Přejít na obsah

Brzdove desticky


Chossse

Doporučené příspěvky

Zdravim,mam octu 03 4x4,tak jsem si rikal,nemam moc casu necham si vymenit desticky v autorizovanem servisu,jakoze drahe ale bez namahy!Pak ale prisel kamos,ze to je pohoda,ze to delal atd.Tak jo koupili jsme desticky lucas a vymena problehla!Po tydnu se ozival strasny zvuk od zadnich kol na kterych jsem to menili!Myslel jsem,ze si ty desky jenom sedaji!Po 3 dnech jsem sel k nemu a rikal,ze to nebude tim porad je ten zvuk hrozny!Dneska jsme to sundali a bylo na pravem kolo ten kokot blby dal tu desku naopak dobry,ne!? :aggressive: Koutouc je ze vnitr pekne chytly,takze kdyz uz nechavam tak oba kotouce stahnout!Ale nevim ted co s tou deskou!Neni sjeta nejak strasne ale ta guma co je z venku je pryc a jsou videt ty 4 nyty!Nechce se mi zase kupovat vsechny 4 desky jenom kvuli te jedne!Takze mohlo se s ni neco stat,nebo nemel by to byt problem ji proste otocit jak ma a dat ji zpatky?Uz asi davam jenom do servisu nebo lidem s mozkem! :feve: :feve: :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že dal destičku tím plechem ke kotouči?

Nevím co myslíš tou gumou na destičce, asi je to ta tlumíci vrstva na vibrace a pískání. Já osobně bych asi tu desku vyměnil, což ale znamená celé balení.

Kotouč jde stáhnout? Jen aby nebyl pak už dost slabej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli je pryč jenom ta protipískací vrstva, tak to neva. Pokud to podkladové železo není nějak drasticky ubroušeno (porovnej s druhou destičkou) tak tu destičku tam dej správně a je to. Škoda kupovat celou sadu. Navíc - že to bude pískat je jen řekněme zvýšená pravděpodobnost...a na brzdný účinek to nemá vliv. Já jsem nedávno dával desky a ty neměly tu vrstvu vůbec (cca 5000km a nepíská)

Máš šikovnýho kámoše :p Buď rád že jste nedělali předek, zadek je tam trochu "dopočtu", ale udělat ti tohle vpředu, tak už jsi mohl kupovat světla, chladič...

Znám člověka, kterému poradili že si má dolít chladič a on otevřel u 120 přední kufr a uviděl tam jediné šroubovací víčko a tak tedy dolil.... :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako fór je to dobý počteníčko. Hmm, dát desku opačně.

To se ten maník při rozebírání nedívá, jak jsou díly poskládaný? Ani mu to nepřišlo divný, že jednu desku má tak a druhou naopak? Řekni tomu "šimpanzovi" ať ti obratem doveze nový desky a zaplatí soustružníka, co opravoval ty kotouče. Víš co? Příště si desky raději vyměň sám. Koukni se do dílenské příručky na postup a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No boze stane sa. Chalan ti chcel pomoct a pomylil sa. Urcite to nespravil naschval, tak z neho nerobte zas take ho...... Vsetko dobre dopadlo chalan sa predpokladam ospravedlnil tak to neni az tak hrozne. Mohol by si tu dosticku odfotit a dat sem foto :palec2:

:palec2: tak tak, konečně moudrý příspěvek.

Pánové, Vy jste nikdy neudělali "školáckou" chybu??? To foto je dobrý nápad

pro poučení. I mé, na stejné se totiž chystám (kotouče i desky) na jaře, objednával jsu

vše u mistra Seba (velké díky znovu! ;) a už jsu si to zde nastudoval od Vincy,

který má zde na fóru pěkný fotoseriál! :palec2: Tož tedy na jaře se hukáže! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No boze stane sa. Chalan ti chcel pomoct a pomylil sa. Urcite to nespravil naschval, tak z neho nerobte zas take ho...... Vsetko dobre dopadlo chalan sa predpokladam ospravedlnil tak to neni az tak hrozne. Mohol by si tu dosticku odfotit a dat sem foto :palec2:

Tohle zmrvit tak to je snad školácká chyba, nebo měl u posledního kola nakoupíno. jinak nechápu. Na brzdách bych toto rozhodně neomlouval. To je o hubu.

:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: tak tak, konečně moudrý příspěvek.

Pánové, Vy jste nikdy neudělali "školáckou" chybu??? To foto je dobrý nápad

pro poučení. I mé, na stejné se totiž chystám (kotouče i desky) na jaře, objednával jsu

vše u mistra Seba (velké díky znovu! ;) a už jsu si to zde nastudoval od Vincy,

který má zde na fóru pěkný fotoseriál! :palec2: Tož tedy na jaře se hukáže! lol

Přiznávám, že chybu člověk může udělat, i já nejsem neomylnej, ale udělat chybu na brzdách auta, to je moc, tam jde o život. A hlavně to udělat kámošovi to je síla! Brzdy jsou snad nejdůležitější na celém autě. Kdyby třeba dal obráceně výfuk, tak se tomu zasměju, ale tohle fakt nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chlapi potrebujem poradit

Ake dosticky objednat s vystraznym kontaktom alebo bez vystarazneho kontaktu ??

Octavia combi 1.9 SLX 99-00 (81kW)

Ma vobec nejaka octavka snimanie opotrebenia ?

P.S. auto tu nemam ma ho manzelka a ta je prec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loly)-->

QUOTE(loly @ 2.4.2009, 10:55 ) <{POST_SNAPBACK}>
Chlapi potrebujem poradit

Ake dosticky objednat s vystraznym kontaktom alebo bez vystarazneho kontaktu ??

Octavia combi 1.9 SLX 99-00 (81kW)

Ma vobec nejaka octavka snimanie opotrebenia ?

P.S. auto tu nemam ma ho manzelka a ta je prec ;)

Některé Octávky ho mají (myslím že ty co mají prodloužený servisní interval)já ho mám.Stači sundat levé přední kolo a podívat se jestli jde do destičky drát.Na zadních není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...