Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Tak tak, dotykové ovládání super věc - už bych nekupoval jinak.

Tu varnou desku bych ti doporučil indukční nebo kombinovanou se sklokeramikou,je to obrovská úspora energie.Já mám tuto http://www.ariston.cz/ariston/productsheet...oductId=29716CZ a vrychlovarné konvici 2200W ohřeji 1,7l vody jako na indukci 1800W 2,5l vody za stejný čas. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mně to teď týká, sám nevím co, ale určitě to budu brát podle toho jak mi bude co sympatické a rozhodně to nemusí být od jedné značky. Ale rád bych se zeptal, jestli když to budu chtít vestavné, jestli je jedno jestli koupím jakýkoliv, nebo to musí být "vestavný". Bral jsem to tak, že vestavět se dá cokoliv. Nijak jsem to zatím nezkoumal, ale vestavný by snad měly být i levnější, protože je to takové hnusné bez toho vnějšího futrálu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mně to teď týká, sám nevím co, ale určitě to budu brát podle toho jak mi bude co sympatické a rozhodně to nemusí být od jedné značky. Ale rád bych se zeptal, jestli když to budu chtít vestavné, jestli je jedno jestli koupím jakýkoliv, nebo to musí být "vestavný". Bral jsem to tak, že vestavět se dá cokoliv. Nijak jsem to zatím nezkoumal, ale vestavný by snad měly být i levnější, protože je to takové hnusné bez toho vnějšího futrálu :-)

No Tomáši to se pleteš. Vestvné je prostě vestavné. Hlavně cena je vyšší. Co se týká rozměrů je to taky jiné Třeba trouba má menší rozměry vnějšího pláště pro vestavbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Tomáši to se pleteš. Vestvné je prostě vestavné. Hlavně cena je vyšší. Co se týká rozměrů je to taky jiné Třeba trouba má menší rozměry vnějšího pláště pro vestavbu

takže normální spotřebič se nedá zastavět?

Jsem si myslel, že když jsou ty vestavné vlastně nedodělané, tak jsou levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vybvuji novou kuchyŇ také vestavěnýma spotřebičema. A beru Karmu. Je to jednoduché - spotřebiče dělají firmy v Itálii a pak se na to jen lepí cedulka KARMA nebo MORA nebo GORENJE. lol To stené s digestoří.www.karma-as.cz

Na cenymoc nekoukejte - přímo prodece má leták o kci která probíhá trvale a ty ceny jsou ta o něčem jiným. Mají třeba výborné myčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim dotykovym ovladanim jsi me prekvapil... Kamarad to ma a stiznost jsem na to zatim nezaznamenal...

Přesně stejný problém, Martine - překypí voda z hrnce a vypne se to a pak 10 minut nejde nic, docela problém, když vaříš rejži nebo knedle... Na chalupě máme dotyk Bosch, doma čudlíky od Siemense

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže normální spotřebič se nedá zastavět?

Jsem si myslel, že když jsou ty vestavné vlastně nedodělané, tak jsou levnější...

joo tady logika není. vestavné jsou výrazně dražší, ač nemají povrchovou úpravu a měly by být tedy levnější. Ještě si k tomu připočítej tu skřín (řádově tisíce) a to pak koukáš. Nebo spíš čumíš. To je důvod proč jsem nekoupil vestavěnou lednici. Je největší a skřín na ni by vyšla na dooost tisíc! Navíc na lednicích je ten nárůst hodně znát a já chtěl lednici s nulovou zonou, no frost, antibakteriální ochranou atd... a taková volně stojící mě stála necelých 20. Vestavná začínala na 35 a ještě k tomu připočítej skřín a řekl jsem DOST!!! Okrádat se nenechám. Dražší jsou proto, protože je to luxusní zboží a všichni si na tom víc namažou kapsu... třeba jako Audi... analogie ve světě aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně stejný problém, Martine - překypí voda z hrnce a vypne se to a pak 10 minut nejde nic, docela problém, když vaříš rejži nebo knedle... Na chalupě máme dotyk Bosch, doma čudlíky od Siemense

jj mě to jde teda zapnout, když to pořádně utřu, ale když máš 3-4 plotny plný, tak nasere zase hledat to nastavení na kolik co bylo atd... a to už vůbec nemluvim o tom když Ti jede odpočet času a pak nevíš jak dlouho ještě! Ale na údržbu je to super! Jo a taky to dobře vypadá. Ale jinak kamarád má Candy za kokot tisíc a taky mu to dělá! Já už bych to nechtěl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tady měl řemeslníky na tu předělávku bytu. Tak bude to tak na 3 tejdny, máme se prej někam vystěhovat, protože byt bude jednoduše neobyvatelný. Předběžný termín půlka února. A budu lehčí tak o 400 tKč <_<:(

Tak to mám fakt radost. Asi si na únor naplánuju kopec služebek a přežiju to po hotelích. A buď se rodinka usídlí v pelechu u tchána nebo budou trajdat se mnou po republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tady měl řemeslníky na tu předělávku bytu. Tak bude to tak na 3 tejdny, máme se prej někam vystěhovat, protože byt bude jednoduše neobyvatelný. Předběžný termín půlka února. A budu lehčí tak o 400 tKč <_<:(

Tak to mám fakt radost. Asi si na únor naplánuju kopec služebek a přežiju to po hotelích. A buď se rodinka usídlí v pelechu u tchána nebo budou trajdat se mnou po republice.

tak to budeš mít hodně luxusní byt nebo si řemeslníci luxusně namastí kapsu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to budeš mít hodně luxusní byt nebo si řemeslníci luxusně namastí kapsu lol

no je tam hodně bourání a stavění a šetřit na nesprávném místě taky nechci. Za veškerou práci od zedničiny, vodařiny, elektriky,... bude cena do 70-80 tis. Zbytek všecko matroš.

Počítali jsme to na ceny ze SIKA, ale budu to mít oproti těm cenám o něco levněji. Na firmu mám řadu kladných doporučení. Všichni s nimi byli spokojeni, jejich práci jsem viděl, a líbila se mi.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyně dělám 10 let.spotřebiče montujeme všechny-tedy skoro a je to najedno brdo.Platí se design,značka.Můj kolega,se kterým dělám koupil zannusi-vše-pračka,lednička,myčka,troubu a desku má fagor.Lednička v servisu 2×,jednou motor,jednou neodmrazovala,pračku mu po 3 servisu dali jinou,u myčka se mu zatím jednou sekla.Pak si vyber.

vcelku co vím od servisáku,Ardo na tom není moc špatně.ještě je jedná dobrá značka,teď si nepamatuji.Dělají to polái v nějaké licenci a prý dost dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyně dělám 10 let.spotřebiče montujeme všechny-tedy skoro a je to najedno brdo.Platí se design,značka.Můj kolega,se kterým dělám koupil zannusi-vše-pračka,lednička,myčka,troubu a desku má fagor.Lednička v servisu 2×,jednou motor,jednou neodmrazovala,pračku mu po 3 servisu dali jinou,u myčka se mu zatím jednou sekla.Pak si vyber.

vcelku co vím od servisáku,Ardo na tom není moc špatně.ještě je jedná dobrá značka,teď si nepamatuji.Dělají to polái v nějaké licenci a prý dost dobré

:palec2::palec2: , nejlepší info je vždy od servisáků, Martine, zkus Klácu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar a máte někdo zkušenosti se spotřebiči Amica ? http://www.amica-spotrebice.cz/products/

budu ted muset pořešit kuchyň a nevím co zvolit, vím že to je vše na pikaču, prostě na jakou serii trefíš

lednici máme fagor a po 2 letech naštěstí v záruce odešel motor a po 3 začala foukat chlad.medium někam dovnitř, takže KO a to stála 30 prutů

tak jsem písnul dovozci a dali mi celekm velkoui slevu na jinou

ale ptřebuju vyřešit myčku, troubu, indukční sporák a odsavač

od Amici se mi líbí ty krycí dvířka na mikrovlnku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam doma set Gorenje B2-ORA-E + ECT 600-ORA-E+ RKI-ORA-E a moc spokojny, pracku Whirlpool,odsavac par Baumatic microvlnu LG kupujem co sa mi paci jak to tu uz bolo viac krat pisane je jedno aku znacku zvolis vsetko je to na jedno kopyto

Gorenje a Baumatic mi vyslovene doporucili zvolil som gorenje viac sa mi pacil.

a k tomu dotykovemu ovladaniu varnej dosky, ak by sa aj vypol ci uz preto ze sa nieco vylialo alebo ze sa vyhodili poistky atd... vsetky nastavenia sa zachovaju aspon teda u tej co mam ...je to odskusane

steve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je tam hodně bourání a stavění a šetřit na nesprávném místě taky nechci. Za veškerou práci od zedničiny, vodařiny, elektriky,... bude cena do 70-80 tis. Zbytek všecko matroš.

Počítali jsme to na ceny ze SIKA, ale budu to mít oproti těm cenám o něco levněji. Na firmu mám řadu kladných doporučení. Všichni s nimi byli spokojeni, jejich práci jsem viděl, a líbila se mi.

jo v poho ;) každého věc.zabývám se komplet rozvodama(kromě elektriky!!),takže jsem už viděl hodně "staveništ" a vím co to obnáší jak prací tak finančně...můj názor jsem řek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...