Přejít na obsah

2.0 FSI (110 kW)


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

zdravim všechny vespolek fabinka jede do světa a mam vybranou 2.0 fsi 2006 ma nalitano něco malo přez dvě kyla takže rozvody to jistěj ale chci se zeptat kolik mate vy nalítáno známej mi říkal že tyhle motory kolem 300tis konec a generálka... je na tom něco pravdy diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád by som sa spýtal kolegov 2,0 FSI, ktorí jazdia hlavne dlhšie trasy po diaľnici, koľko točí tento motor pri 125-130 km/h, aká je priemerná spotreba pri takejto rýchlosti (s tempomatom) a či je možné s tempomatom zaseknutým na 125km/h tacho prejsť D1 medzi Prahou a Brnom (inak povedané či nerobia problém prudšie stúpania).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, při přeřazení mi nepatrně stoupnou otáčky než začnou klesat. Ve škodovce mi tvrdili, že je to z důvodu plnění emisní normy Euro4. Mám motor BVY - 1/2007.

Tak se chci zeptat zda vám to dělá také nebo ne.

Ahoj, mám stejný typ motoru a dělá mi to to samé, jestli je to ale tak, jak říkaj páni ve škodovce, to nevím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám stejný typ motoru a dělá mi to to samé, jestli je to ale tak, jak říkaj páni ve škodovce, to nevím :palec2:

Ahoj, auto jsem pořídil před vánocemi a tak se s tím motorem teprve seznamuji. Četl jsem diskusi, kde zvyšování otáček při řazení způsoboval vadný spojkový spínač, tak jsem

raději zavolal do škodovky, kde mi to vysvětlili právě dodržením normy Euro4. Zvýšení při řazení o cca 100 až 200 ot./min mi vlastně nevadí, alespoň se tak rychle nepropadnou.

Jsem zvědav na spotřebu, zatím mi počítač ukazuje 7,3 což by bylo hodně dobré ( benzín 95 ). Popravdě jsem se spotřeby trošku bál, ale myslím že to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba se hodně odvíjí od stylu jízdy no, já teď jezdím momentálně jen samé město, tankuju u Shell taky natural 95 a dlouhodobou mám podle PP 9l/100km a aktuální průměrnou ve městě mám vždy tak od 8 ho 13l. Když jedu dálku, tak nemám problém dostat se na průměrnou 6,5l/100km

Editováno: , autor: Z3ro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád by som sa spýtal kolegov 2,0 FSI, ktorí jazdia hlavne dlhšie trasy po diaľnici, koľko točí tento motor pri 125-130 km/h, aká je priemerná spotreba pri takejto rýchlosti (s tempomatom) a či je možné s tempomatom zaseknutým na 125km/h tacho prejsť D1 medzi Prahou a Brnom (inak povedané či nerobia problém prudšie stúpania).

Čau, při rychlosti 130km/h - točí 3000 tis. Prudké stoupání mu opravdu problém nedělá !! Mám tento motor v Passatu s automatem, pneu 235/45/R17 a spotřeba se pohybuje: delší trasa - klidné tempo 6,5 - 7,5 l - dálnice 130-150 km/h 8 - 9,5 l - takže průměr mám tak 9l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem vsetkych kolegov s 2,0 FSI, chcem sa opytat neskusali ste tam dat niekto sportovy vzduchovy filter, ci to nerobilo nejake problemy, moj laicky rozum mi hovori ze ked atmosfericky motor si pyta vzduch tak mu ho treba dopriat a neklast mu odpor papierovym filtrom co vy na to?. Nemyslim vymenu sania s nejakou hruskou na konci ale len vymenu vlozky za sportovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem včera dostal trkanec od sypače pluhem, když se otáčel na parkovišti.. :(181573_10150102373319450_640569449_6029148_5064552_n.jpg

Tak dneska to fotil technik pojišťovny viníka, a blatník i dveře prej na výměnu.. servis min 10dní. Achjo

Editováno: , autor: Z3ro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tiez 0,9. A nie je tu niekto so scoutom a vrstvenym spalovanim.

Ja mam scouta je to tak tiez 0,9 sem tam to skoci na na 0,8 ale aj na 1,0 ale priemer je 0,9l/h beznin ale 95 na 98 som to nepozeral priemerna na spotreba na kratke trate 9,2 na dlhsie trate sa da dostat okolo 7 litrov pri 98 je to zhruba o pol litra nizsie.

Pani zaujimalo by ma aky rozdiel pri kodoch motorov na do scouta montuju BVX aky je rozdiel okrem vrstevneho spalovania a toho ze ich montuju iba do scoutou nevie nikto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Slusna cena, mne menili po buracke zadny naraznik+ nejake karosarske prace, cena opravi 800 eur a z toho som doplacal 100 ja. skoda ze kvoli cudziemu zavineniu musime este doplacat ako by sme mali na vyber ci chceme nove alebo pouzite diely. Prosim ta kolko ta stala vymena rozvodov a co ti menili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...