Přejít na obsah

baterie??


ribac

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl nastartovat,ale ani boha.Snažilo se to,ale čím víc jsem zkoušel,tím menší snahu to mělo.Nejezdil jsem jen 1 den.

Zajímavé je,že při každém pokusu o start se mi bláznil displej,ukazoval úplné nesmysly a zároveň centrál začal cvakat.

Zkoušel jsem nastartovat před kabely ale nic.

Nevíte jestli to může být skutečně baterie??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl nastartovat,ale ani boha.Snažilo se to,ale čím víc jsem zkoušel,tím menší snahu to mělo.Nejezdil jsem jen 1 den.

Zajímavé je,že při každém pokusu o start se mi bláznil displej,ukazoval úplné nesmysly a zároveň centrál začal cvakat.

Zkoušel jsem nastartovat před kabely ale nic.

Nevíte jestli to může být skutečně baterie??

Zalezi to aka stara je baterka a trebalo by ju premerat.Min-11.5 V.Potom treba hladat chybu niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka nemusí být v každém případě KO. Jsi si jist, že jsi kabely použil správně? (taky jsme kamarádovi kdysi dávno pomáhali startovat škodovku a dali jsme tam špatně tu kostru na jeho autě, ale to sem zjistil až potom co jsem přijel domu a přečet si návod na použití kabelů :D ).

p.s.: mám v autě baterii původní z výroby (jde o diesel), starter točí obstojně a to jde o 5 let starou baterku. Ale když auto třeba týden stálo v mrazu a pak jsem startoval promrzlý motor, tak bylo znát, že pokud to nechytne max. na 2. pokus tak to už baterka taktéž nerozchodí. Chytla na podruhý s vodřenejma ušima...

Jak je baterie stará?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl nastartovat,ale ani boha.Snažilo se to,ale čím víc jsem zkoušel,tím menší snahu to mělo.Nejezdil jsem jen 1 den.

Zajímavé je,že při každém pokusu o start se mi bláznil displej,ukazoval úplné nesmysly a zároveň centrál začal cvakat.

Zkoušel jsem nastartovat před kabely ale nic.

Nevíte jestli to může být skutečně baterie??

Trochu mě zaráží ten displej, ale i to by mohlo být následkem špatného napětí baterie. Jakou baterkou jste to zkoušeli přes ty kabely? Tuhle jsem se pokoušel 44 Ah baterkou ve Fábce nahodit kámošovo Passat 1.9 TDi a musím přiznat, že jsem musel dest minut nechat běžet motor, abych tu jeho baterku trochu dobil, jelikož se motor Passatu ani nehnul. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl nastartovat,ale ani boha.Snažilo se to,ale čím víc jsem zkoušel,tím menší snahu to mělo.Nejezdil jsem jen 1 den.

Zajímavé je,že při každém pokusu o start se mi bláznil displej,ukazoval úplné nesmysly a zároveň centrál začal cvakat.

Zkoušel jsem nastartovat před kabely ale nic.

Nevíte jestli to může být skutečně baterie??

Při totál výpadku el. je to s displejem normální. Kabely jste použili buď nesprávně, nebo máš nevhodné kabely s malým průřezem vodičů, které se pouze zahřejí a nejsou schopny přenést potřebný proud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při totál výpadku el. je to s displejem normální. Kabely jste použili buď nesprávně, nebo máš nevhodné kabely s malým průřezem vodičů, které se pouze zahřejí a nejsou schopny přenést potřebný proud.

To je taky možné stěmi kabely - to mě ani nenapadlo. :palec2:

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl nastartovat,ale ani boha.Snažilo se to,ale čím víc jsem zkoušel,tím menší snahu to mělo.Nejezdil jsem jen 1 den.

Zajímavé je,že při každém pokusu o start se mi bláznil displej,ukazoval úplné nesmysly a zároveň centrál začal cvakat.

Zkoušel jsem nastartovat před kabely ale nic.

Nevíte jestli to může být skutečně baterie??

TDi se těžko startuje, navíc jestli jsi dal oba kabely na svou vybitou baterku a ne mínus přímo na kastli, nemuselo to jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDi se těžko startuje, navíc jestli jsi dal oba kabely na svou vybitou baterku a ne mínus přímo na kastli, nemuselo to jít.

Přesně ... kabely pomůžou ..ale neznamená to vždy ,že se povede.... a TDI potřebuje trochy větší grády aby se pohnulo... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...