Přejít na obsah

Vyhrievané spetné zrkadlá


rondob

Doporučené příspěvky

Je to jednoduché. Buď si kup skla do zrcátek s vyhříváním, vyměň je za ty tvá bez a natáhni od nich dráty do svorkovnice u A sloupku a budou ti funguvat zároveň se zadním oknem. Já měl na Felině proud přivedenej a ž k těm dveřím, takže to bylo jednoduché, myslím, že bys to měl mít taky tak. Já jsem ale nechtěl dávat nová skla s vyhříván, tak jsem ty bez vyndal, odlepil jsem samotná skla od toho plastového podkladu, tam jsem namotal do každého zrcátka asi metr slabého odporového drátu, jaký odpor si už nepamatuju, vše opět slepil dohromady a vyhřívalo to dokonale. Pokud si budeš ale dělat zrcátka vlastní jako já, tak dej pozor, aby se ti to nehřálo moc, mohlo by dojít k prasknutí skla při mrazech. :palec2: Vyhřívané zrcátka jsou prostě k nezaplacení, konec s mlžním a námrazou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě ještě napadlo, že se vyrábí takové vyhřívané samolepky na zrcátka, je to ale na vozy jako třeba Škoda 120, které nemají ovládání zrcátek páčkou nebo elektrikou. Kdybys to chtěl dát do svého, musel by si stejně ty zrcátka odlepovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Teď mě ještě napadlo, že se vyrábí takové vyhřívané samolepky na zrcátka, je to ale na vozy jako třeba Škoda 120, které nemají ovládání zrcátek páčkou nebo elektrikou. Kdybys to chtěl dát do svého, musel by si stejně ty zrcátka odlepovat.

Ešte jedna "otázka" prosím Vás kde je stĺpik A?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 let později...

Standartně ne, já jsem origo montoval dodatečně už do favorita.

Cedrych píše, že byly jako mimořádná výbava (výrobce Magna, made in SRN) a existovaly rovněž elektricky ovládaná. Tipnul bych to na verzi L&K. V el. schematu je položka vyhřívání zrcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ben06 napsal:

Standartně ne, já jsem origo montoval dodatečně už do favorita.

Cedrych píše, že byly jako mimořádná výbava (výrobce Magna, made in SRN) a existovaly rovněž elektricky ovládaná. Tipnul bych to na verzi L&K. V el. schematu je položka vyhřívání zrcátka.

Přesně tak, zmatlo mě schéma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...