Přejít na obsah

varování


TomasB

Doporučené příspěvky

zachytil jsem v deníku Metro inzerát firmy BAI na zhodnocení peněz. Bacha na to, jelikož jsem si pracovně v jiné souvislosti lustroval jednoho člověka a firmu za kterou stojí, protože jsem dostal "zajímavý tip", našel jsem zajímavé informace na základě kterých jsem nazdal, že se jedná o problematickou firmu(člověka). Teď jsem si pročítal ten inzerát který nabízí 6-7,8% zhodnocení, zjistil jsem, že tam je celá řada znaků, ze kterých mi vyplývá skrytá souvislost. Takže bacha na to, vůči tomu člověkovi co za tím stojí bylo vedeno vyšetřování pro podvody kdy škody jednotlivých subjektů byly v řádu milionů až desítek milionů!!!! Nakonec když se na styl jakým to je prezentováno podíváte, zjistíte, že nikde nenajdete uvedeno kdo za tím vlastně stojí. Když budete pátrat, tak zjistíte, že je to spletenec firem kdy jedna vlastní druhou, ta třetí, ... Na základě toho co vím jsem si na 99% jistý tím, kdo za tím je, a pak je mi jasné, že to je prakticky jistě tunel.

no a stačí taky trošku pohledat, např zde http://www.financnicentrum.cz/?page=clanky...vni=0&id=32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...