Přejít na obsah

Kočárek do Fabie 1?


JarinEsco

Doporučené příspěvky

Mám taky hathbaka 1.4 a máme kočárek Bolder SD. Podvozek se postaví na bok a když je potřeba víc místa tak se pavoukem stáhne k sedačce. Korbu na zadní sedačky s autosedačkou a mi dva dopředu. A nebo pak na nákup jen autosedačku a podvozek. Tchýně má Tako a způsob ten samý akorát musí sundat velké zadní kolečko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

pochopil jsem tedy dobre,ze pri spravnem vyberu kocarku se do kufru kratke fabie rs tdi vejde jak podvozek tak korba? Prece jen nemam rad v aute volne polozeny veci a i kdyby byli dve deti tak by bylo dobry kdyby celej kocarek byl v kufru.

Editováno: , autor: xxfavo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasta ty máš? :p

My jsme měli pro malého taky 3kombinační a normálka sundal jsem kola a složil ho a vlez tam v poho a ještě nahoru jse mi vlezla spotovní taška a to mám v platu repro.

ted vozím v kufru sedačku pro prcka. jinak ta korbička co je ješttě v kočáře co vní leží ještě mimina by myslím vlezla na ten kočár ale my jsme ji dávali vedle na sedadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

hele já bych rád ale už máme velký dítě (3,5roků) takže kočár nevozíme už skoro rok. kočárek vleze ale záleží co je to za kočár, jak moc jde složit, jinak jestlii budeš kupovat nový vůz tak bych šel do combika později to bude mnohem praktičtější vozítko pro rodinku než hatchback. kdybych tehda před koupi věděl co vím teď tak jsem kouúúpil combíka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tak já mám kočár trojkombinaci Hoco Diamond a do kufru tchánové fabie pouze bez koleček a ještě tam pak nejde dát vrchní plato. To do favoša mi vleze s kolečkama i s platem a do octávy ani nemluvím. Prostě strašně malý kufr na auto s dětmi (i jedním :-)) někam pojedeš a to bude kočár, houpací křesílko, hračky, oblečení atd. a pojedeš jak VietNguyen na trh. Fotku jedině až naši přijedou na návštěvu. Nečetl jsem pořádně celou diskuzi, tak nevím jestli už to auto vlastníš nebo chceš teprve kupovat, ale kamoš s fabelou přijel do obchodu a který kočár vlezl do kufru, tak ten hold musel vzít. Tož tak. Přeju správný výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme měli kočárek zn. Takko Kidy nebo tak nějak byl to taky trojkobinační poskládal jsem ho ale když se skládal museli se sundat kolečka jelikož by se polamali poloosky, a normálka do kufera vlezl a ještě na něj jsem dal sportovní tašku a to mám ještě v plátu ovály a bezz problému jsem zavřel kufr.

pak jsme koupili sportovní zn. hercules a ten vešel uplně v poho akorát se muselo sundat 1 kolo ale kdybych sundal ten plast co je kolem zámku kufru tak jsem nemusel ani sundávat kolečko. foto bych mohl dodat tak max. stím sportovním ale to bych musel ho rozbalit, jelikož už je zazimovanej. ale opravdu kup si combika a nemáš co řešit, pak jse rozhodnete pro druhé a hatchback už je malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já bych rád ale už máme velký dítě (3,5roků) takže kočár nevozíme už skoro rok. kočárek vleze ale záleží co je to za kočár, jak moc jde složit, jinak jestlii budeš kupovat nový vůz tak bych šel do combika později to bude mnohem praktičtější vozítko pro rodinku než hatchback. kdybych tehda před koupi věděl co vím teď tak jsem kouúúpil combíka

naprosto souhlas.mám kombi a kolegyně krátku a podvozek musí dát do kufru a korbu na sedačku a já dám celý kočár do kufru + houpací křesílko + 2 cestovní tašky a mám volné sedačky a klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kratkou a trojkombinace bez koleček se normálně vešla a ješte taška na něj,navíc klasická verze s vaničkou se použiva tak rok a hlavně v zimě pak už je to malý a to na dovču stejně jede malokdo mám v zaloze str.box a na dovču s pulroční a rokapul letou jsme na šumavu jeli bez něj někde na svych strankách mam fotku co se do kratky narve.A to ještě použivám dvojkočár(vanička a sedačka). Jasně,že kombi praktičtější protože mužeš nandavat a nepřemejšlet jestli tohle musime taky sebou mít,ale na to je box na střechu kdy dohromady mám přes 500litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...