Přejít na obsah

kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ


Koldavideo

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Mohu mít jeden technický dotaz?

Mám O2 r.v. 2005. Zde na fóru jsem si koupil HEX-CAN USB kabel za výhodnou cenu, ale při prvním použití kabel přestal během chvilky pracovat. Různými postupy, jsem vnitřnosti kabelu musel znovu nakrmit tak, aby byl kabel funkční a PC vůbec načetl správné ovladače pro kabel. Po krátké výměně názorů, jsem tento kabel vrátil a dostal kabel s údajně jiným HW řešením. S tímto kabelem se situace opakovala. U druhého kabelu jsem si navíc všiml, že po jeho výpadku a novém nacpání vnitřností kabelu už nebyl kabel schopen komunikovat s akčními členy. Před prvním výpadkem s akčními členy komunikoval. Oba kabely jsem používal výhradně s verzemi VAG-COM 704 buď CZ nebo EN. Kabely jsem zkoušel na dvou různých NTB. Protože mi nefungoval ani druhý kabel, dohodli jsme se na vrácení peněz. V tomto ohledu byl obchodník fakt super.

Můžete někdo poradit, plís? Za tohoto stavu jsem trošku v rozpacích, zda kupovat další kabel, byť oficiální verzi.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Kdo z Vás má kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ ?

Kde se dá nejlevněji sehnat?

Dík.

Ahoj, taky jsem ted kupoval kabel.

Pokud chces s moznosti aktualizace VAGu. Tak asi kup tento. Je to nejlepsi reseni co jsem nasel.

Nakonec jsem kvuli usporam objednal tento.

Zitra si pro nej jdu na postu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ten od Svobody a maximální spúokojenost, přišlo v krásný krabici se software, návodem, záručákem, prostě tak jak jsme si představoval. Předtim jsem měl klon HEX CAN, kterej jsem si znehodnotil použitím VAG COM 607, ale nechám ho znova opravit za 500,-, tak kdyb yměl někdo zájem ;) za 3000 bych ho nechal jde použít do verze Vag com 512 CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ten od Svobody a maximální spúokojenost, přišlo v krásný krabici se software, návodem, záručákem, prostě tak jak jsme si představoval. Předtim jsem měl klon HEX CAN, kterej jsem si znehodnotil použitím VAG COM 607, ale nechám ho znova opravit za 500,-, tak kdyb yměl někdo zájem ;) za 3000 bych ho nechal jde použít do verze Vag com 512 CZ

:) Já toho Svobodu asi neznám :) Snad to neni ten Svoboda. :) Nic ve zlym :)

Můžeš, prosím, toho Svobodu nějak upřesnit? Díky

Nicméně když jsem si tě přečetl, přepadla mě taková myšlenka, jestli by se nenašel ochotník z okolí Prahy, který by třeba nějak pomohl?, ukázal?, vysvětlil? :)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Já toho Svobodu asi neznám :) Snad to neni ten Svoboda. :) Nic ve zlym :)

Můžeš, prosím, toho Svobodu nějak upřesnit? Díky

Nicméně když jsem si tě přečetl, přepadla mě taková myšlenka, jestli by se nenašel ochotník z okolí Prahy, který by třeba nějak pomohl?, ukázal?, vysvětlil? :)

Díky

Tenhle je z Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz ho mam doma. Zatim nemuzu vyzkouset, protoze nemam auto. Ale instalace v pohode. :)

Tvoje tipy vypadají víc než lákavě. Pokud se tady nic jinýho nevyvine, asi budu obchodníky kontaktovat, nicméně po zkušenostech, který mám bych asi radši uvítal možnost přímého předvedení. Pokud to nebude na druhý straně republiky, klidně tam dojedu.

Nicméně musím ještě říct, že tomu fakt nerozumim. Vím, že zde na fóru se kabelů prodávalo dost a nikde jsem nečet jedinou poznámku o problémech s kabelem. Na druhou stranu je pravda, že jsem zde asi nenalezl zkušenosti s místně koupeným HEX-CAN BUS kabelem a VAG-COM 704. Pokud by někdo takovou zkušenost měl, určitě bych uvítal, kdyby se o ní podělil.

Díky Vám všem za podporu a reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan Doli :) , vidim :) , díky :).

takže jestli správně chápu. Máš O2 a provedeš diagnostiku s HEX-CAN BUS kabelem a VAGem 704 ?

Až budeš mít výsledek, můžeš dát lehce vědět jak to probíhalo? Délka připojení, počet připojení, atd. , atd.??

Díky

Editováno: , autor: Octavian II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite mu zavolej. Na mail reagoval rychle. Hned ten den kabel posilal pres dobirku. Takze jednani v pohode. Ovladace (vag) bylo prilozene s navodem na cd. Vse v neporusenem obalu.

Zkus mu zavolat, pripadne sem hodim mail. Myslim ze ti rad vyhovi i s predvedenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite mu zavolej. Na mail reagoval rychle. Hned ten den kabel posilal pres dobirku. Takze jednani v pohode. Ovladace (vag) bylo prilozene s navodem na cd. Vse v neporusenem obalu.

Zkus mu zavolat, pripadne sem hodim mail. Myslim ze ti rad vyhovi i s predvedenim.

Jo, jo asi mu zavolám.

Dáš pak vědět, jak proběhla akce s tvym kabelem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, do can-bus diagnostiky sa moc ešte nehrabem, ale môže mi niekto vysvetliť prosím ako sa dá použiť napríklad toto ? S akými programammi to ide, či sa dajú robiť nastavenia,...atd. Je tam aj good cena, cca 2600,-Sk (asi 2000,-Kč) aj s poštovným do SR. Ďakujem, nebite ma za tento príspevok :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, do can-bus diagnostiky sa moc ešte nehrabem, ale môže mi niekto vysvetliť prosím ako sa dá použiť napríklad toto ? S akými programammi to ide, či sa dajú robiť nastavenia,...atd. Je tam aj good cena, cca 2600,-Sk (asi 2000,-Kč) aj s poštovným do SR. Ďakujem, nebite ma za tento príspevok :aggressive:

Tady v tom vlákně zatím nikdo nikoho nemlátí. Na to jsou tady jiný vlákna :).

Něco podobného jsem už někde na nějakých stránkách viděl, ale nechci se do těchto krabiček pouštět. Protože mám poměrně mladé auto s CAN-BUSem, vycházím z předpokladu, že s ním jen tak něco komunikovat nebude a proto vždy kladu dotaz, zda to či ono jde na moje auto. Ale jinak si myslím, že tvůj dotaz není úplně mimo mísu a taky by mě potěšilo, kdybych někde narazil na nějaký přehled toho, který auto podporuje jaký normy, případně obráceně - které normy využívají, která auta. Pak by se nám určitě lépe dýchalo. Zkus se podívat sem a to ti možná dá nějaké odpovědi. Myslím, že by to s O2 r.v. 2005 mohlo komunikovat, ale nevím jakým softwarem :( .

Já bych z ciziny takovou věc asi nepořizoval. Chci se stát spokojeným uživatelem co nejmenšího počtu kabelů a krabiček. Hledej na té koupi pozitiva a pak hledej negativa. Asi jediné pozitivum (chápu, že může být zásadní), je cena. Napadá tě další? Co když nastanou komplikace? Navíc to je na mě moc kablíků. Doli tady výše mrsknul dva odkazy. No a pak mrkni sem a sem, jsou tam zajímavá vyjádření.

Můj závěr: Asi bych do toho po mých zkušenostech nešel, ale zní to velmi lákavě a budu o tom přemýšlet.

Editováno: , autor: Octavian II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v tom vlákně zatím nikdo nikoho nemlátí. Na to jsou tady jiný vlákna :).

Něco podobného jsem už někde na nějakých stránkách viděl, ale nechci se do těchto krabiček pouštět. Protože mám poměrně mladé auto s CAN-BUSem, vycházím z předpokladu, že s ním jen tak něco komunikovat nebude a proto vždy kladu dotaz, zda to či ono jde na moje auto. Ale jinak si myslím, že tvůj dotaz není úplně mimo mísu a taky by mě potěšilo, kdybych někde narazil na nějaký přehled toho, který auto podporuje jaký normy, případně obráceně - které normy využívají, která auta. Pak by se nám určitě lépe dýchalo. Zkus se podívat sem a to ti možná dá nějaké odpovědi. Myslím, že by to s O2 r.v. 2005 mohlo komunikovat, ale nevím jakým softwarem :( .

Já bych z ciziny takovou věc asi nepořizoval. Chci se stát spokojeným uživatelem co nejmenšího počtu kabelů a krabiček. Hledej na té koupi pozitiva a pak hledej negativa. Asi jediné pozitivum (chápu, že může být zásadní), je cena. Napadá tě další? Co když nastanou komplikace? Navíc to je na mě moc kablíků. Doli tady výše mrsknul dva odkazy. No a pak mrkni sem a sem, jsou tam zajímavá vyjádření.

Můj závěr: Asi bych do toho po mých zkušenostech nešel, ale zní to velmi lákavě a budu o tom přemýšlet.

Diky za odpoved... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si chces koupit kabel a nemas s diagnostikou zadne zkusenosti, tak kup tento. Pokud uz jses zkusenejsi ber tento. Myslim ze neni co resit . Urcite bych to neobjednaval v zahranici, kvuli moznym problemum. (vada vyrobku, zaruka,atd.)

Dik za rady... s diagnostikou par skusenosti mam, mam klasicky obd kabel na usb a pre vlastnu potrebu (Octavia I) mi zatial staci. Len sa informujem ak by nahodou do buducna bol potrebny na O II... ;)

PS: mam tento kabel...

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si chces koupit kabel a nemas s diagnostikou zadne zkusenosti, tak kup tento. Pokud uz jses zkusenejsi ber tento. Myslim ze neni co resit . Urcite bych to neobjednaval v zahranici, kvuli moznym problemum. (vada vyrobku, zaruka,atd.)

Ty tedy Doli myslíš, že je mezi těmito dvěma kabely rozdíl? Já myslím, že jsou stejné a liší se jenom cenou. Ale můžu se samozřejmě plést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...