Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

mimochodem, je lepší sporák plynovej nebo elektrickej? Aktuálně máme plotny plynové a troubu elektrickou. Tak by mně zajímalo, jestli tu troubu zvolit plyn nebo elektriku.

trouby už se snad dneska plynový ani nedělaj. Možná nějaký velký v gastro provozech, ale jinak je to všechno elektrika. Plynový plotny někdo preferuje, protože je na plyn zvyklej. Mnohem víc se ale prodávají sklokeramický desky. Při hoření plynu samozřejmě vznikají N oxydy, který je dobrý odvětrat ven z místnosti. Proto při použití plynových ploten doporučujeme digestoř s odtahem ven. Jinak při vaření na elektrice stači reciklační filtry v digestoři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dávám dokupy tu rekonstrukci, páč mně to čeká už za měsíc a půl a dneska jsem byl okouknout-vybrat dveře. Bylo mi doporučeno Sapeli. Pánové, když jsem viděl ty ceny, tak mně omejvali. Je to asi to nejlepší, co se dá koupit, ale ceny docela brutál. Orientačně by mně tak jedny obyčejné vnitřní dveře vyšly na cca 15 litříků, což mi příjde docela darda. To bych dal do dveří 60tis. Je teda fakt, že jsem tam objevil i pěkný zašupovací, který bych snad dal i nad plánovaný rámec(původně mělo bejt do oblouku bez dveří), ale je to nějakých 30 tyček za blbé dveře. Žil jsem v tom, že za bůro budu mít krásný dveře, tak mně teda dost dostali s těma cenama.

Shodou okolností mi dneska volal kámoš, kterej staví a aktuálně řeší totéž. Akorát u něj na baráku má těch dveří mnohem více. Tak jsme se tak bavili dát zárubně a kování Sapeli(i to je pěkná pálka) a dveře koupit extra. To že Sapeli jsou kvalitní je fakt. A dávají 10 let záruku.

Poraďte s dveřma.

Cosby, za kolik by jsi zplachtil kvalitní dveře i s futrama a montáží do připraveného otvoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB: Resim to same... Take budu kupovat dvere a i ty Sapeli jsem mel v hledacku. Dvere nechavam az na konec, ale asi je necham udelat u firmy u ktery jsem nechal delat okna... Je to ustecka firma Almond. Delaji jenom ze dreva.

Taky jsi čučel na ty ceny u Sapeli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávám dokupy tu rekonstrukci, páč mně to čeká už za měsíc a půl a dneska jsem byl okouknout-vybrat dveře. Bylo mi doporučeno Sapeli. Pánové, když jsem viděl ty ceny, tak mně omejvali. Je to asi to nejlepší, co se dá koupit, ale ceny docela brutál. Orientačně by mně tak jedny obyčejné vnitřní dveře vyšly na cca 15 litříků, což mi příjde docela darda. To bych dal do dveří 60tis. Je teda fakt, že jsem tam objevil i pěkný zašupovací, který bych snad dal i nad plánovaný rámec(původně mělo bejt do oblouku bez dveří), ale je to nějakých 30 tyček za blbé dveře. Žil jsem v tom, že za bůro budu mít krásný dveře, tak mně teda dost dostali s těma cenama.

Shodou okolností mi dneska volal kámoš, kterej staví a aktuálně řeší totéž. Akorát u něj na baráku má těch dveří mnohem více. Tak jsme se tak bavili dát zárubně a kování Sapeli(i to je pěkná pálka) a dveře koupit extra. To že Sapeli jsou kvalitní je fakt. A dávají 10 let záruku.

Poraďte s dveřma.

Cosby, za kolik by jsi zplachtil kvalitní dveře i s futrama a montáží do připraveného otvoru?

Já mám zasouvačky od Sapeliho, 1ks 80cm za cca 10 000kč s obložením kovové zárubně a v obýváku dvoudílné s okrasným sklem se synchropojezdem 150cm za 18000kč. Vybíral jsem jednoduché,levné,pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sapeli a kvalita?? :D :D :D něco Vám řeknu.Jednomu klientovi,který dělal kompletní rekonstrukci domu jsme dělali nové okna,2×garážové dveře a dveře vstupní.(foto domu přikládám).

Potom se rozhodl pro naše vnitřní dveře z masívu ale s tím,že nechtěl bourat kovové futra,tak že si nechá obložit kovové futra futry firmy Sapeli ale s tím,že my uděláme tedy nové dveře které nalakujeme a nalakujeme také dýhované dřevotřískové futra fy Sapeli.Firma Sapeli futry vyrobila a před montáží nám dovezli na lak.Jak jsem začali,zjistili jsme že široké díly mají dýhované né plošně,ale z kousku a mezi spoji bylo zaschlé lepidlo,na které se prostě laky nechytnou-zůstanou bílé jemné čárky.Zavolal jsem majitele,kterému se to nelíbilo a začal reklamovat.Sapeli mu řeklo,že je tok dělají,že to jinak nejde atd.Řekl jsem mu,že třebas Drustol NJ dělá celoplošné dýhování,no ale nic,neuspěl,tak jsme to nalakovali.Úzké zárubně do 12cm ještě jakš takš,ale třebas 30 dýhované z vice části tedy nic moc.Někdy,jak tam zase pojedeme to nafotím,jestli si vzpomenu.Jinak tedy nevím,jak někdo může sololitové nebo MDF a dýhované dveře považovat za špičku kvality.

post-128-1199472326_thumb.jpg

post-128-1199472346_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám teď budou dávat do celýho baráku dveře z masivu a jedny vyjdou cca na 8 tis

no jestli je někdo udělá i s obložkama za 8 t., tak je mimořádně levnej. Ovšem taky záleží na tom, o jakým masivu mluvíš. Jinak Sapeli není žádnej zázrak a není zdaleka ani nejdražší. Je to prostě jen velká a v oboru asi nejznámější firma. Myslím ale, že v lamino provedení se dá i u nich pořídit za celkem slušnou cenu. Jinak kdyby někdo chtěl, tak mám skladem pouzdra pro zasouvací dveře. Moc se s tím ale nezabývám, takže bych je nechal za nějakou příjemnou cenu. Má-li někdo konkrétní zájem, napište požadovanou šířku. Jsou to jednokřídlá pouzdra v rozměrech pro křídla 60/70/80/90 a 100 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sapeli a kvalita?? :D :D :D něco Vám řeknu.Jednomu klientovi,který dělal kompletní rekonstrukci domu jsme dělali nové okna,2×garážové dveře a dveře vstupní.(foto domu přikládám).

Potom se rozhodl pro naše vnitřní dveře z masívu ale s tím,že nechtěl bourat kovové futra,tak že si nechá obložit kovové futra futry firmy Sapeli ale s tím,že my uděláme tedy nové dveře které nalakujeme a nalakujeme také dýhované dřevotřískové futra fy Sapeli.Firma Sapeli futry vyrobila a před montáží nám dovezli na lak.Jak jsem začali,zjistili jsme že široké díly mají dýhované né plošně,ale z kousku a mezi spoji bylo zaschlé lepidlo,na které se prostě laky nechytnou-zůstanou bílé jemné čárky.Zavolal jsem majitele,kterému se to nelíbilo a začal reklamovat.Sapeli mu řeklo,že je tok dělají,že to jinak nejde atd.Řekl jsem mu,že třebas Drustol NJ dělá celoplošné dýhování,no ale nic,neuspěl,tak jsme to nalakovali.Úzké zárubně do 12cm ještě jakš takš,ale třebas 30 dýhované z vice části tedy nic moc.Někdy,jak tam zase pojedeme to nafotím,jestli si vzpomenu.Jinak tedy nevím,jak někdo může sololitové nebo MDF a dýhované dveře považovat za špičku kvality.

Cosby, za kolik bys to dal dokupy? Já si vzpoměl na chlápka od kterýho jsem kupoval Audinu, dělá dveře. Tak jsem se s ním dneska dohodl, že se zejtra stavíme to probrat a nechat si udělat nabídku. Orientačně sem hodil do kalkulačky na kolik by mně to vyšlo u něj - všechny cca 32 bez DPH i s dovozem a montáží. Což oproti cca 60 bez DPH od Sapeli je rozdíl. No a jak píšeš, tak Sapeli nic moc. On i ten chlápek u nich na prodejně nebyl schopen nic vysvětli a poradit. Když jsem se ptal jakej je rozdíl mezi tím a tím, tak odpověděl, že v ceně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sapeli a kvalita?? :D :D :D něco Vám řeknu.Jednomu klientovi,který dělal kompletní rekonstrukci domu jsme dělali nové okna,2×garážové dveře a dveře vstupní.(foto domu přikládám).

Potom se rozhodl pro naše vnitřní dveře z masívu ale s tím,že nechtěl bourat kovové futra,tak že si nechá obložit kovové futra futry firmy Sapeli ale s tím,že my uděláme tedy nové dveře které nalakujeme a nalakujeme také dýhované dřevotřískové futra fy Sapeli.Firma Sapeli futry vyrobila a před montáží nám dovezli na lak.Jak jsem začali,zjistili jsme že široké díly mají dýhované né plošně,ale z kousku a mezi spoji bylo zaschlé lepidlo,na které se prostě laky nechytnou-zůstanou bílé jemné čárky.Zavolal jsem majitele,kterému se to nelíbilo a začal reklamovat.Sapeli mu řeklo,že je tok dělají,že to jinak nejde atd.Řekl jsem mu,že třebas Drustol NJ dělá celoplošné dýhování,no ale nic,neuspěl,tak jsme to nalakovali.Úzké zárubně do 12cm ještě jakš takš,ale třebas 30 dýhované z vice části tedy nic moc.Někdy,jak tam zase pojedeme to nafotím,jestli si vzpomenu.Jinak tedy nevím,jak někdo může sololitové nebo MDF a dýhované dveře považovat za špičku kvality.

Cosby neznáš náhodou Čudu z Buku u Přerova když děláš do dřeva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čudu neznám,resp.znám,ale muzikanta z Nového Jičína

Jakr-Jak ve stejné výšce??všechny okna na baráku má ve stejné výšce.

TomasB-Jsou to zase dřevotřískové dveře potažené asi dýhou.Já dělám poctivý masív.

ale furt z tebe neleze za kolik. Dneska jsme u něj byli a nakonec cena za 4 dveře 44.500,- s DPH.

Taky jsme ještě dávali dokupy kachle, vanu, sprcháč,... Jsem to teď hodil do kalkulajdy a bez podlah jsem na nějakých 430 tis, pokud nebude chtít za práci více než odhadoval. A to v tom ještě nejsou takový ty drobný pičoviny do koupelny a na záchod, na to už jsme po 4 hodinách vybírání neměli sílu. Na kuchyňskou linku jsem počítal 100, páč tady ještě nemám představu, chlapík dorazí tento týden to probrat.

Takže suma sumárum, je to jak jsem předpokládal tak, že se cenovka postupně posunuje nahoru a atakuje půl mega. A to, nevím proč, začínám mít takový pocit, že se nakonec do těch 500tKč stejně nevejdu. Vlastně jsem si téměř jist a očekávám ve finále celkovou sumu někde mezi 500-600tKč. To mám radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

máte někdo prolustrováno kde se dá dobře koupit přes net kuchyňské spotřebiče? Tak nějak mi kuchyňář radil nakoupit přes net, že to vyjde líp než s uplatněním odpočtu DPH do nižší sazby. Já jsem sice proti nakupování přes net, ale prej není s reklamacema(zárukou) problém u těchto věcí a řeší je dobře servisní střediska. Že se toho nemusím bát. Můžu to sice brát přes něj, ale přes net mně to prý vyjde líp než přes něj. Tak jestli to máte někdo už obšacovaný, kde maj dobrý ceny a jsou spolehliví, tak odkazy sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si covece udelal kalkulaci na kolik by me vysly spotrebice pokud bych si je koupil pres net. Rozdil v cene za komplet byl oproti obchodu 10.000 korun. Zavolal jsem do obchodu jestli mi nedaj slevu, ze kdyz si to koupim pres net, tak usetrim 10 tisic a oni mi dali slevu 7 tisic. Takze to koupim od nich, protoze to budu mit bez starosti. Spotrebice z netu by mi nenamontovali, takhle mi je namontuji a pripadna zaruka neni u nich problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si covece udelal kalkulaci na kolik by me vysly spotrebice pokud bych si je koupil pres net. Rozdil v cene za komplet byl oproti obchodu 10.000 korun. Zavolal jsem do obchodu jestli mi nedaj slevu, ze kdyz si to koupim pres net, tak usetrim 10 tisic a oni mi dali slevu 7 tisic. Takze to koupim od nich, protoze to budu mit bez starosti. Spotrebice z netu by mi nenamontovali, takhle mi je namontuji a pripadna zaruka neni u nich problem...

ten můj kuchyňka mi je bez problémů namontuje a naopak mi to doporučil, že tím ušetřím. Hoď sem odkazy na ty dobrý net šopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak žena vybrala spotřebiče různě po katalozích, internetu a tak. Našli jsme si jejich ceny na netu a já zašel do kšeftu tady v Pardubicích a rovnou jsem jim řekl, že jsem si to a to našel na netu za cenu xyz, ale pokud mi dají stejnou cenu, tak to vemu u nich. Na 5 minut zalezl do kanclu a počítal. Přišel s tím, že souhlasí, akorát u dvou položek chtěl celkem(za oba) asi o 300,- víc, s tím, že mi to i odveze grátis domů. Tak jsme si plácli. Z toho kšeftu budu brát komplet všechno a i při tak velké slevě byl velmi ochotnej. Pro zajímaost jen na troubě úpora více jak 6 tis. a ostatní spotřebiče v podobném duchu. Úspora jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...