Přejít na obsah

Budíky Octavie I 2001 Tdi do Octavie 99 TDi


Mischa

Doporučené příspěvky

bez uprav ne.......ale jinak to jde pokud chceš dát facelift budíky do 99....samozřejmě s upravou......(dokonce mám k mání i budíky bez maxe r.v. 2001 facelift TDis pinem a 0 km)

Diky ja budiky mam, ale jen me to zajimalo jestli to jde. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych teda ještě řekl, že nepůjde pak palubák, který u 01 frčí po CANu, kdežto u 99 je ještě po extra drátu, to samé platí i u otáček, ale to jde vyřešit propojením CANu mezi RJ motoru a ABS k budíkům, bohužel palubák po CANu u starých RJ motoru nejede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělal jsem několik 98 TDi a vše fungovalo

to že tady někdo napíše že mu to nefunguje neznamená že to doopravdy nejde

problém se spotřebou je pod 99 u benzínu

u 1,8 T je problém už od 1/2 99

a co ta kontrolka žhavení, ta jde bez výměny RJ motoru u 98 a 99? mě teda u 98 nešla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě šly u obou (jen píše chybu v motorovce že je špatná ale jinak funguje OK)

mě to právě vyhazovalo chybu, kontrolka nesvítila, po vymazání chyby se rozsvítila korektně, ale po dalšim startu už zase chyba a nesvítila. Tak jsme nabyl dojmu, že je to u těchto ročníků normální

zatim jsme tam dal nazpět staré budíky, stejnak se to auto bude na jaře celé překopávat an facelift včetně elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...