Přejít na obsah

Dodělání DO k centrálu?


SusHa1

Doporučené příspěvky

Co by stálo, jestli by to vůbec šlo dodělat dálkové ovládání k centrálnímu zamykání ve vystřelovacím klíčí?

Díky

pod1000kč s vybroušenim klíče asi ne,......mě to stalo 1500kč na octu i s praci....takže kolem toho litru jak si to udelaš sam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Mojejá: Záleží od toho, aký to bude garážnik. Ak človek, čo sa vyzná a namontuje to poriadne, tak problém by nemal byť. Ale ak to bude fakt úplný garážnik, káble len tak zmotá a pospája rýchlospojkami, môže s tým byť problém, pretože už pri pohľade na to každý zbadá, že je to fušerina. Pre istotu sa ale spýtaj tam, kde si auto kupoval - aby si bol kľudný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Co by stálo, jestli by to vůbec šlo dodělat dálkové ovládání k centrálnímu zamykání ve vystřelovacím klíčí?

Díky

Pokud to ma byt orig. jako ma skoda z vyroby , tedy zadny polsky napodobeniny, tak komfortku ktera umi centr DO a sadu klicu se samkama....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřijdu o záruku, když si nechám dodělat do s alarmem někde u garážníka a ne v autorizáku ?

Já mám dodělávanej alarm taky u jiný firmy, DO u auta bylo, alarm napojenej na origo klíček. A záruka jede pořád. Když jsem se ptal v servisu, řekli, že tuhle firmu normálně i doporučujou. Takže, jak výše uvedeno, jde o to, kdo ti to bude montovat.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Jestli se pletu, tak me nekdo opravte, ale vystrelovaky by sli dodelat - vymena komfortky, zamku a komplet novy klice, ale nejde to udelat tak, aby se ti pri odemceni pres vystrelovak zaroven deaktivoval alarm. Takze stejne bys musel nosit vystrelovak + do k alarmu. Provest by to slo pouze s origo alarmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,tím pádem to nemá smysl dělat.myslel jsem si že ten alarm je origo když to dodělávali přímo v salonu při koupi.myslel jsem,že se tím zbavím jednoho ovladače navíc,ale takhle bych jeden přidal a to už by mi asi utrhlo kapsu :feve:

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj predchozi prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja vim jen to, ze jsem mel na FI taky dodelavanej alarm zn. Cobra a nechtel jsem tahat s sebou dva ovladace, a kdyz jsem se byl ptat v servise (origo skodovackym), kde ho puvodne montovali, tak mi rekli, ze to nejde....takze sry za mystifikaci, ale jak jsem psal vyse: jestli se pletu, opravte me :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem presne takhle podobne nepochodil, jen s tim ze jina volba neexistuje. Dva ovladace me sr***, protoze ten na alarm mel dosah jen asi 1,5 metru (vybitou baterkou to nebylo), kdezto vystrelovak nejmin patnact a kdyz jsem chtel pouzit alarm, tak jina volba nebyla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...