Přejít na obsah

Stretavka - 1.2 HTP (47 kW)


Daddo

Doporučené příspěvky

mnoo najlepsia bude asi cesta z tt smerom na senicu, nas sofer (s passat-om) chodi tadial aj 160kmh ale kol108

a stretnut by sme sa mohli na parkovisku pri bille oproti mc donaldu (priamo v meste) alebo pri tescu (na zaciatku tt smerom od piestan)

PS colins tiez pozna tt, kedze tam byva, takze poprosim aj jeho nazor

chlapi vy sa chcete pretekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi vy sa chcete pretekat?

myslim ze pretekat nie, len par ludi si chce vyskusat chip, ci sa to oplati alebo nie, bo nevedia sa rozhodnut ;)

EDIT: prave som prisiel z TT a pri tescu bolo o cca siedmej riadne narvane, vyprazdnilo sa to az po osmej, takze navrhujem ak bude plne tak pojdeme na parkovisko k bille oproti mcdonaldu, ale samo ze sa pri tescu pockame

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TT je BILLA????? McDonald?????? Fiha lol lol lolň

no ak bude mrznúť ako mrzlo včera a dnes moc nenaskúšame....

Stenly: kludne si založ nové téma Zraz Fabia v okolí Prešov

myslim ze pretekat nie, len par ludi si chce vyskusat chip, ci sa to oplati alebo nie, bo nevedia sa rozhodnut ;)

EDIT: prave som prisiel z TT a pri tescu bolo o cca siedmej riadne narvane, vyprazdnilo sa to az po osmej, takze navrhujem ak bude plne tak pojdeme na parkovisko k bille oproti mcdonaldu, ale samo ze sa pri tescu pockame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TT je BILLA????? McDonald?????? Fiha lol lol lolň

no ak bude mrznúť ako mrzlo včera a dnes moc nenaskúšame....

Stenly: kludne si založ nové téma Zraz Fabia v okolí Prešov

Hotove velkomesto, co? :)

Klud, do poobedia sa pripadna namraza rozpusti (ma sem tam vykuknut aj slniecko) a naozaj nikto nebude pretekat.

Ide iba o odskusanie si jednotlivych motorizacii, mozno budeme "prekvapkani", ked zistime, ze jednemu to ide na chipe

inak, nez druhemu. ;)

Takze ziadne zavodenie, len porovnanie vozov a nejaky ten priatelsky pokec o nich.

Domino: no o siedmej mozu davat aj casenky, ved my sa stretneme az o 14:00, nie? lol

Editováno: , autor: Daddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejako sa to tu zaplnilo debatou aka je TT velkomesto, ale kde je teda pociatocne miesto srazu? aby som vas tam medzi tymi darcekov nakupovania chtivych ludi nasiel :t

o 14:00 pri Tescu kde?

Lukaso: Pozri si prispevok #22 do Colinsa na predchadzajucej strane, najdes tam aj vsetko potrebne ohladne konkretneho miesta stretnutia.

ALL: Takze o 14:00 sa uvidime, HTP-ckari. :band-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bola to parada !

hehehe, najlepsie bolo, ked som mohol gazdinu aj s igelitkami zrychlene odlifrovat z Tesca domov,

aby som sa mohol venovat chlapskym zalezitostiam.

tak sme zase "dlabali" u Meka, slapali sme plyn na dlazku (aj troj a stvorhrnkom),

pustali sme repraky na plne gule a nacuvali, merali sme zrychlenie (v mojom pripade asi spomalenie).

hlavne sa fotilo - vselijake andelske oci, mono, bi, tri xenony....

bolo fajn, asi z toho spravime Trnavske Vanocne Stretnutie Fabiek (TVSF).

na rok uz to bude tradicny 2. rocnik.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bola to parada !

hehehe, najlepsie bolo, ked som mohol gazdinu aj s igelitkami zrychlene odlifrovat z Tesca domov,

aby som sa mohol venovat chlapskym zalezitostiam.

tak sme zase "dlabali" u Meka, slapali sme plyn na dlazku (aj troj a stvorhrnkom),

pustali sme repraky na plne gule a nacuvali, merali sme zrychlenie (v mojom pripade asi spomalenie).

hlavne sa fotilo - vselijake andelske oci, mono, bi, tri xenony....

bolo fajn, asi z toho spravime Trnavske Vanocne Stretnutie Fabiek (TVSF).

na rok uz to bude tradicny 2. rocnik.

:palec2:

mne sa tiez pacilo, len skoda ze bola taka zima :palec2:-_-

PS este by to chcelo nejaku fotku z parkoviska pri bille ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domino: uz sa to nesie... sorry, ale moj domaci ISP asi vedel, ze budem chciet nieco zavesit na net,

a tak mu radsej zlyhal server. ;)

Fotky su zmensene, ospravedlnujem sa za mierne rozmazanu fotku ucastnikov, ale ten

Santa Claus tam tancoval dovtedy, kym to nerozladilo stabilizator na mojom mobile. :

Foto 1:

Ucastnici "zajazdu":

ucastnicisg8.jpg

Foto 2:

Zbierka dragsterov: lol

dragsteryni4.jpg

Colins: s tym spomalenim si to zaklincoval. lol

V kazdom pripade sa mi zda, ze to nesies statocnejsie, nez profor. ;)

ALL: Bolo vazne super, isli sme s vetrom o preteky (a to doslova) lol

Fabka2004: El Nino by bola vierohodnejsia vyhovorka. lol;)

Editováno: , autor: Daddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boozinku, daddo, ved vyzerame na tom gruppen foto ako banda opilcov.

uskereni, rozkokoseni, rozcuchani, s poharikmi....len ten co fotil pil najmenej,

lebo sa mu klasicky najviac ruky triasli...

:prc:

No ja som musel vyvazovat, bo bol silny vietor, ale vam moc pomoct neviem. ;)

Jedine, ze by som vam dokreslil cervene nosy, dielo by tym bolo dokonane. :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...