Přejít na obsah

otvorene sanie


Host maxxxx

Doporučené příspěvky

Ahojte. Tak sa len chcem spytat aky mate nazor,ze si chcem spravit na fabku otvorene sanie? Mam 1.4 16V 55Kw. Viete,ze tuto verziu kazdy riesi len vlozkou, no ja chcem vyhodit cely kryt. Prvy otvor necham otvoreny nech je privod vzduchu pod kapotu, samozrejme. A druhy otvor chcem cez nerezovu trubku, je ale jedno ci bude len plastova,len nech to vyzera, vyviest do laveho boku a tam to osadit konusovym green filtrom. Na motor chcem spravit tiez nejaky kryt z nerezu, nech je zakryte zapalovanie a nech to tiez nejak vyzera a nieje to otvorene.

Tak mi na to nieco napiste prosim, ci je to blbost,alebo nie. Privod vzduchu bude lepsi,nebojte neocakavam od toho kone navyse alebo tak.len sa v tom chcem vrtat a zlepsit co sa da....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa chces vrtat v tom tak sa vrtaj :)

nic tym neziskas kup si chromovy alebo kovovy sprej strekni ten plast a mas to kvazi ako kovove a uz sa odlisujes je to jednoduchsie riesenie, potom hlavne pri predaji ked si to poprerabas tak neviem neviem, no to sa ludom pacit nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si tiez myslim ze to nestoji zatu namahu a peniaze, nakolko ti to bocne sanie neprinesie ziadny extra efekt. A hlavne ked chces aby ti to prinieslo nejaky vykon navyse to je o zlozitych vypoctoch o dlzke sania aby to malo nejaky efekt. Sice aj vyrobca sportoveho filtra ti napise ze to zvysi vykon o cca 3-5 koni ale v reale to urcite tolko neni. Tod moj nazdor :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sem ten produkt dal na smiech, mne to tiez pride smiesne, ze taka mala kravina robi take zazraky,to by som nikdy nekupil. No o tom sani mam svoje nastudovane a mne aj tak skor ide o to, povrtat sa v tom, aj ked to bude stat prachy,no mozno nejaky efekt bude, aspon lepsi zvuk motora a bude sa mi to pacit aj esteticky ked otvorim kapotu. len musim vymysliet nejaky pekny kryt na motor. a ked sa to bude predavat, nebude problem to odstranit a dat tam povodny. Takze chlapy aspon nejaka ta podpora, sprav to a pofot, aspon tu bude nieco nove o tejto motorizaci,nie?:)

Len mam problem zohnat nerez trubku, hlinik sa mi nepaci, neviete o nejakej stranke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...