Přejít na obsah

Co se vam libi vic..


sypi

Doporučené příspěvky

Nechej určitě origo, tyhle světla co vypadají jako kelímky od hořčice bych zařadil na žebříčku nevkusu na úroveň chromovaných madel a misek na dveřích. Ale jak jinak, každý podle svého gusta - já bych prachy raději umístil do jízdních vlastností auta, kde jsou stále (a budou i nadále) značné rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nazory, vlastne nazor... :palec2: ... Uz jsem si objednal RS naraznik a svetla nechavam origo... :D

Udelal jsi moc dobre - facelift svetla jsou na Octe sperkem :palec2:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam Octavu I a premejslim dat dozadu ciry lampy... Barva je Capuccino metaliza. Jaky ciry lampy se vam na tom libi vic?

Volba 1

Volba 2

Diky :palec2:

Ja by som dal cierne, chromovane sa mi zdaju kapanek gycove - sam som ich mal...BTW:in-pro nie su nejak Xtra kvalitne - staci jazdit 2-3 hod so zapnutou hmlovkou a zacnu sa roztapat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sypi, taky jsem uvazoval o tech lampach volba1 a volba2. Ale vcera jak na svinu jsem jel za jednu oktavku, ktera mela volbu2 a popravdereceno, nejak se me to nelibilo, nevim proc, ale proste me to neslo do oci a nejak me to "neoslnilo". takze si nechavam ty puvodni a penizek vrazim do neceho jinyho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Origo jsou nejhezčí,ty tuzingový jsou ošklivky. :ble

Nevím, co máte proti tuningovým zadním světlům....já bych tam ty unavené originály už nedal...krásně to změnilo design...a je to zase o krapítek orinálnější :palec2: Každopádně nikoho nenutím, nepřesvědčuju ..."proti gustu žáden dišputát "Tak řiď. ať jedeš lip lol "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co máte proti tuningovým zadním světlům....já bych tam ty unavené originály už nedal...krásně to změnilo design...a je to zase o krapítek orinálnější :palec2: Každopádně nikoho nenutím, nepřesvědčuju ..."proti gustu žáden dišputát "Tak řiď. ať jedeš lip lol "

Protože výrobci zatím neudělaly vzhledově pěkné lampy zatím to jsou takový pokusy ,ale kdyby začaly dělat led-technologii a upravily by vzhled tak pak už se dá o něčem takovém uvažovat zatím ty origo vypadají nejlépe (dle mého názoru) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...