Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

mám komplet Zanussi cca 2 roky - všechno vestavěné (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, lednice (ta stojí volně je moooc pěkná :) ), myčka) - maximální spokojenost. Cena neni nejnižší, ale všechno pasuje, funguje, vše je tiché. Můžu doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u me jeste dopoledne Zanussi byla jasna volba, pak jsem si ale prohlidl Ardo a maji za stejne ceny lepsi parametry. Samozrejme chci taky vsechno vestavene...

U Ardo bych vzal toto:

Trouba HG 108 X

Varna deska PEO 58 E2X - ale to nevim jestli neni zbytecny, takze mozna PE 58 AVE1 nebo PE 58AV SL

Mycka nadobi: DWB 60 ALX

Mikrovlnka MWB 23 X

U Zanussi toto:

Trouba ZOB 593 XQ

Varna deska ZKT 663 LX

Mycka ZDI 310 X

Mikrovlnka ZM 176 STX

Babo rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jednu radu Ti dám... zkus se vyhnout dotykovému ovládání... je to k vzteku. Položíš na to např. pokličku a všechno se vypne a to nas.re!!! Něco se rozleje a ovládání nereaguje, musíš utírat atd... to jediné mě štve :(

Hele já chtěl Baumatic, nakonec rozhodlo to, že bráchův dodavatel dělá Zanussi a cena byla zajímavá. Tím chci jen říct, že si vyber dle sympatií. V dopadu ten papír snese napsané všechno. Kamarád si o cca měsíc koupil myčku Fagor, která měla být papírově tišší než moje Zanussi a není to pravda... i když meje za rohem, tak ruší... Na tom jsme se shodli. Jinak ještě rada... jo nic lednici tam nemáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caues..,,

reknu to takhle s temahle vecma jsem prakticky co 2den ve styku,a v dnesni dobe je uz vcelku jedno jakou znacku ,at uz trouby,varne desky ,mikrovlnky,lednicky a ja nevim kaj ceho mas..,Vsechno to funguje na stejnem principu,zapojeni servis,..vsecko je prakticky stejne....

Tedko docela frci Whirpool ...takze pokad bys jeste nebyl rozhodnut tak bych sel do nej...

A nebo si nech poradil primo v prodejne ,nekteri jsou velice ochotni ...

tak at poridis dobre!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Martinoslave, poptal jsem se a asi Tě moc nepotěšim :) Nebo vlastně možná jo. Ten člověk co jsem s nim mluvil se trochu rozpovídal a suma sumárum z něj vypadlo, že všechno dneska stojí za ho.no!! :) To jsem to trochu zkrátil, ale v podstatě to vystihlo to co říkal. Vzkazuje, že je jedno jakou značku z těchto koupíš, že je to + - stejné, hlavně v této třídě. Nejvíc prý kvalitativně vybočuje (v pozitivním slova smyslu) Miele a Baumatic, ale tomu odpovídá i cena. Ve třídě o které jsme se bavili má jednoznačně nej pověst Zanussi, ale žije hlavně z minulé vynikající kvality, kterých již dnes nedosahuje. Přesto by on osobně volil Z protože je na českém trhu zabydlenější, má lepší pověst, renomé a servis, ale je dražší. Aby to nevypadalo, že se to furt kazí, tak je to prý dnes vše dělané jako spotřebák a výrobce počítá že za cca 5- 7 let si koupíš nové. K Ardu vzkazuje, že je to ital s krásným designem a dobrým poměrem cena/výkon, ale občas vadnýma sériema (konkrétně prý si vzpomíná na vadné série el. programátorů praček). Volit máš podle ceny, příp. osobních sympatií ke značce a akcí jako je třeba prodloužená záruka. Tot asi vše. Takže vol dle ceny a toho co se Ti líbí. Já osobně bych dnes ještě cca 15 došetřil a koupil Baumatic. Exka si Baumaticem vybavila kuchyn a je to mooooc krásné. Ale taky zacvakala podstatně více než já za Zanussi. HOWQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lednici mam :) Tu nepotrebuju...

S tim dotykovym ovladanim jsi me prekvapil... Kamarad to ma a stiznost jsem na to zatim nezaznamenal...

Zatim teda tihnu k Ardo, za stejny penize lepsi trouba, mycka i varna deska.

Dotykového ovládání se vůbec neboj je to ok Super Deska se snadno udržuje , nic tam nevyčnívá , nic tam nepřekáží. Máme už aspoň 5 let sklokeramiku Elektrolux se senzor. ovládáním a v pohodě. U rodičů totéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...