Přejít na obsah

1.6 55kW neustále vynechává


a.pajma

Doporučené příspěvky

Ještě jsem vyměnil palivový filtr a můžu říct, že teď auto táhne jak bejk. Pro zajímavost posílám fotku toho filtru.

Takže už je to Ok??

Ještě by mě zajímalo, jak se filtr mění?Konkrétně jestli je potřeba ho nalít palivem?Protože nevím jak si motor poradí s vzduchovou bublinou.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už je to Ok??

Ještě by mě zajímalo, jak se filtr mění?Konkrétně jestli je potřeba ho nalít palivem?Protože nevím jak si motor poradí s vzduchovou bublinou.... :feve:

stačí povolit stahovací pásku, odcvaknout z hadic a dát nový, pak několikrát cvaknout klíčkem,a by se proběhnul benzín po vedení a je hotovo, max. to párkrát chcípne, já ho vloni měnil po 100t km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už je to Ok??

Ještě by mě zajímalo, jak se filtr mění?Konkrétně jestli je potřeba ho nalít palivem?Protože nevím jak si motor poradí s vzduchovou bublinou.... :feve:

Zatím nevím, nejel jsem tak dlouho, aby se to projevilo, ale hned jak to bude dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...