Přejít na obsah

Cd do navigace


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak dobrá zpráva. Už mi známej konečně dodal CD do navigace. Zatim jen CZ+PL 2006, ale prej bude i 2008 :kol-147: Jinak mi má ještě dodat evropu 2006.

Chce za jedno 450kč což je pro mě bomba oproti 5000kč a jelikož jsem dlouho scháněl tak do toho jdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Jde to CD s mapou nějakým způsobem přežehlit ? Zkoušel jsem ho vypálit, všechny soubory tam byly, ale přesto mi v NAVI nefungovalo. Přitom to, co jsem dostal od kámoše byla taky kopie. Jak na to ? :help:

nazdárek,přepaloval sem ho asi 4 krát a pokaždý na jinou značku nosiče a pak konečně ho to vzalo.Mam je v autě,musel bych mrknou co to je za cd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti asi nikdo neprozradí,bylo by po kšeftu.

Hm.. to je mi divnej kseft, kdyz si z torrenta stahnu mapu, vypalim na CD za 10Kc a prodavam za 450. Hm.. tak tomu rikam zlodejna.

Tj. pro ty co to shani - to co hledate je Blaupunkt TravelPilot DX. Nejsnaz Google, hodit tam travel pilot DX torrent Czech, vyskoci vam spoustu odkazu. Nainstaluj si nejaky uTorrent, hod to do nej a stahni. Pak budes potrebovat CloneCD a SafeDisk profil do nej a skrz nej to vypal - s nejvetsi pravdepodobnosti bude soucasti toho Torrenta, aspon tedy pokud to pripravoval nekdo slusnej. No.. Cd mas za 10Kc, spojeni na net nejspis kazdy ma a zbytek je k sehnani zdarma. Pokud by s tim nekdo mel trouble, tak pisnete.. profil mam bohuzel jinde, ale muzu dodat klidne taky - ale na netu ho najdete 100x rychlejc.

Na torrentu sezenete vsechny mapy.. jakoze uplne kazde.. TravelPilot pouziva mapy TeleAtlas, takze se neleknete, kdyz nekde bude travelpilot a nekde teleatlas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm.. to je mi divnej kseft, kdyz si z torrenta stahnu mapu, vypalim na CD za 10Kc a prodavam za 450. Hm.. tak tomu rikam zlodejna.

Tj. pro ty co to shani - to co hledate je Blaupunkt TravelPilot DX. Nejsnaz Google, hodit tam travel pilot DX torrent Czech, vyskoci vam spoustu odkazu. Nainstaluj si nejaky uTorrent, hod to do nej a stahni. Pak budes potrebovat CloneCD a SafeDisk profil do nej a skrz nej to vypal - s nejvetsi pravdepodobnosti bude soucasti toho Torrenta, aspon tedy pokud to pripravoval nekdo slusnej. No.. Cd mas za 10Kc, spojeni na net nejspis kazdy ma a zbytek je k sehnani zdarma. Pokud by s tim nekdo mel trouble, tak pisnete.. profil mam bohuzel jinde, ale muzu dodat klidne taky - ale na netu ho najdete 100x rychlejc.

Na torrentu sezenete vsechny mapy.. jakoze uplne kazde.. TravelPilot pouziva mapy TeleAtlas, takze se neleknete, kdyz nekde bude travelpilot a nekde teleatlas..

Souhlasim s tebou kdo to dělá na kšeft je to hnus. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobrá zpráva. Už mi známej konečně dodal CD do navigace. Zatim jen CZ+PL 2006, ale prej bude i 2008 :kol-147: Jinak mi má ještě dodat evropu 2006.

Chce za jedno 450kč což je pro mě bomba oproti 5000kč a jelikož jsem dlouho scháněl tak do toho jdu.

Nazdar, mám zájem o jedno takové CD. Můžeš to nějak zařídit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Marek:

děkuji, nějak se tím prokoušu....na kšeft to nemám !

Tak abych to jeste zjednodussil - v priloze priklada zazipovany profil do CloneCD. Ten soubor staci rozbalit a zkopirovat do instdiru CLONE_CD \Profiles, tedy napr. c:\program files\Slysoft\Clone CD\Profiles a pouzit jej - Safe Disk 3.x

Ted jsem uz nekde videl ke stazeni Czech 2008 mapy.. sam mam 2006 a ty jsou tedy mnohdy hodne out :( Tak dejte vedet, jestli tim mam ztracet cas ;)

SafeDisc_3.x.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm.. to je mi divnej kseft, kdyz si z torrenta stahnu mapu, vypalim na CD za 10Kc a prodavam za 450. Hm.. tak tomu rikam zlodejna.

Tj. pro ty co to shani - to co hledate je Blaupunkt TravelPilot DX. Nejsnaz Google, hodit tam travel pilot DX torrent Czech, vyskoci vam spoustu odkazu. Nainstaluj si nejaky uTorrent, hod to do nej a stahni. Pak budes potrebovat CloneCD a SafeDisk profil do nej a skrz nej to vypal - s nejvetsi pravdepodobnosti bude soucasti toho Torrenta, aspon tedy pokud to pripravoval nekdo slusnej. No.. Cd mas za 10Kc, spojeni na net nejspis kazdy ma a zbytek je k sehnani zdarma. Pokud by s tim nekdo mel trouble, tak pisnete.. profil mam bohuzel jinde, ale muzu dodat klidne taky - ale na netu ho najdete 100x rychlejc.

Na torrentu sezenete vsechny mapy.. jakoze uplne kazde.. TravelPilot pouziva mapy TeleAtlas, takze se neleknete, kdyz nekde bude travelpilot a nekde teleatlas..

450,- to je zlodějina,máš pravdu,ale když kupuješ origo mapy,pak s tím strávíš nějaký čas,tak je přece nebudeš dávat zadarmo,nebo jo?

Na nejnovější mapy ti safedisk3 ale nestačí,časem na to přijdeš!A z torrentu mapy nic moc,třeba Čechy/Polsko 08 mají v sobě chyby,je to špatným kopírováním.Třeba tam ůplně chybí nějaký silnice.Není nad origo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute jestli někdo chcete mam CZ/PL-2007/2008 origo blaupunkt disc takže v případě zájmu to smahnu na cdr bo něco jinýho... cenu vyrobíme dohodou...

já mám spíš jinej problém :) moje dxo se mnou přestalo mluvit česky :( a mluví všeljak jen ne česky... i když dám načíst češtinu pomocí volby jazyka tak ta slepice co tam mele kudy mam jet mele anglicky, holandsky německy a všeljak ale česky ne e...POMOC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš do tý navi nechat nahrát češký hlas,trvá to asi hodinu,musíš navi vyndat s auto a dát jí někomu,kdo to dělá.Druhá možnost je,se ži seženeš cd s českým hlasem,které musíš vždy nahrát po změně mapy do navi.Pokud jsi z prahy,dělá to kluk na Zahradním městě,nebo já mám cd s hlasem,můžu udělat copy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš do tý navi nechat nahrát češký hlas,trvá to asi hodinu,musíš navi vyndat s auto a dát jí někomu,kdo to dělá.Druhá možnost je,se ži seženeš cd s českým hlasem,které musíš vždy nahrát po změně mapy do navi.Pokud jsi z prahy,dělá to kluk na Zahradním městě,nebo já mám cd s hlasem,můžu udělat copy.

mno problem je že ta moje navi česky mluvila-až do včerejška :( cd s českym hlasem nejspíš mam protože to je origo co v tom bylo...no a když dám nahrát volbu jazyka tak nahraju češtinu, udělá to český menu ale mele to německy....nevim jestli nemuze bejt v prdylce CD....no kazdopadne pokud mas CD tak ho beru....a co to mas za CD???

Editováno: , autor: Repofin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno problem je že ta moje navi česky mluvila-až do včerejška :( cd s českym hlasem nejspíš mam protože to je origo co v tom bylo...no a když dám nahrát volbu jazyka tak nahraju češtinu, udělá to český menu ale mele to německy....nevim jestli nemuze bejt v prdylce CD....no kazdopadne pokud mas CD tak ho beru....a co to mas za CD???

Kolegovi to udělalo taky to samé na oktávě.Fungovalo to česky a pak tam jednoho dne vsunul jiné cd a navi se mu přepla do němčiny a konec.Musel do škodovky a tam mu to zdarma přehodili zpět.Nevím jestli použili nějaké jiné cd ale každopádně mu tam něco cpali a přehrávali software

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno problem je že ta moje navi česky mluvila-až do včerejška :( cd s českym hlasem nejspíš mam protože to je origo co v tom bylo...no a když dám nahrát volbu jazyka tak nahraju češtinu, udělá to český menu ale mele to německy....nevim jestli nemuze bejt v prdylce CD....no kazdopadne pokud mas CD tak ho beru....a co to mas za CD???

Pokud není v navigaci český hlas nahrán,poznáš to,když dáš nastavení jazyka a čeština není na prvním místě,tak je dohrávaná z cd.To znamená,že pokud změníš mapu,bede pak už pořád mluvit třeba němacky,ale menu píše česky.Není tam prostě nahraný český hlas.Pokud máš cd s českým hlasem,nahraj ho do navigace a aktivuje se tak,že první nastavíš jiný jazyk něž češtinu a zavřeš menu,potom znova do nastavení a nastavíš čěštinu,pak by měla paní mluvit hezky česky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovi to udělalo taky to samé na oktávě.Fungovalo to česky a pak tam jednoho dne vsunul jiné cd a navi se mu přepla do němčiny a konec.Musel do škodovky a tam mu to zdarma přehodili zpět.Nevím jestli použili nějaké jiné cd ale každopádně mu tam něco cpali a přehrávali software

To je taky možnost,přehrát software v navi,trvá to asi hodinu a navi musí ven.Stojí to 1000,-Kč u kluka,co opravuje navi v Praze,ale nevím kolit to stojí ve Škoda servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...