Přejít na obsah

TDI 66 kW nestartuje


lisky

Doporučené příspěvky

Já tankuji kde se dá a vybírám levnější naftu,nikdy jsem nedával aditiva a nikdy jsem neměl problém nastartovat najeto 247 000km :rolleyes:

Palivový filtr měním po 60 000km a žhavičky stále původní.Chce to mít motor v pořádku.Hlavně tlaky.

Editováno: , autor: 67jitka58
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, v pátek jsem v práci normálně nastartoval, vše ok, a včera k večeru jsem potřeboval odjet, ale neodjel :kol-32:  Nažhavil jsem,motor asi 5x zatočil a dál nic. Jen ve druhé poloze zapalování svítí kontrolky, auto žhaví,ale po otočení klíčku do startovací polohy se neděje vůbec nic. Jen cvakne relátko, ale nic víc. Nic nevrčí, prostě nic. Myslel jsem, že odešla baterka,tak jsem ji vyměnil, ale problém je pořád stejný. Na žduch auto normálně chytá a jede, ale ani po ujetí 40 km se situace nezměnila, auto na otočení klíčku ani nepípne. Zkoušel jsem i klepnout do starteru,taky nic.. Nemáte někdo zkušenosti s tímhle, nebo radu? Díky všem moc. Jde o O1, 1.9TDi, 66kW. Ještě jsem zapomněl dopsat, že po tom prvním startování se mi vymazali i hodiny a auto se při tom startování začalo samo zamykat a odmykat.. Nemůže to být jenom vypálená pojistka? Tu jsem popravdě nekontroloval  :kol-32:

Editováno: , autor: smoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Auto stalo dva dni a potom nenastartovalo kontroloval som poistky na baterke v interieri relatka 109 103 plynovi pedal ,immo, vag ukazal chybu 18263 - Pohon datove sbernice kontrola stavu programoveho vybaveni

P1855 - 35-00 .

cerpadlo po odpojeni tlakovej hadice kvapka iba ,cievka na cerpadle funguje .co vsetko by mohlo zablokovat cerpadlo alebo gde by mohla byt chyba ze nestartuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim vas. Mam problem mam jednickovou oktavku rv 2003(facelift) 66kw  1.9 tdi a ejhle co se mi nestalo. Vcera jsem jezdila po meste cca 15 min. Prijedu domu zaparkuju. Chcipla jsem auto. Jdu slozit dceri kocar do kufru rozmezi 4 min cca.  Ze znova nastartuju a jedem pryc no a ejhle. Dojeli jsme. Mela jsem dojezd nafty asi 50 km nestojim do zadneho kopce. Jsem hotova starter toci zhavi to.  Ale nenaskoci naftu jsme dolili zavzdusneny to neni. Prosim vas setkla se s tim nekdo? :/ nez jsem stacila dojet do servisu s rozsvicenejma komtrolkama  abs esp a rozblikanou ruckou tak to nenahodim. Uz jsem fakt hotova.  Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, mám problém s nastartováním motoru, motor točí, ale nenaskočí, mám 1.9. TDI 66kW 2005, pár dní zpátky jsem měl problém s tím, když jsem jel okolo 100 km/h, tak auto začlo nepříjemně cukat, tak jsem se podíval do čerpadla a tam je ventil s takovým tělískem, který je ovládaný přes pružinku, bylo to rozpadlé, tak jsem to dal dohromady a jelo to, dneska jsem jel auto začlo zase cukat, rozsvítila se mi kontrolka, kde byl žlutý trojúhelník a v něm vykřičník a okolo toho celého šipka, auto zpomalilo a chcíplo, už jsem to nenastartoval, nemáte s tím někdo zkušenost?

Předem děkuju za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...