Přejít na obsah

kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ


Koldavideo

Doporučené příspěvky

Ja mam moznost sehnat tohle, ale je toho omezene mnozstvi:

VAG-COM 409.1 ODB II KKL USB ... 850 Kc

VAG-COM 704.1 OBD II HEX-CAN USB ... 2500 Kc

OBDII USB ELM327 ... 1600 Kc

chsi se zeptat zda je jeste nejaky kabel k mani ? shanim HEX-CAN USB kabel, nejlepe i se softwarem a v cestine :-) je mozne neco takoveho rozumne sehnat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim panove mam dotaz. Koupil jsem si Hex Can kabel i s Vagem 10.6.0 ale v anglictine,nenajde se mezi vama nekdo kdo by tam umel vlozit cestinu.Kabel je plne funkcni jen je v anglictine a stim se moc dobre neda pracovat. Nabizim financni odnenu.Diky alexx10@seznam.cz 608 900 026

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chsi se zeptat zda je jeste nejaky kabel k mani ? shanim HEX-CAN USB kabel, nejlepe i se softwarem a v cestine :-) je mozne neco takoveho rozumne sehnat ?

To je dva roky starý,jestli jsi si toho nevšiml..ty doby jsou ty tam :)

No a přehrát 10.6 EN na 10.6 CZ....tak na to rovnou zapomeń,snad jsi věděl co kupuješ,

jestli máš problém s angličtinou,tak sis měl koupit buď origo,nebo někde 805 Cz,to existovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj,,, chtěl bych poprosit někoho z Prahy o malou pomoc. Mám visty a modrej KKL(USB), vag se nepřipojil ale Motordiag Komfort Manager ano. Je tu někdo, se zkušenostmi a mohl by mi věnovat třicet minut? Díky moc Když bude ten šikula umět nakodovat konfortku na okna a zrušit zamikání při překročení rychlosti a zrušit tripling... I nějaká lahvinka dobrého moku za odměnu bude....

:help::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím pánové, už nějakou dobu přemýšlím nad pořížením diagnostiky pro moji F1 combi, 1.4 16V 55kw (2004), teďka mě k tomu trošku popohnala kontrolka motoru, která se mi dneska rozsvítila, auto ale jede dál úplně normálně. Moje představa je tak do 2.000,- Kč, samozřejmě bych rád originál VAG, ale takový peníze za to dávat nechci. Moje požadavky jsou spíše základní (čtení paměti závad a její mazání, nejlépe aby k tomu byla nějaká databáze chybových hlášení, sledování veličin, nastavení servisního intervalu a dalších věcí v autě). Doporučíte mi něco???

Našel jsem na aukru tohle, ale zase jsem tady četl spoustu negativních zkušeností k ELM327, tak nevím. Je tady hrozných informací, ale nic jednoznačnýho.

http://aukro.cz/prof...2224963974.html

http://aukro.cz/profi-diagnostika-vag-kkl-can-vw-skoda-audi-seat-i2218911334.html

Editováno: , autor: holmer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...