Přejít na obsah

roomster na 17


martyx

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, chci se zetpat na kombinaci : budu ted porizovat roomstera

1,4 Style v bily barve, hodne se mi k tomu libi kola

Dotz Hanzo ale nejmensi jsou v rozmeru 17´´ 5x100 ET 32

Pujde mi to dat na roomstera bez nejakyho zasahu jde mi hlavne o to ETcko a co zapis do TP bude muset byt a jsou s tim problemy?

post-6554-1232190696_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zetpat na kombinaci : budu ted porizovat roomstera

1,4 Style v bily barve, hodne se mi k tomu libi kola

Dotz Hanzo ale nejmensi jsou v rozmeru 17´´ 5x100 ET 32

Pujde mi to dat na roomstera bez nejakyho zasahu jde mi hlavne o to ETcko a co zapis do TP bude muset byt a jsou s tim problemy?

uz zase hanzo. nehovorim ja mam tiez spidery co je dost bezny disk. ale kebyze mam peniaze na nove tak kupim nieco originalne a tieto hanzo uz ma kazdy a pritom len na maloktorom aute vyzeraju dobre. hanzo je z tej kategorie diskov co na obrazku vyzeraju brutal ale v reale na aute slabota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotz Hanzo, ET 32. Podle mě se to tam nevleze. I podle 3d konfigurátoru, kde píšou úpravy už od ET 35. Já bych to radši nejdřív odskoušel. Jukni na to.

http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonf...mp;typ=typ%205J

Já osobně mám na Roomu 17" Kentaury. A musím říct, že jsem se taky trochu bál, jak to bude tvrdé. Jde o zvyk a hlídání, aby člověk netrefil nějakou díru. Ale jsem jinak spokojen.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...