Přejít na obsah

Kočárek do Fabie 1?


JarinEsco

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi,

mám na vás všechny dotaz. Jak je to s kočárkem ve Fabii hatchback? Mám v plánu odkoupit od strýce Fabii Classic 1,4 16V 55kW rok 2003, najeto poctivých 19500 km :palec2: , ale řeším, jak dám do kufru kočárek, páč se plánuje přírustek do rodiny :prc: .....Kufr se mi zdá být hodně malý.....Děkuji za jakékoliv reakce jak ke kočárku, tak k vybrané motorizaci - 1,4 16V 55kW. :)

Editováno: , autor: JarinEsco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve:

Vzhledem k tomu, že taky plánuju koipi fábie RS, je toto pro mne taky nepříjemná informace, ale tak trochu jsem s tím, že kočárek se do fábie nedostane počítal..

Je to ale blbé... :help:

Na OII ale nejsou finance.., respektive když porovnám OII a fabii RS, je FRS rozhodně po většině stránek výhodnější koupě..., jediné mínus je podle mě právě prostor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, také jsem přemýšlel o koupi auta, aby se mi tam vešel kočárek. Měl jsem Feldu a tam jsem ho dostal z těžka, teda dostal, ale už se tam nic nevešlo. Krátká Fábie něco podobného kočárek tam jakž takž dostaneš, ale už není k hnutí na zadních sedačkách páč tam musíš odložit spoustu věcí z kočárku. Takže krátká Fábie nevyhovuje. Mám Fábii Combi 1.4 MPI 50 kW a jsem a jsem s ní naprosto spokojen. Kočárek značky ARO ZIPPER trojkobinace se mi tam vejde nádherně, ještě tam zbyde místo na přenosnou postýlku, na věci pro mimi a pro nás. Takže pohoda s cestováním. Jdi raději do kombi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, ale copak byste pustili Fabii rok 2003, 1,4 16V 55kW s najetýma 20.000 km za 70 - 80 litrů? Nevím co dělat, chtěli jsme kupovat Astru G....ale Fába...zaručené km...motorizace taky dobrá, ale ten kufr..... kol103

no tak záleží jak dlouho a jak často budeš s kočárkem jezdit, ale píšeš, že je to clasik, což je výbava nic moc a spousty věcí dodělat, pokud chtít trochu vylepšit výbavu pro své ježdění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já vím, ale momentálně pro mě bude priorita stavba baráku, takže potřebuju auto, do kterýho budu aspoň tak 2 - 3 roky jen lít benzín a tím to hasne....Jinak představa o autě je úpně jiná.....

Tak jestli potřebuješ auto, do kterého budeš lít jen benzín, tak si nekupuj Fabku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kočárem do krátké Fabie nemám žádný problém. Klasickej 3kombinaci Dorjan cross country a malé je 16 měsíců a vezl jsem ho 3x lol.

Musí se sundat 2x kolečko na jedné straně, vyndat plato a je to v pohodě, ještě se tam vejde nějaká taška.

Jinak golfky v pohodě.

To mě pobavilo...musí se sundat 2x kolečko a plato dolů - mě by se s tím teda nechtělo zdržovat.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě pobavilo...musí se sundat 2x kolečko a plato dolů - mě by se s tím teda nechtělo zdržovat.. :feve:
To se na mě nezlob, ale sundat z kočárku dvě kolečka, obrovskej problem co. O platu už vůbec nemluvím.

Sestavenej kočárek nedáš do žádného auta (pokud nemáš dodávku) takže ho stejně musíš složit i do combi. Ale k věci. 99% kočárků se do krátké Fabky krásně vleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se na mě nezlob, ale sundat z kočárku dvě kolečka, obrovskej problem co. O platu už vůbec nemluvím.

Sestavenej kočárek nedáš do žádného auta (pokud nemáš dodávku) takže ho stejně musíš složit i do combi. Ale k věci. 99% kočárků se do krátké Fabky krásně vleze.

To se mi líbí, jak tu někdo může tvrdit že 99% kočárků se vejde do krátké Fábule aniž by to zkusil. Jelikož konstrukční řešení kočárků se různí tak bych zde takový blábol ani nepouštěl. Jsou druhy kočárků které do krátké Fábule opravdu dostaneš, ale komfort cestování se velice sníží. HAWK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...