Přejít na obsah

2.0 TDI CR DPF (125 kW)


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak dneska další, ale s manuálem....

Také bych chtěl být jako ty Georgi "neněmým" dělníkem :kol-48:

Můžu tě ujistit, že já ten dělník nejsem... ;)

Promiň, nechtěl jsem se Tě nijak dotknout, ale uznám že mi to taky k Tobě nějak nesedělo. Určitě máš také nějaké pěkně zasklené místo s polstrovanou seslí :kol-48:

Jen přemýšlím, jestli to DSG-éčko pro RSku má stejně nastavenou převodovku jako ty běžné, myslím že program S - sport by měl být pod písmenem D ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem můj dotaz zroooovna moc nepatří :feve: , ale je tu koukám dost lidí od fochu (od zdroje :) ), tak zkouším - ví někdo z vás něco o O II RS které byly od Škoda auto ve Francii na Tour de France ? snad jsou v benzínu a snad i v trochu spešl úpravě či výbavě ??

budu rád za jakékoliv info

kuju ;)

Slysim poprve, co znamena spesl uprava a vybava? No pochybuju ze by Skodovka prezentovala "neco" co oficialne nenabizi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem můj dotaz zroooovna moc nepatří :feve: , ale je tu koukám dost lidí od fochu (od zdroje :) ), tak zkouším - ví někdo z vás něco o O II RS které byly od Škoda auto ve Francii na Tour de France ? snad jsou v benzínu a snad i v trochu spešl úpravě či výbavě ??

budu rád za jakékoliv info

kuju ;)

Slysim poprve, co znamena spesl uprava a vybava? No pochybuju ze by Skodovka prezentovala "neco" co oficialne nenabizi...

Bych se naopak vůbec nedivil, ale je to jen můj osobní názor, nemám k takovým info přístup..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem můj dotaz zroooovna moc nepatří :feve: , ale je tu koukám dost lidí od fochu (od zdroje :) ), tak zkouším - ví někdo z vás něco o O II RS které byly od Škoda auto ve Francii na Tour de France ? snad jsou v benzínu a snad i v trochu spešl úpravě či výbavě ??

budu rád za jakékoliv info

kuju ;)

Slysim poprve, co znamena spesl uprava a vybava? No pochybuju ze by Skodovka prezentovala "neco" co oficialne nenabizi...

no můj známej co mám přes něj žluťáka v rámci hovoru o tom do čeho bych chtěl jít až ho doplatim (jaro 08) - ptal sem se na možnost referentských O II RS nebo SCOUTů :) - mluvil o nějakých O II RS co jezdily ve Francii v rámci sponzoringu Tour de France se zvýšeným výkonem přes 200 koní (z toho usuzuju spíš na benzín), snad mají i jiné přední sedačky :feve: a část z nich by se měla dostat přes MB na trh jako referentské car.... nic jiného zatím nevím, ani jestli jde o kombajn, ani o barvě....má se ozvat nějak před koncem roku s podrobnostmi ;)

Editováno: , autor: Ludvíček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no můj známej co mám přes něj žluťáka v rámci hovoru o tom do čeho bych chtěl jít až ho doplatim (jaro 08) - ptal sem se na možnost referentských O II RS nebo SCOUTů :) - mluvil o nějakých O II RS co jezdily ve Francii v rámci sponzoringu Tour de France se zvýšeným výkonem přes 200 koní (z toho usuzuju spíš na benzín), snad mají i jiné přední sedačky :feve: a část z nich by se měla dostat přes MB na trh jako referentské car.... nic jiného zatím nevím, ani jestli jde o kombajn, ani o barvě....má se ozvat nějak před koncem roku s podrobnostmi ;)

No fakt tezko rict, ale vim ze Skoda na ruznych akci, hrde pise "Seriovy vuz 2.0 TFSI 147kw". A pokud jsou to oficilani vozy od Skoda auto, nevim k cemu by zvysovali ten vykon. Ty cyklisti zas tak rychle nejedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no můj známej co mám přes něj žluťáka v rámci hovoru o tom do čeho bych chtěl jít až ho doplatim (jaro 08) - ptal sem se na možnost referentských O II RS nebo SCOUTů :) - mluvil o nějakých O II RS co jezdily ve Francii v rámci sponzoringu Tour de France se zvýšeným výkonem přes 200 koní (z toho usuzuju spíš na benzín), snad mají i jiné přední sedačky :feve: a část z nich by se měla dostat přes MB na trh jako referentské car.... nic jiného zatím nevím, ani jestli jde o kombajn, ani o barvě....má se ozvat nějak před koncem roku s podrobnostmi ;)

No fakt tezko rict, ale vim ze Skoda na ruznych akci, hrde pise "Seriovy vuz 2.0 TFSI 147kw". A pokud jsou to oficilani vozy od Skoda auto, nevim k cemu by zvysovali ten vykon. Ty cyklisti zas tak rychle nejedou.

ok, nechám se překvapit ;) , pak napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...