Přejít na obsah

Úvaha-prodat O1 a za kolik???


johnxx

Doporučené příspěvky

Uvažuji o prodeji mojí O1 1,6 55kw, chtěl bych TDI, díval jsem se po netu a ceny sly uz pekne dolu.Vas nazor, za kolik by se dala prodat:

1,6 55 kw, r.v. 1998, červená metalíza, facelift-světla předí+zadní, 168 000 km, centrál DO, alerm, okna 4x el., zrcátka v el., 2x airbag, výškově stavitelná přední sedadla, stav. volant, ABS, servo,pal. PC, mlhovky, 4 kotouče, origo ALU kola, loketka, klima manual-bez chladiva.

Jedinej problém je v převodovce, že na zpátečku v ní klape, oprava prý v autoryzovaným servise asi 8000 Kč.

Dál mě nic nenapadá, možná ještě neco má, ale zajímá mě cena, za kolik by tak šla prodat.

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o prodeji mojí O1 1,6 55kw, chtěl bych TDI, díval jsem se po netu a ceny sly uz pekne dolu.Vas nazor, za kolik by se dala prodat:

1,6 55 kw, r.v. 1998, červená metalíza, facelift-světla předí+zadní, 168 000 km, centrál DO, alerm, okna 4x el., zrcátka v el., 2x airbag, výškově stavitelná přední sedadla, stav. volant, ABS, servo,pal. PC, mlhovky, 4 kotouče, origo ALU kola, loketka, klima manual-bez chladiva.

Jedinej problém je v převodovce, že na zpátečku v ní klape, oprava prý v autoryzovaným servise asi 8000 Kč.

Dál mě nic nenapadá, možná ještě neco má, ale zajímá mě cena, za kolik by tak šla prodat.

Zkus nahodit jeste fotku.... jinak podle vybavy-115-120litru bys za ni mohl dostat,skoda te zpatecky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ty jo 130 tisic to je pkna cena - ja mma 74Kw taky klima vse v el, vcetne ABS, 2x airbag,litaky a pod. ale netusil jsem ze bych za ni mohl dostat toliko. Ja pocitam tak kolem 100 000 a na bazaci si pridaji 25 000 a maji to hned prodane - je to realne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo 130 tisic to je pkna cena - ja mma 74Kw taky klima vse v el, vcetne ABS, 2x airbag,litaky a pod. ale netusil jsem ze bych za ni mohl dostat toliko. Ja pocitam tak kolem 100 000 a na bazaci si pridaji 25 000 a maji to hned prodane - je to realne?

Já prodal před 1/2 rokem 1,6 74 KW 120.000km komplet v el. 4bagy ,liťáky,výhřev sedaček 180.000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prodal před 1/2 rokem 1,6 74 KW 120.000km komplet v el. 4bagy ,liťáky,výhřev sedaček 180.000kč

Hmm, 180 za 1.6 74 kw to je teda ranec... Tak za kolik by teda šla seknout se všema úpravama ta moje www.skywolker.wz.cz ???

Existuje tady nějaký pacient, který by se pro ní zbláznil???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, 180 za 1.6 74 kw to je teda ranec... Tak za kolik by teda šla seknout se všema úpravama ta moje www.skywolker.wz.cz ???

Existuje tady nějaký pacient, který by se pro ní zbláznil???

Tady se jeden hlásí! :palec2: Jen škoda, že jsi v době koupě té svojí nezavadil o 1.8T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na nejaky ty ceny teda hledim jak to pada - hrozim se dne az budu prodavat tu svoji chuderku... :(

Tak 95.000kč. :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Tak to ja bych dal vic pac vim jak je o ni postarano...

Ale musel by mi Milan dat i toho Favorita pac stimhle do prace na to bych opravdu nemel srdce (a penize)...

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o prodeji mojí O1 1,6 55kw, chtěl bych TDI, díval jsem se po netu a ceny sly uz pekne dolu.Vas nazor, za kolik by se dala prodat:

1,6 55 kw, r.v. 1998, červená metalíza, facelift-světla předí+zadní, 168 000 km, centrál DO, alerm, okna 4x el., zrcátka v el., 2x airbag, výškově stavitelná přední sedadla, stav. volant, ABS, servo,pal. PC, mlhovky, 4 kotouče, origo ALU kola, loketka, klima manual-bez chladiva.

Jedinej problém je v převodovce, že na zpátečku v ní klape, oprava prý v autoryzovaným servise asi 8000 Kč.

Dál mě nic nenapadá, možná ještě neco má, ale zajímá mě cena, za kolik by tak šla prodat.

Za kolik prodáš záleží na kupci a tvých schopnostech prodat, ale pro porovnání já prodal před cca 4-mi měsíci moji "stříbrnici" ve stejné výbavě jak píšeš, jen bez klimy,a bez faceliftu, r.v. 1997 najeto něco pod 170tis km, dal jsem to na stare plecháče a prodejní cena 115tis kč, ale dával jsem to do áček, takže mohla být ta ceny vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, cenovka by byla kolem 110 000 Kč, ale ještě jeden dotaz.Tohle prodám a koupím 1,9 TDI 66kw, necham si ji chipnout, takze bude na stejnem vykonu jako silnejsi 81kw. Ted se mi jedna o to, ze kdyz koupim to TDI asi tak kolem 130-140 tis. Kč, v jakem bude stavu a co na ni budu muset menit-mysleno dalsi investice.Pocitam ze bude mit najeto kolem 160 000 km tachometrovejch, takze + 100 000 navic.

Tak ma to cenu do takoveho auta jit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No dobre, cenovka by byla kolem 110 000 Kč, ale ještě jeden dotaz.Tohle prodám a koupím 1,9 TDI 66kw, necham si ji chipnout, takze bude na stejnem vykonu jako silnejsi 81kw. Ted se mi jedna o to, ze kdyz koupim to TDI asi tak kolem 130-140 tis. Kč, v jakem bude stavu a co na ni budu muset menit-mysleno dalsi investice.Pocitam ze bude mit najeto kolem 160 000 km tachometrovejch, takze + 100 000 navic.

Tak ma to cenu do takoveho auta jit?

Ale kdo proda za 140 000kc TDi s nestocenyma km ? TDi s ujetyma 160 000 km se nikdo jeste nezbavuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, cenovka by byla kolem 110 000 Kč, ale ještě jeden dotaz.Tohle prodám a koupím 1,9 TDI 66kw, necham si ji chipnout, takze bude na stejnem vykonu jako silnejsi 81kw. Ted se mi jedna o to, ze kdyz koupim to TDI asi tak kolem 130-140 tis. Kč, v jakem bude stavu a co na ni budu muset menit-mysleno dalsi investice.Pocitam ze bude mit najeto kolem 160 000 km tachometrovejch, takze + 100 000 navic.

Tak ma to cenu do takoveho auta jit?

I kdyby měla 260.000km tak je TDI v pohodě pokud ho neužíval magor. Teď si kamarád koupil v německu oktu tdi kombi r.v.2000 starý model 66kW najeto 325.000km a auto naprosto parádní až se těm km nechce věřit. Kilometry jsou origo má to servisku popsanou jak školní sešit. Jen maličko klepe uložení stabilizátoru - oprava do 800kč. Jo a vyšla na 135000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby měla 260.000km tak je TDI v pohodě pokud ho neužíval magor. Teď si kamarád koupil v německu oktu tdi kombi r.v.2000 starý model 66kW najeto 325.000km a auto naprosto parádní až se těm km nechce věřit. Kilometry jsou origo má to servisku popsanou jak školní sešit. Jen maličko klepe uložení stabilizátoru - oprava do 800kč. Jo a vyšla na 135000kč.

No jo ,ale u nás se lidi neumí starat o auta.Kámoš si koupil nový auto na parkovišti do nej nasedá a mrd dveřama o druhý auto,čumím jak blázen a říkám co děláš máš to nový a on ále a mávl rukou.Takový hovado to bude mít za 3 roky omlácený a zhuntovaný jak prase.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom mě tak napadá, proč chceš TDi. Jestli kvůli dynamice tak to chápu, ale jestli kvůli spotřebě a to jako že ušetříš, tak to moc nechápu. Jednu Oktu už máš, a kdybych si spočítal kolik narvu do nového auta tak věřím, že návratnost nebude tak brzy. Hlavně ještě to, že teď máš auto vymazlené a víš jak co je, teď koupíš něco nového, uděláš rozvody, náplně a pár drobností. To jen má úvaha nad tím, proč chceš auto měnit, jen tak mě to napadlo. :)

Jinak souhlasím s cenou kolem 115 tisíc Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...