certifikáty, dělaj normálně pro škodovku a tak. Akce se měla odehrát u jednoho pražskýho prodejce Škoda a nakonec to skončilo v dílně Peguot na Plzeňský ul. v Praze. Někde bych snad ještě našel i kontakty na toho pána, co mi tam valil do hlavy firemní úspěchy a garance :aggressive: Je fakt, že po chipu to jelo, spotřeba dobrá a nekouřilo. Asi po 14ti dnech začala těžce klouzat spojka a né při brutální jízdě ( jak by se mě tady určitě někdo ptal :) ) při obyč předjíždění s rodinou..nakonec jsem musel do origo servisu spojku nechat vyměnit a doporučili jiného odborníka. Předtím jsem byl ale na brzdě, výkon jak výšlap na vrchol hory ale s občesným propadem do údolí...prostě zubatý a opravdu místama i propady na křivce smerem dolů... fuck pán z brzdy říká: pár takovejch jsem tady viděl a byly od ABC, kde jste si to nechal dělat Vy?? Mlčky jsem přitakal, sedl do auta a odjel to čipnout jinam. A naprostá spokojenost.

Ještě kdyby to tady někoho napadlo dát to k ABC : jelikož jsem netušil, že se origo data mají zálohovat, pán z ABC mě ujistil, že mi to uložej u sebe a popřípadě pošlou na CD. Kdyby nějaký problém, vyšlou ke mě oblastního technika, který to vyřeší u mě doma abych nemusel nikam jezdit a kdyby opravdu něco vážného, jsou pojištěni na škodu...Od první ho zavolání a písemnou formou mailu se mnou odmítly telefonovat, jakkoliv komunikovat a už nikdo nikdy se mi z této renomované firmy neozval!!!!

Takže pro zájemce o ABC.....BACHA

souhlasím s tebou až na tu spojku. Myslím, že kdybys to čipovat nedal, spojka už načasovaná byla tak, jako tak. Zdá se mi velmi nepravděpodobný, že bys jí oddělal za 14 dní. Myslím, že to mohla být jen souhra náhod. Kolik měla ta spojka najeto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak to tady trochu oživíme. Známej si nechal před dvěma lety chipovat Mercedes 2,7CDI 125 kw u firmy ABC v Praze. Jelikož je hodně špatných referencí,tak jsem ho oslovil,že to zkontrolujeme,jelikož se chipováním taky zabývám. Museli jsme tedy nejdřív sehnat origo mapu,protože jak už tady někdo psal,o přehrání origo software zpět se s námi nikdo nechtěl ani bavit a bez toho se nedá jednoznačně říct,co tam kdo dělal. K mýmu ůžasu jsme zjistili už jen pouhým, porovnáním dat originální a "chip" verze že došlo k podvodu,protože jediná změna byla jak to vypadá jen na kontrolním součtu souboru,ale ůprava žádná. Takže si borci přijeli z Prahy cca 100km a naůčtovali si 8 tis kč a zahráli habaďůru s vyndáním jednotky,i když to jde lehce po kabelu. Ted už má nachipováno a ted tu ůpravu opravdu zaznamenal,navíc se hodně zlepšila odezva a řazení (automat) Tím chci všechny poučit chybou jiných lidí od firmy ABC CHIP a říct,že nezáleží jaký má firma stránky,nebo jestli má válcovou zkušebnu a vybavení za dvě mega. Důležitý je kdo to dělá, jak to dělá kolik má zkušeností a hlavně jak se k tomu staví,protože jsou firmy,který si hrajou na něco co nejsou.......podobný zkušenosti s Au**chip.eu ty jedou zdá se dost na kvantitu a ne na kvalitu viz pár aut na předělání od týhle firmy..kouř apod.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak taky tady mám jednu zkušenost. Známý od kamoše si chtěl čipnout jakousik mazdu nějakýho pickupa (nějaká americká verze) všude mu řekli že bohužel to nejde, ale ABC, jasný vyndali přehrály (jakože) zůstali tam stejná data akorát změna na počtu souborů presně jak tady kolega nademnou a vzhledem k tomu, že se s kamošem tím zabýváme jak hodě lidí tady, tak samozřejmě po nasledném načtení 0 změny. Už nevím jak to vyřešil ale prachy mu vrátili. NO každopádně u těchto "ladičů" nikdy nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...