Přejít na obsah

Handsfree Nokia CK-7W


Pítr

Doporučené příspěvky

Zdar,

koupil jsem ojetou OII combi. Předchozí majitel si tam nainstaloval handsfree sadu Nokia CK-7W s možností propojení přes Bluetooth. Mám problémy s propojením na můj telefon Nokia 6310i. Sada dle info na netu je s tímto tel.kompatibilní. Stáhnul jsem si i k sadě Návod z netu ale tam nic není, resp. to co tam je ... je k ničemu....resp. podle něj to stejně nefunguje.

Můj postup:

Normálně si na tel. aktivuji Bluetooth....dám hledat audio příslušenství....telefon mi najde sadu Nokia CK-7W...pak na telefonu dám zvolit...vypíše se připojuji a po chvíli se napíše...Zařízení je nedostupné....v čem může být problém? Máte někdo stejnou sadu.

Díky za radu.

Pítr

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

kód nezadavám....jak říkám telefin sadu najde dám připojit a nic....viz. výše. V práci máme Parrota...tam zadám kód asi 0000 nebo 1111 to je fuk.....zkrátka aby se mit spáravalo....ale tady mne to vůbec nevyzve k zadání kódu....jak říkám chová se to divně....dle návodu z netu má po vypnutí zapalování zhasnout i ta modrá LED...ta svítí pořád...tak fakt nevim.....no telefonem to asi nebude...1) sadu v autě telefon najde ....tzn. nějak funguje Bluetooth na tel. i na sadě a 2) Bluetooth na propojení s Notebookem mi funguje OK.... Bohužel 2.tel. s Bluetooth nemám....

Pítr

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud svítí ta modrá LED je to blbě zapojené...neřešil bych. Jinak jednotku odpoj a zase zapni zpátky a ono to poběží...(Zapnout a Vypnout).

Jo ale já to koupil a už to bylo namontovaný...takže nevim kde je jednotka schovaná nebo kde to má pojistku...jestli v přístrojovém boxu nebo kde....ten chlap co jsem to auto od něj kupoval byl typickej USER ...věděl kulový... Ty to máš namontovaný a zapojený napájením kam?

Pítr

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale já to koupil a už to bylo namontovaný...takže nevim kde je jednotka schovaná nebo kde to má pojistku...jestli v přístrojovém boxu nebo kde....ten chlap co jsem to auto od něj kupoval bl typickej USER ...věděl kulový

Máš 2 možnosti: buď jít po kabelu od ovládacího knoflíku nebo odpojit baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale já to koupil a už to bylo namontovaný...takže nevim kde je jednotka schovaná nebo kde to má pojistku...jestli v přístrojovém boxu nebo kde....ten chlap co jsem to auto od něj kupoval byl typickej USER ...věděl kulový... Ty to máš namontovaný a zapojený napájením kam?

Pítr

Bývá to nejčastěji za schránkou před spolujezdcem. Odpoj na chvíli akumulátor a pak to půjde spárovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tak baterku jsem zapojil a odpojil....Bluetooth oK....ale po zapnutí zapalování se mi rozsvítila kontolka ESP OFF, kontrola tlaku v pneumatikách (to souvisí s ESP) a kontolka elektromech.serva...co s tím? A nezmizí to ani po nastartování....

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

tak jak píše Ferda...jel jsem odpo do práce a už jsem byl smířenej s tím, že zajedu k nám do servisu aby mi to odmázli...ale po vyjetí před garáž vše OK....jen mne štve jiná věc.....nádrž mám skoro plnou, a před odpojení baterie mi to ukazovalo na MAXÍku dojezd cca 850km....a po zapojení 500km....i když uakaztel je pořád na max....

Jinak TO FILAS1 - to 10s zmáčknutí tlačítka vůbec neabíralo...musel jsem opravdu odpojit baterku

Nyní už to fachá OK...takže všem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je OK...to počítá z průměrné spotřeby(2) a tu jsi měl nižší(po vypnutí baterie se vymazala) než jsi se dneska byl projet....to je úplně v pořádku. To se srovná až dojedeš tuhle nádrž a koupíš novou budeš mít zase to samé - tj. 850 km. Tak hodně zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...