Přejít na obsah

konektor váhy vzduchu


Alesss

Doporučené příspěvky

¨

Tak jsem na to koukal, a mám tam výčnělek pouze jeden, na hoře. Tam jsem zkoušel různě mačkat a nic. tak envím

to je divný, mě to šlo samo.. chce to trochu škovnosti - jednoduše ten výčnělek zmáčkni a současně s tím táhni takovou tu malou plastovou packu směrem, kam konektor vytahuješ. Zkus si s tím pobojovat klidně i celej den = musí to jít. Trpělivost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divný, mě to šlo samo.. chce to trochu škovnosti - jednoduše ten výčnělek zmáčkni a současně s tím táhni takovou tu malou plastovou packu směrem, kam konektor vytahuješ. Zkus si s tím pobojovat klidně i celej den = musí to jít. Trpělivost ;)

To se nedivim ze vaha stoji v Kladne 5tis, kdyz jen konektor tahas cely den. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-12458-1198871686_thumb.jpgattachment=50893:konektor.JPG]post-12458-1197149198_thumb.jpg

¨

Tak jsem na to koukal, a mám tam výčnělek pouze jeden, na hoře. Tam jsem zkoušel různě mačkat a nic. tak envím

Sice nevím kterou 1,6 máš ale u 74kw (a většina konektorů je podobných) stačí pokud to nejde jen rukou vzít tenký šroubovák, strčit do mezery viz foto a lehce zapáčit-lup zatáhnout a je venku.

Samozřejmě to chce ten konektor nejdříve dotlačit, pak odjistit a vytáhnout.

Foto mírně mázlé ale už se mi do garáže nechce.

Editováno: , autor: milix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím kterou 1,6 máš ale u 74kw (a většina konektorů je podobných) stačí pokud to nejde jen rukou vzít tenký šroubovák, strčit do mezery viz foto a lehce zapáčit-lup zatáhnout a je venku. Foto mírně mázlé ale už se mi do garáže nechce.

Ok, dík zkusím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
:)) Já když ho sundaval, tak to taky udělalo "lup". Samozřejmě se mi ulomila ta pacička, ale na funkci to nebude mít vliv. Taky jsem to jemně páčil šroubovákem, jinak jsem s tim lomcoval půl hodiny na všechny strany a nic. Dělal jsem to u tdi a tam to vypadá o fous jinak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)) Já když ho sundaval, tak to taky udělalo "lup". Samozřejmě se mi ulomila ta pacička, ale na funkci to nebude mít vliv. Taky jsem to jemně páčil šroubovákem, jinak jsem s tim lomcoval půl hodiny na všechny strany a nic. Dělal jsem to u tdi a tam to vypadá o fous jinak.

Tak to jste nemehla chlapci! Mám-li být upřímný :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ) Já když ho sundaval, tak to taky udělalo "lup". Samozřejmě se mi ulomila ta pacička, ale na funkci to nebude mít vliv. Taky jsem to jemně páčil šroubovákem, jinak jsem s tim lomcoval půl hodiny na všechny strany a nic. Dělal jsem to u tdi a tam to vypadá o fous jinak.

to nas...... , jedině zkusit sehnat z vrakáče a ten konektor přehodit. Na funkci to vliv nebude mít, jen aby se při jízdě konektor nevytřepal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím kterou 1,6 máš ale u 74kw (a většina konektorů je podobných) stačí pokud to nejde jen rukou vzít tenký šroubovák, strčit do mezery viz foto a lehce zapáčit-lup zatáhnout a je venku. Foto mírně mázlé ale už se mi do garáže nechce.

Tyto rady jsou opravdu tak jak to nejlépe ulomit Správně to říká TDIfun. Konektor dotlačit ,tím se zajišťovací pacička odlehčí a potom to jde snadno odjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto rady jsou opravdu tak jak to nejlépe ulomit Správně to říká TDIfun. Konektor dotlačit ,tím se zajišťovací pacička odlehčí a potom to jde snadno odjistit.

OK omlouvám se za nevhodnou radu.

Myslel jsem to dobře a chtěl pomoci a ne uškodit. Mě to bohužel jen tak rukou taky nešlo a pomohl až ten šroubovák. Samozřejmě to chce ten konektor nejdříve dotlačit, pak odjistit a vytáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK omlouvám se za nevhodnou radu.

Myslel jsem to dobře a chtěl pomoci a ne uškodit. Mě to bohužel jen tak rukou taky nešlo a pomohl až ten šroubovák. Samozřejmě to chce ten konektor nejdříve dotlačit, pak odjistit a vytáhnout.

Pokud si to dokážeme v klidu vysvětlit je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...