Přejít na obsah

střešní box


Host kadli

Doporučené příspěvky

máte někdo zkušenosti se střešním boxem na Roomsteru? Jaká velikost nej lepší atd. Zvažuji koupi díky za rady

Já mám Střešní Box od THULE Ocean

Bral jsem takový, aby šli otevřít páté dveře, nevyčníval mi moc dopředu a vešli se mi tam lyže. Špičku boxu mám asi tak k začátku předního okna, možná o trošičku víc.

Jsem spokojen, je tichý - nijak nehučí, narozdíl od nějakých obyčejných levných z marketů.(které mají tvar nic moc a nevypadají na střeše hezky)

Montáž na příčníky je jednoduchá: přidělává se takovými rychloupínáky. Během 5ti minut se může vyrazit.

Editováno: , autor: tora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrdujem vyssie uvedene info, ze je lepsie trochu investovat - tiez som minuly rok kupil THULE Ocean, konkretne model 600 a maximalna spokojnost s kvalitou - ta montaz je fakt velmi rychla a pohodlna. I ked na R nahodena este nebola (nemame zatial priecniky a asi ich ani nebude treba), co teba asi viacej zaujima ale poskytujem hlavne feedback k produktu.

dolezite je zistit si vsak ako sa fakt otvaraju 5te dvere - podla dlzky strechy R a samotnej "truhly" - na FI Combi to bolo nepohodlne - nedali sa uplne otvorit... ide o to, ze "truhlu" totiz mozes aretovat iba na urcitych miestach (diery v truhle pre zachytenie o priecniky) !

v prilohe posielam fotku este z predajne a dalsia ako sa uz vezie "truhla" na bratovej FI Combi.

prave buduci tyzden sa chystam ju pouzit 1.krat na mojej OII :)

post-6161-1199989019_thumb.jpg

post-6161-1199989083_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
hod sem prosim foto, dik, ty boxy vypadaj dobre...

bohužel jsem to nestihl vyfotit box už je dole. Ale byl jsem s tím na horách s moc spokojenej.Koupil jsem ho na odklepnuto.cz jeden borec tam prodává nový asi má krám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil box podle svých představ, je to AGS SPORT metalic cena v akci 4290kč... :palec2:

Co máš za příčníky ma tech hagusech a co stáli? Já mam takový obyč. Uvažuji že bych je vymněnil za pořádný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim

Taky pokukuju po střešnim boxu ale teť potřebuju koupit příčný střešní nosič na hagusy pro FII combi. Rád bych něco spolehlivého nejspíš z hliníku a s upínací T drážkou. U nás ve městě sem zatim na nic nenarazil, tak budu asi muset něco objednat z netu. Mužete mi někdo poradit nebo doporučit co koupit? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stepnicka: No spotřeba se mi razantně nezvedla, je to v řádu desetin litru. Ani to nepozuruju.... i na jízdní vlastnosti to nemá vliv. Používám ho hlavně na dlouhé cesty a tam mi jde spotřeba razantně dolu, tak že pohoda.

To Tomas 1893: no vše se odvíjí o ceně. Thule dělá celkem pěkný s "T" drážkou i se dobře a rychle montujou, ale ta cena je uplně někd jinde, jak u obyčejných, nevzhledných za pár šupů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Taky pokukuju po střešnim boxu ale teť potřebuju koupit příčný střešní nosič na hagusy pro FII combi. Rád bych něco spolehlivého nejspíš z hliníku a s upínací T drážkou. U nás ve městě sem zatim na nic nenarazil, tak budu asi muset něco objednat z netu. Mužete mi někdo poradit nebo doporučit co koupit? Dik

Kupoval jsem příčník zamykací HAKR.

http://www.nosicekol.cz/

Zavolal jsem si na jejich číslo a za deset sekund mi řekli, který je na Fabii II a za kolik. Bylo to asi 3500.

Díky za info. A používaný box? Máte někdo zkušenosti se značkou Neumann? Je asi o polovinu levnější než Thule.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ja ho mám asi mesiac, dostal som ho v "akcii" k autu, na FII FL je úplne v pohode, nezavadzia ani anténe a teda ani otvoreným dverám kufra. Najväčším benefitom je na konci zošikmená zadná spodná časť, tak je tam kopec miesta na anténu a teda aj dvere. Tak predpokladám že na room to bude tiež OK, trpím totiž fixnou ideou, že je väčší a minimálne rovnako dlhý. Mohol som si vybrať či poukážku na 500€ do NAY, alebo box + pozdĺžny +priečny nosič za cca 700€.

post-8574-0-40926200-1304848933_thumb.jp

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To lubikSK: Díky za info :)

Sháněl jsem box, do kterého by se vešly běžky a box přitom "seděl" tak, aby šly naplno otevřít 5. dveře. Zkoušel jsem Thule Pacific 500, ale ten, bohužel, nevyhovoval. Když byl umístěn tak, aby šly otevřít 5. dveře, musel být zadní příčný nosník posunutý hodně dopředu.

Koupil jsem tedy ten škodovácký a musím říct, že ho mají opravdu dobře navržený. Dvoumetrové běžky se tam krásně vejdou, box dveřím nepřekáží a zadní příčný nosník je až na konci hagusů. Tak jsem si to představoval :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, potřebuji poradit. Chtěl bych koupit střešní box. Rovnou řeknu, na Thule fakt nemám. Nejlepší poměr cena/výkon mají asi boxy Hakr, že? Mám od nich alu příčníky na O1 a jsem spokojen. Chci se zeptat. Lze namontovat na příčníky box a zároveň třeba dva nosiče na kola? Jak musí být box široký, popř. neovlivní to například funkčnost boxu (myslím otevírání). Děkuji.

Editováno: , autor: Holeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, chtěl bych navázat na předchozí dotaz ohledně boxu.

Jaké máte zkušenosti se střešním boxem na FII, jaký rozměr je optimální? Uvažuji o koupi boxu maximálně do ceny 4700 a celkem se mi zamlouvá Jetbag Apollo 500, ale myslím, že to bude na krátkou FII příliš dlouhé (délka 2,25 m), že by to chtělo něco maximálně do 2 metrů.

http://www.stresni-n...rava-zdarma--cz

Jinak v této cenové relaci už asi připadá v úvahu jedině HAKR, modely Relax 300 a 330, nevíte někdo, jak jsou na tom s kvalitou?

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...