Přejít na obsah

WEBASTO


Octavia31

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

chtel bych se zeptat, zde je mozne namontovat nezavisle topeni webasto thermo top V do fabie I (benzin). Nemate nekdo nejke info, zkusenosti, schema zapojeni atd. Model top V je urcen do prvovyroby a je mensi, lehci a ucinejsi nez model top E nebo C, proto me zajima prave tento model. Uz jsem se ptal primo u webasta ale moc jsem nepochodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Zdravim vsechny,

chtel bych se zeptat, zde je mozne namontovat nezavisle topeni webasto thermo top V do fabie I (benzin). Nemate nekdo nejke info, zkusenosti, schema zapojeni atd. Model top V je urcen do prvovyroby a je mensi, lehci a ucinejsi nez model top E nebo C, proto me zajima prave tento model. Uz jsem se ptal primo u webasta ale moc jsem nepochodil.

Jo jde to tam sám jsem ho tam mněl než mi mrosprali auto mám ho doma thermo top V 5kw benzín je to pohoda a zapojrní není složitý jestliho chceš tak za 4000,-¨je tvůj je bez el kabeláže ale ta se dá lechce dokoupit stojí asi 1200,- _1500,- kupoval jsem li na thermo top C je to stejný máš li zájem je tvůj je to R.V. 2005 takže novej a šlape zkoušel jsem ho ve svěráku přes nabýječku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

zdravim chlapy, poridil jsem fabii RS ,ma nezavisle topeni webasto a ja jsem jaksi bez dalky,tak jsem dnes byl na budejarne ve webastu pro dalkove ovladani a dozvedel jsem se ze toto ovladani nemaji a ze ho dela Eberspacher,zajel jsem do krce na pobocku a v pocitaci zjistili ze ovladac TP5 k tomuto topeni uz dva roky nevyrabeji,slysel jsem ze existuje nejaka sada cca za 2 tisice na telefon,prozvonim,topi,prozvonim znovu,netopi,je neco takoveho? nemate nekdo napad co s tim? zima se blizi a nerad bych to tam mel k hovnu kdyz je to tak draha hracka.Díííkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím ...

já mám opačný problém ... mám v autě Webasto thermo top C ... mám podezření, že asi nefunguje tak jak má ... výrobce udává spotřebu max 0,54 / hodinu .... já bral minulý týden naftu za 750 a ujel jsem jen 250km a jsem zase na rezervě ... což se mi moc nelíbí ... vzhledem k tomu, že jsem si koupil diesel abych šetřil prachy .... moje první podezření padlo právě na webasto ... chtěl jsem se zeptat, jestli když na hulváta odpojím Webasto od proudu, tak jestli ho vyřadím z provozu bez toho, aniž bych ho zničil ... (vedou do něj asi 2 svazky drátků, zeshora, nacvakávacími konektory)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpoj ten 2pin konektor to je napajeni a webasto nepojede

Nebo odpoj pojistku

je to nejaka 20 nebo 30A

Jinak jak tem nekdo na zacatku psal ze Thermo Top V rozchodil na Fabii je nesmysl...

Na Fabii to v zivote nepujde protoze TT-V jede po CANu

TT-V jede v autech cca od r.v. 2004

OII, Golf V, A3 atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrý den,mám na vás velkou prosbu.Pořídil jsem si take nezavislé topení webasto do fabie 1,9 TDI a řeším ,kam ho namontovat.Mám tip za motor na stěnu kabiny řidiče.Kde ho máte vy a jestli by bylo možné ho nafotit pro inspiraci i s vývodem pro výfuk.Předem moc díky. Petr.Loub@seznam.cz

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim, nemate nekdo schema zapojeni TT V, co je na konkretnich pinech na topeni? (stacilo by mi napajeni a diagnostika)

napr. schema z O2, nebo neceho podobnyho, kam se davalo ve vyrobe

edit:

treba se to bude nekomu hodit, velky 2pin konektor: 1. +, 2. gnd

8pin konektor : 2. spojit s K u KKL kabelu a pak diagnostikovat pres sw: webasto thermo test

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdarec v květnu si jdu pro Fabii RS1 vybavenou take Webastem topení.Už jsem to zkoukl a má to tam namontovany v motorovém prostoru přesně pod filtr boxem tak že se musel filtr box odinstalovat což mě dost štve.Je tam místo toho sportovní otevřený filtr.A tlhle to bylo montovano origo Webastem ve Skodovce.Nic méně bych to chtěl umístit také jnam.Protože tam ten otevřeny filtr nesnesu.A to i za cenu kdyby to nešlo jinak tak to Webasto raději prodam.Proto vás moc prosím kdo už to někdo řešil to umístěni jinde tak případně nějaké foto.Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všichni, asi jste si neuvědomili jednu skutečnost,že TT V není nezávislé topení ale jenom přihřívač a používá se zejména ve WV Touran. Pracuje automaticky při poklesu teploty pod určitou mez cca 5 až 10 st.C. Nedá se ovládat. Lze jej předělat na nezávislé topení, ale vyžaduje to investici cca 20 tis.Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 let později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...