Přejít na obsah

TERMOSTAT


Ján Storoška

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Dobrý den, mám problém s teplotou motoru u Octavie 1.6i 75 kW 2003. Při koupi auta u něj nefungoval termostat, auto se ohřálo pouze pokud stálo na místě. Tak mi ho nechali vyměnit - skrytá závada. S vyměněným termostatem se auto ohřívá, ale pomalu. při venkovní teplotě okolo 2°C. Na 12 km se není schopno dostat na provozní teplotu. Rafika se se blíží k 90°C, ale sjedu krátký kopec se zařazenou rychlostí a teplota klesne hned o 10 stupňů. To mám topení vypnuté, aby se to ohřívalo rychlejc. Zkoušel jsem dát i karton před chladič, ale to nemá žádný vliv. Když je potom auto v tahu, tak už si těch 90 stupňů potom udrží. Čím to může být? Špatný termostat opět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to normální. Taky jsem jel ve 2 stupních 13km, 30 km a raficka teploty byla na první čárce a ne se dostat na 90. Dal jsem termostat Meyle za 130kc + rovnou vyměnil kapalinu a po chvíli je tam 90 a drží. [emoji106]
A pokud ho chceš testovat doma v hrnci, musíš mít teploměr. Můj starý termostat se otevíral mezi 60-70 stupni, takže se při vhození do vařící vody otevřel a vypadal, že je v pohodě, ale když jsem změřil teplotu, byl KO.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Tak jsem to zkoušel znovu, motor zahřát na provozní teplotu. Teplotu si drží, nepřehřívá se. Sjedu jeden kopec a hned o 10 stupňů se ochladí. A potom znovu čekat než se zahřeje. Můžete mi dát tip na nějaký termostat, odkaz na netu, kde se dá sehnat na tento typ motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodnoty určují kdy se termostaty začínají otevírat. Někdy jsou uvedeny obě hodnoty, tedy i úplného otevření, takže třeba já mám na 2.0 počátek otevření 87°C a konec, tedy plné otevření asi 102°C. Toto je uvedeno v DP. Ty 75kw 1,6tky mají vysokou provozní teplotu motoru, proto těch 105°C, tu se snaží ten termostat držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stejný motor, jen 74kw a máme stejný termostat, viz škoda-dily a pise se tam: termoregulátor pro vozidla s motory 1.6 74kW/75kW, 1.8, 2.0, 87-102 stupňů Celsia.
Proto mi to prijde jako chyba, ze se otevírá při 102 stupních a i to, ze by stejný motor měl dve různé provozní teploty..

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, noxik600 napsal:

Já mám stejný motor, jen 74kw a máme stejný termostat, viz škoda-dily a pise se tam: termoregulátor pro vozidla s motory 1.6 74kW/75kW, 1.8, 2.0, 87-102 stupňů Celsia.
Proto ji to prijde jako chyba, ze se otevírá při 102 stupních i to, ze by stejný motor měl dve různé provozní teploty..

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 

Nějak nerozumím nářečí tvého kmene, ale DP mluví sama za sebe:

 

termostat.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...