Přejít na obsah

Plynové vzpěry octavia combi, dosluhují.


tomina

Doporučené příspěvky

cca dva roky zpet jsem dal ty polaky, co ma Zabiak. Silenost... .( ze zacatku to nevypada spatne, sily maji hafo ale clovek je musi pridrzet na konci, jinak silene skubnou nejen dverma, ale i celym autem. je to tak extremni, ze se malinko popustily dvere nis (v pantech nahore) a zacli drit, takze NA PRD... v zadnem pripade nedoporucuju (usetrit, ale nakonec vas to stoji vic nez origo z autorizovanyho servisu)! :/

takze bud ORIGO nebo repase pres toho pana z Ostravy. zkrouceny panty za to nestojej!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak vám přátelé musím s těžkým srdcem oznámit, že firma pana GORČÁKA zanikla jediné co dělá je, že přijímá nabídky na odprodej KNOW-HOW na repas vzpěr.Tak dlouho jsem odkládal repasi těch mých až se jhich nedočkaly :-( Nemáte někdo podobný kontakt na takovou kvalitu jako byla tahle firma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím všechny....mám dotaz.....chci se zeptat na přesnou funkci vzpěr kufru......ja mi jasné,že musí kufr od určité polohy zvednout nahorů a držet.....a jak je to s tlumením při zavírání?Musím dveře rukou stáhnout až dolů a pak až dole pustit...kdybych je pustil z větší výšky,tak by asi upadly.Je to v pořádku,nebo by měly vzpěry stejně jako pomalu otevírají,tak i zavírat?Předem díky

A když už o tom mluvíme,nemá někdo zkušenost s touto firmou v Brně: http://www.moliton.cz/

Psal jsem mail,jak je to s reklamací a kolik toho vydrží a toto mi odpověděli: "Naše vzpěry dřží 10.000 – 12.000 ciklů. Záruku na vzpěry dáváme 1 rok , tak jako jiný výrobce. Vzpěry prodáváme od roku 2007 a zatím máme 0,002 % reklamací ."

Co myslíte?

Editováno: , autor: Honza_4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Má niekto z vás kto menil vzpery skúsenosti so značkou FEBI? S poľskými vzperami som už tú česť mal a už na auto nepôjdu, tieto sú v cenovke na rozdiel od nich 5€ ku 30€, tak predpokladám, že by tomu mala odpovedať aj kvalita. Na druhú stranu, nechcem zas vyhodiť toľko za niečo čo nebude tie dvere spomaľovať v koncových polohách.

Vďaka za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

koupil jsem si originální plynové vzpěry na Škodu Octavia combi.

Myslel jsem si, že když úplně pustím dveře dolů - tak se dveře pomalu dovřou, ale není tomu tak.

Nevíte, zda-li je to na reklamaci, nebo je tak správně?

Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

A není tam jenom pružina, která vytlačuje píst a pak olej nebo vzduch, který se "přeléva" z prostoru před pístem do prostoru za píst?

Velikost otvoru kterým se "přelévá" určuje tlumící účinek (aby nevystřelily moc velko silou).

Síla pružiny se volí zase podle hmotnosti dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrá myšlenka...Akorát,že to má své ALE...Nedávno jsem sundal z Fábie unavenou vzpěru..A ona měla pístnici úplně navolno...Tudíž žádná pružina..A jednou můj děda chtěl vzpěru rozmontovat pilkou a to se divil když mu olej pod velkým tlakem vylítal po garáži...A opět žádná pružina... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...